найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Адаптація до садочку

10 жовтня 2014, 17:26

А ми останні два рази ходили до приватного педіатра. У мене не вистачає нервів вистоювати ті довжелезні черги з малим :crazy: Ще й коли діти хворі поруч сидять. А так записався на той час, що тобі зручно, тебе відразу прийняли і через 15хв додому. Краса!

Re: Адаптація до садочку

10 жовтня 2014, 23:16

По-моєму довідку в садок приватний педіатр не видає??? Ну і ціна там...мяко кажучи дорогувато, якщо я правильно зрозуміла ви були в прватному кабінеті Малеча?

Приватний педіатр

11 жовтня 2014, 00:08

Dribchuk Так, "Малеча". Про довідки не знаю, ми ще в садок не ходимо. Син прихворів, потрібно було сходити до лікаря. В моєму випадку для такого віку це все ж краще, ніж поліклініка. Дорогувато, я згідна. Думала, що буде дешевше. Але мої нерви, час і здоров'я дитини я ціную більше :yes: Думаю, деколи можна звертатися і до них. І взагалі, мені здається, що за приватною медициною майбутнє. Бо оті всі черги, бюрократія, відсутність умов і належної уваги з боку лікарів вже всіх дістали і своє віджили. Імхо, звичайно :wink:

Re: Адаптація до садочку

11 жовтня 2014, 11:17

Я б сказала за страховою медициною Однак, наразі , для багатьох батьків послуги педіатра в Малечі, невипрвданно дорого!

Re: Адаптація до садочку

11 жовтня 2014, 14:38

Для мене особисто ну дуже лікар з "Малечі" підійшла, так сказати. Вже третій рік лікуємось лише у неї, тепер вже двох діток лікує. Я поки своїх дітей нікому не довіряю окрім неї. ІМХО.

Re: Адаптація до садочку

11 жовтня 2014, 20:59

Це кльово! Якщо є можливість оплатити послуги платного педіатра і він влаштовує :)

Я знайшла так свого інфекціоніста. В разі ускладнень при хворобі тепер лише до нього!!!

Re: Адаптація до садочку

11 жовтня 2014, 23:18

Vikibee та лікарка дуже хороша, скажу що з вибором педіатра ви не помилилися. Знаю її особисто і не раз дуже мені допомагала, тому скажу якщо є проблеми, то варто до неї іти. Правда, раніше коли вона працювала в лікарні візит був дешевший , це єдиний мінус.

Re: Адаптація до садочку

11 жовтня 2014, 23:27

Зайшла на сторінку "Малечі", то бачу, що там є троє педіатрів.Ви маєте на увазі Банадигу Н.В.?

Re: Адаптація до садочку

12 жовтня 2014, 06:11

Я маю на увазі Дутчак.

Дрібчик, а ви кого? :)

Re: Адаптація до садочку

12 жовтня 2014, 16:45

Vikibee я мала на увазі Банадигу, думала вона там одна жінка, раніше була вона і ще мужчина.
Відповісти