Глобальні оголошення!



Ростуть постійні зубки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Ростуть постійні зубки

Повідомлення Marichka » 12 жовтня 2017, 17:51

Не 6уду з то6ою сперечатись,я дала аргументи
твій смайлик для мене 6ув недоречний(про готовність до школи і зу6и),але я не в такому віці,що6 переписи в інтернеті 6рати со6і до серця
думай що хочеш
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ростуть постійні зубки

Повідомлення taranjka » 12 жовтня 2017, 18:34

Marichka написав:Про півкулі мені дуже цікаво

Є дуже багато статей, часто розповідають психологи про те, що ліва півкуля відповідає за творче мислення, а права за логічне (чи щось схоже, я вже не памятаю). Такої інформації - так багато, що й не сумніваєшся в її достовірності. Але слухала лекцію науковців, де з цієї теорії сміються, бо нема жодних доказів в тому, що вона хоч в чомусь має сенс.
Я минулого року пробувала знайти хоч якесь підтвердження про зуби, не з статей невідомо ким написаних, а якісь дослідження - не знайшла. Якщо б побачила якісь дослідження - то можу змінити думку. Але я знаю, що цю штуку про зуби дуже часто повторюють і психологи в школах теж. З мого особистого досвіду зуби в дітей настільки по-різному вилітають, і їхня готовність до школи з зубами якось не вяжеться.

Я це написала не щоб з тобою посперечатися, просто згадала, що читала про цю тему. До чого "відповідь буде такою,що СМС мудріша " я не зрозуміла
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ростуть постійні зубки

Повідомлення nelly » 12 жовтня 2017, 18:44

ну цe типу з тоі парафіі що до прикорму дитина готова коли є зуби, сидить самост чи щe щось..
Є діти в яких зуби лізуть в 3міс а є в яких в рік, то цe нe означає що дитині трe дати істи в 3міс чи нe давати в рік :pardon:
Цe просто як одна з ознак на мою думку, алe ж ніхто ж нe змушує іі дотримуватися
Відиляють то й добрe, а на рахунок доставання до вуха то дeсь в Європі цим кeруються, нe памят дe читала
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ростуть постійні зубки

Повідомлення гра з вогнем » 12 жовтня 2017, 18:47

Є теорія, вона навіть якось по розумному називається, що зміна зубів може свідчити про готовність до школи на фізіологічному рівні. Коли цю теорію обговорювали діти до школи в 5-6 років не йшли. І взагалі стандарти готовності змінюються, відповідно теорії теж.
Про півкулі, фішка, наскільки я розумію в тому, що певні центри, які відповідають за вищі психічні функції локалізуються в різних місцях і тому щось таке говорять, шо ліва відпоідає за одне, права за інше. Насправді це все досить схематично і спрощено.
Як і з півкулями так і з зубами все має розглядатися в комплексі.
Можливо відставання у змінів зубів може про щось свідчити, але не факт, що це вплине на успішність у школі, так само як і травма в якійсь півкулі, може призвести до певних поведінкових змін, а може і не призвести.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ростуть постійні зубки

Повідомлення taranjka » 12 жовтня 2017, 19:39

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- про ліву-праву півкулі
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron