Глобальні оголошення!



Темніє емаль дитячих зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Zyzylka » 17 лютого 2014, 19:11

Milichka написав:У дитини на передніх зубках пожовкла емаль, і появилися якісь коричневі плямки ( дитині 1 рік і 6 місяців). Про що це свідчить? Що робити? (ми тільки відхворіли з уколами і лікарнею, тому дитина страшно боїться весь медперсонал, до стоматолога, поможливості, іти зараз би не хотіли, щоб лишній раз її не травмувати, хіба ви скажете, що потрібна невідкладна допомога.)
Ще питання: ми чистимо зубки зубною дитячою пастою. А як робити після чистки, дитина полоскати ротик і випльовувати залишки зубної пасти ще не вміє?

Привіт, Milichka! Що ви зробили з зубками? У мого малюка коричнева плямка на багато кореневому зубику, я не знаю що робити. Йому півтори рочки і я з величезними зусиллями відкриваю рота щоб лише заглянути, не кажучи про те щоб щось робити в ротику :dash:
Zyzylka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 21 березня 2013, 20:28
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: хлопчик Дмитрик

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Milichka » 18 лютого 2014, 13:19

Zyzylka написав:Привіт, Milichka! Що ви зробили з зубками? У мого малюка коричнева плямка на багато кореневому зубику, я не знаю що робити. Йому півтори рочки і я з величезними зусиллями відкриваю рота щоб лише заглянути, не кажучи про те щоб щось робити в ротику


Боязнь до лікарів у нас пройшла, зараз немає навіть найменшого страху, ідемо як на свято)))) Багато пояснювала дитині, показувала, грались у доХтора і все пройшло.

А зубками у нас проблеми((((, ефективнішого методу ніж сріблення у Тернополі немає.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Оксанютка » 18 лютого 2014, 15:44

І в нас проблемні зубчики.На чотирьох верхніх емаль повністю злізла, вони зробилися якісь жовто-зелені :scare: Починалося все з нальоту(який якось дуже раптово з2явився і не піддавався чищенню), ми відразу звернулися до лікаря,який сказав. що зараз вже нічого не зробиш, що десь були упущення під час вагітності(хоча я не відчуваю нестачі кальцію і досі годую грудьми).Потім зверталися до ще одного стоматолога, який сказав те саме і що тепер головне дати хорошу закладку на постійні зубчики,їсти продукти, що містять кальцій, кисломолочку, а ці зубки і так вилетять...не знаю що робити, чистимо вже давно дитячою пастою купленою в Італії(більше довіряю).Бачу що на одному жувальному зубі теж вже є коричневий наліт.Отакі-то паскудні справи :dash: А так хочеться, щоб в синочка була білосніжна посмішка. :cry: Можливо це спадково, бо мої молочні зуби, то були одні чорні пеньочки :hi:
До речі,про те, що нічні годування грудьми шкодять зубкам я теж чула.
Які ще можуть бути причини такого стану зубиків? Хто знає?
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Milichka » 18 лютого 2014, 15:48

Оксанютка написав:що десь були упущення під час вагітності


не впевнена, дууже довго шукалпа причину - так і не знайшла. Я і діти обожнюємо молоко продукти, в раціоні щодня, але із зубками проблеми, уже в Мацьопи (1 рік і 8 місяців) помітила потемніння емалі((((
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення !OLGA! » 18 лютого 2014, 15:52

Milichka написав:
Оксанютка написав:що десь були упущення під час вагітності


не впевнена, дууже довго шукалпа причину - так і не знайшла. Я і діти обожнюємо молоко продукти, в раціоні щодня, але із зубками проблеми, уже в Мацьопи (1 рік і 8 місяців) помітила потемніння емалі((((

Знайома ситуація :sad:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Zyzylka » 18 лютого 2014, 16:55

На моє щастя, ця темна цяточна на зубику зникла, завдяки моїм усердним старанням з щіточкою і пастою. :dance: Він ж то не дає мені чистити зубки, все сам, а виходить що треба мамі добряче драяти ті зубки :wink:
Zyzylka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 21 березня 2013, 20:28
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: хлопчик Дмитрик

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення TYulia » 18 лютого 2014, 22:16

я теж вже щось небіленьке помітила, а він чистити практично не дає :cray:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Pipochka » 19 лютого 2014, 02:12

у нас такі ж проблеми...........читала про гіпоплазію емалі, також про флюроз (один стоматолог сказав)......напишу про це пізніше, бо через події в Києві не збируся зараз з думками про зуби............
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Темніє емаль дитячих зубчиків

Повідомлення Оксанютка » 19 лютого 2014, 16:47

ось тут надибала різноманітні статті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики


Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron