Глобальні оголошення!



З якого віку чистити зубки?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: З якого віку чистити зубки?

Повідомлення Lenysa » 25 листопада 2013, 15:24

ми почали чистити коли мали 4 зубчики, то моя кума(вона стоматолог)казала, що є салфетки спеціальні дитячі для зубків, якось вони назив. не пам'ятаю, то вона нам їх передала з Івано-Франківська. бо в Тернополі я їх не знайшла,то ми ними чистили десь тільки 2 міс., а потім стали чистити простою водичкою, а після 1 року американською зубною пастою від 1 року.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: З якого віку чистити зубки?

Повідомлення TYulia » 25 листопада 2013, 16:14

ми теж вже трохи чистимо, поки що без пасти. Але він мені чистити не дає, зразу щіточку забирає, то вже якось сам там її погризе. Та краще ніж ніяк, але... а ви як чистите?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: З якого віку чистити зубки?

Повідомлення westa » 26 листопада 2013, 00:21

Я ще не дуже спішила з чищенням зубів ( планувала почати після завершення ГВ ). Але на днях купила собі нову зубну щітку , а Богданчик її прихватизував , носиться з нею , "чистить" зуби тоді коли я . Бачу , що ми дозріли. При першій можливості куплю йому дитячу щітку . Пасту мабуть ще рано нам .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron