Глобальні оголошення!



Пожовтіли зубки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Пожовтіли зубки

Повідомлення nelly » 25 січня 2013, 17:43

В Марго пожовтіли верхні двійки біля корення, хоч ми вже інтенсивно більше 2-ох місяців чистимо, зрушень не сильно бачу, але хоть не збільшується та жовтизна. А ще недавно побачила, на великих верхніх якісь білі плямки.
Хочу зазначити, що ми ні разу не пили антибіотики, молочні каші та сир кожен день, шкаралупа яйця, ніякого солодкого, компоти теж не солодкі і т.д.
Були в дитячій стоматології на Злуки, каже: таке може бути (може був токсікоз, чи ще якісь проблеми при вагітності), кажу, що все було ок. Сказав нічого не робити, крім того, що чистити (але ні в якому випадку не содою!). У знайомої подібна проблема, була в лікаря каже, що на пасту треба трішки соди, бо це наліт і ще сказав, що зубкам дуже мішають нічні годування :impossible: . От і йди розбери, в кожного свої методи. В понеділок планую що де когось піти.
Може в когось таке було, що робили?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення taranjka » 25 січня 2013, 20:43

+ не в всіх людей чисто білі зуби генетично. в Даринки теж не ідеально білі, але стоматолог казала що здорові і все гаразд. содою не можна чистити.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення nelly » 27 січня 2013, 00:45

то що у всіх були здорові зубки?? Ніхто нічим спеціально не відчищав?? Ми вчора були ще в одного стоматолога то сказала, що таки наліт, і ще крім чищення бінтиком протирати, я ще й купила силіконову щіточку на палець, то в нас тепер чищення повним ходом, хоть би результат був позитивний :dreams:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення flower » 27 січня 2013, 01:36

у моєї Веронічки так само верхні зубки при коренях пожовкли, але вона не дає до рота їй шось запхати. а сама щітку лиш смокче і гризе. ой не можу з тим чищенням, хіба під супровід диких криків. як ти то всьо робиш? як дитина вела себе в стоматолога?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення nelly » 27 січня 2013, 01:47

в нас подібне чищення, але тепер поки малеча тримає в руці свою щітку то я їй кажу, що давай допоможу і швиденько тою силіконовою щось там чищу, то звичайно теж пародія, але краще ніж нічого, вчора ця стоматолог не сильно придивлялася, бо була занята то можна сказати, що приймала в порозі, тато тримав на руках то Ритульчик не поняла що таке робиться, думла ще на Чехова піти кажуть там Черкашин толковий, але він дорослий то ще думаю, бо він мені вже певно нічого нового не скаже :impossible:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення ГалинаV » 24 березня 2013, 18:28

У нас теж подібна проблема. 2 тижні тому помітила, що нижні зубки жовті. Нам 1рік і 7 міс зубки чистити відносно дає, але ми поки не користуємось пастою, а просто щіткою нічого не відчищається :dash: Я вже шукаю якусь інформацію про дитячі пасти, і з якого віку їх взагалі можна, оскільки підозрюю, що (як мінімум) перший тюбик буде на половину з'їдений.
ГалинаV Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 26 грудня 2012, 17:48
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення Natalinda » 24 березня 2013, 18:40

ГалинаV можете і на форумі почитати :wink:
З якого віку чистити зубки?
Зубна паста
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пожовтіли зубки

Повідомлення Lusik » 25 березня 2013, 00:05

Ми зубною пастою чистимо ще з 1, 8 місяців -(зараз 2,5 ) і чистимо регулярно можливо не кожен день 2 рази, але зранку кожен день і теж є проблема від недавна-пожовтіли нижні зубчики біля коренів :sad: Звичайно , що цукор в помірній кількості присутній у нашому раціоні, але так і не знаю причини і покищо не взнавала ще, хоч недавно були в стоматолога, але ще тоді зубчики були біленькі , а тут раптово пожовтіли :impossible:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)


Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість