Глобальні оголошення!



Сріблення зубів

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Сріблення зубів

Повідомлення Tajga » 17 грудня 2012, 01:00

Alisa написав:Й хто знає, з якого віку діткам пломбують зубчики й як це відбувається ( з бормашиною чи без , використовують анестезію чи веселячий газ)?


Ми лікували вперше в 4,5. Ставили пломбу. Свердлили бормашиною, без анестезії, легенько... Анестезія по суті потрібна при видаленні нервів (зубів), а тут просто лікар почистив дірочку, висушив і запломбував. Малий був задоволений страшенно: і на кріслі покатали, і зубик не болить. :hi:
Але зараз стільки клінік, що можна вибрати, мабуть... я дивилась в першу чергу на лікаря і його відносини з маленькими пацієнтами, щоб малого не перелякав на все життя, як от мене, наприклад, в свій час... Досі іду до стоматолога як на розстріл.... :cray:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Inna » 18 березня 2014, 11:32

Звітуюся про похід до дитячого стоматолога.
Ми вже 2 рази були в дитячій державній стоматології. 2 дні різні лікарки. Темні плями на зубках - це пігментація, початок перед карієсом. Звідки карієс-генетика, екологія, вода.А чистити потрібно було з появою першого зубіка. Посріблили все.Повторювати процедуру треба кожні 3 місяці. Малий кричав, кусав інструменти, вату. От поки верещав, так і встигали сріблити. Добре що не вирвав, але слиною давився.
Зі старшою теж не чистили зубки,але всі зуби цілі - ніяких проблем не має.Так що я думаю, що це дійсно генетика, тому треба було не халявити, а чистити зуби. В нас вже є 18 зубів.
Лікарі хороші, але не має чого рівняти до приватних лікарень, там таке обладнання,запах і дуже сумніваюся за стерильність.
Inna Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення irinka » 18 березня 2014, 23:24

Інна, а скільки малому? Спочатку думала що ти пишеш про малу....не думала що в таких маленьких діток вже настільки погані зубки((
Inna написав:Ми вже 2 рази були в дитячій державній стоматології.


А де вона знаходиться :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення nadusha » 19 березня 2014, 10:08

На Злуки. На перехресті Злуки і 15 квітня (від світлофора видно, є вивіска)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Inna » 19 березня 2014, 10:43

Пишу про Макса, йому 1.7, перші зуби вилезли в 4.5 місяці, в 1.1 місяць вже мали 16 !!!!! зубів. Не чистили-бо малий не дає. А ще в нас був в 5 місяців загальний наркоз-може те повпливало теж.
Малій 3.7 всі зуби білі, без нальоту і карієсу.Чистимо не завжди,солодке любить дуже.
Дитяча лікарня, в яку ми ходили, знаходиться по вул. Стадникової 1, це філія.
Хочу ще сходити до приватного стоматолога, бо від державної я не в захваті...
Inna Офлайн


 

Re: Сріблення зубів

Повідомлення Sms » 14 травня 2014, 14:01

Нам наказово сказали зробити, хоч я не бачу проблеми :=): Зубки білі, рівні, чистимо двічі на день... Без нальоту... Чула ще про фторування, чи хтось чув? Чи в нас десь роблять?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Сріблення зубів

Повідомлення Галина » 14 травня 2014, 14:45

Sms, робила старшій фторування в Діаманті. Але ми ту процедуру робили на постійних кутніх зубках.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Сріблення зубів

Повідомлення Кокетка » 14 травня 2014, 15:01

мені каже стоматолог що сріблення то викинуті гроші на вітер, і він в це зовсім не вірить, але ми на всяк випадок посріблили, каже що то придумали дитячі стоматологи бо їм теж тра жити, а дитяча стоматологія фінансово не вигідна , то придумують всяке таке...:crazy: (ну так цинічно трохи... але...) ще казав коли будуть постійні зуби, то обов"язково варта їх "полакувати" ( то я так кажу, а воно якось розумно називається :yes: ) ті жувальні 6,7 ... а поки поставив нам самі прості пломби і казав що зчеплюваність між молочним зубом і пломбою погана( ну і їх не протравлюють 36% ортофосфорною кислотою для кращої зчепленості), тож пломба може вилетіти і то не страшно, бо щелепа росте , корінь поступово розсмоктується і так має бути , бо коли зубчики рвуть то кореня вже й нема . та і стоматолог хоч і дорослий але дуже так з дитиною гарно поводиться і малий його любить і з задоволенням йде до нього, а от в державній клініці відношення розчарувала сильно
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Сріблення зубів

Повідомлення flash-ka » 14 травня 2014, 15:11

поговорила з знайомою стоматологом про сріблення. каже отаке.
цю процедуру потрібно робити на добре вичищені зубки і гарно (а не бігом, бо дитина кіпішує). і ще цю процедуру потрібно робити тричі через кожні 3 місяці, тоді це вартуватиме зусиль і грошей.
Ще вона додала,що це не стосується жувальних зубів, бо ті потрібно лікувати!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron