Глобальні оголошення!



Стоматит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Ameli » 03 березня 2014, 20:52

Метеленовий синій. це дуже добрий був антисептик і дійсно його при стоматиті назначали і я його використовувала, але зараз проблема його в аптеках немає тому що немає з чого його робити якщо знаєте де можна купити то маякніть. був ще до недавна в обл. дитячій але і там перестали були робити можливо поновили.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Ameli » 03 березня 2014, 21:01

при стоматиті то лікувала розчином соди, змащувала синькою, або натрієм тетраборату, ще є гель холісал то теж знеболював і не так сильно чути біль(перевіряла навіть на собі) і треба робити все щоб не кинулося на весь рот бо в моєї племінниці так було то дитина 3 дні нічого не їла а тільки пила..і якщо підтвердили що вірусне то звичайно противірусне не завадить.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Стоматит

Повідомлення TYulia » 04 березня 2014, 12:58

чоловік здаєтька купив синьку в тій аптеці державній що біля стадіону, треба його перепитати.
Не знаю як ваші дітки, а мій малий ніяк ротик не відкриє щоб йому там мазати. Добре що то стоматит в нас так скраєчку, що я якось швиденько мазьну вушною палочкою з тою синькою як він засміється чи заплаче. Сьогодні здається чуть менше стало, за ефективність синьки поки що нічого не можу сказати, не маю з чим порівнювати.
Щось цієї ночі малий дуже погано спав, сильно плакав, навіть грудьми не могла його втишити. Чи то той стоматит міг його так турбувати? Вдень бігає досить веселий, ніби повністю здоровий. Я думала ночу тим більше то мало його не турбувати адже ротиком не рухає. а може то які зуби спати не дають...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стоматит

Повідомлення sky » 04 березня 2014, 13:00

Моя малеча при стоматиті ні пити ні їсти не хотіла, вночі не спала, бо мала багато ранок і вони боліли
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Стоматит

Повідомлення Кокетка » 04 березня 2014, 13:50

Дівчатка при стоматиті є температура? чи то ще вірус приєднався? якщо і сопельки? Обліпиховою олією хтось мазав ті ранки? допомогає?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Стоматит

Повідомлення sky » 04 березня 2014, 14:46

В мене була в малої температура, і висока, а за облфпиху не чула, сода з водою класно помагає!!!!!
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Стоматит

Повідомлення Галина » 04 березня 2014, 14:57

Кокетка, в моєї була 39.4 і збивалася погано, практично 3-4 години мусила збивати. Обліпихову олію лікарка казала вже як почнуть загоюватися мазати, а так я мазала тетрабурат натрію, кварцетинову мазь і фуцис дитячий 4 дні пили. Але мастити треба акуратно, бо якщо подразнювати ранку, то їх буде ще більше.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Стоматит

Повідомлення TYulia » 04 березня 2014, 16:40

в нас перше було 2 дня температури високої, а потім температура знизилась і появився стоматит. Але в нас то точно вірусне ще щось, бо і в мене і в чоловіка теж горло болить і т.п.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стоматит

Повідомлення Галина » 04 березня 2014, 16:56

TYulia, в нас теж так було спочатку т-ра і горло, потім стоматит, але т-ра буда рівно тиждень висока, коли виліз стоматит, то практично не збивалася.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Стоматит

Повідомлення flash-ka » 05 жовтня 2014, 17:50

у малої стоматит. мажемо, миємо, чистимо.....скільки це все може тривати? у кого як було скільки тривала вся хвороба?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron