Глобальні оголошення!



Соплі на зуби

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Соплі на зуби

Повідомлення taranjka » 26 квітня 2012, 10:41

В Амалії вже кілька днів соплі, але якісь вони дивні. Зявляються десь раз-два на день і то після активного повзання (спроб повзати) весь ніс мокрий. Цицю їсть спокійно, спить дихає носиком, температури нема....В мене вже була думка що це слюні, які течуть річкою, якось через носа виходять :confused:
в поліклініку не дуже хочу, щоб чогось не підхопити...
В когось таке було? ясна спухлі вже давненько, але зубів не видно :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Соплі на зуби

Повідомлення flower » 26 квітня 2012, 11:01

я думаю переживати нема чого. в нас тоже соплі появлялись і пропадали на зуби. я взагалі таким як соплі ніколи не переймаюсь, якщо більше нічого не турбує і нічого не роблю. а в лікарню з такою дрібницьою піти, то і антибіотик проти соплів назначити можуть (так любить наша участкова зробити, жах).
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Соплі на зуби

Повідомлення irinka » 26 квітня 2012, 14:40

taranjka написав:ясна спухлі вже давненько, але зубів не видно :confused:


То може скоро будуть перші зубчики :clapping: в мого синочка теж інколи були соплі перед тим, як мали лізти зуби.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Соплі на зуби

Повідомлення Lusik » 28 квітня 2012, 10:49

В синочка вчора зранку появилися прозорі рідкі сопельки і температура від 37 до 37,4 вище не піднімається. Зараз взагалі 36,8.
Простудитися не могли, якби вірусне, то думаю, що вже би більша температура була:(
А як ви думаєте? - апетит нормальний, граєтьься,лиш ніс тре:)і пчихає час від часу!!!!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Соплі на зуби

Повідомлення TYulia » 17 травня 2013, 22:58

Дівчатка, хелп! Сьогодні щось моє маля пчихати почало, і бачу сопельки прозорі зявляються, я їх відсмоктую після пчиху, або коли чую що щось шморгає в носику. Температури нема. Простудитись ніби не мали де, от думаю може то на зуби. Бо вже і лікарка казала, що зубки вже десь під верхом, але ще не видно. Так малий веселий, гарно грається і їсть (як мінімум сьогодні так було, що завтра буде не знаю :sad: ) Як відрізнити ті сопельки - які на зуби чи на простуду? і що то з ними робити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Соплі на зуби

Повідомлення westa » 18 травня 2013, 00:09

TYulia написав: Як відрізнити ті сопельки - які на зуби чи на простуду? і що то з ними робити?

Різниці великої нема , час покаже , а лікування однакове. Коли соплі течуть , то відсмоктувати , витирати . Носик промивати сольовими крапельками чи спреями ( нам зручніше спрей ) , можна зробити вдома : 1 ч. л. солі на 1 літр води .Кількість разів і капель необмежена ( в міру розумного , звичайно ). Спати краще покласти на подушечку невелику , так легше буде дихати і сопельки не попадуть в вушка. Судиннозвужуючі крапельки тоді , коли сильно забиває носик , 2-3 рази на день і не довше 4-5 днів.
Хай малятко виздоровлює . Солодких вам снів.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Соплі на зуби

Повідомлення taranjka » 18 травня 2013, 00:35

про домашні сольові розчини. з ними потрібно бути обережними, бо там швидко заводиться всяка бека - сприятливе середовище. та й вода має бути дистильована і сіль не кухонна. краще вже фізрозчин в аптеці купити і напирати через шприц.
+ дуже часті промивання теж не варто практикувати, бо щось там з носика вимивається, що мало б допомагати в боротьбі організму з хворобою
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Соплі на зуби

Повідомлення westa » 18 травня 2013, 01:01

taranjka написав:щось там з носика вимивається, що мало б допомагати в боротьбі організму з хворобою

ага , інтерферон. 4-5 разів достатньо , та і дитина більше не дастся )))
Промивати треба , щоб змити шар слизу . В ньому містяться також віруси і бактерії.
А на рахунок води і солі. Можна звичайну кип"ячену воду і сіль ,зберігати 2-3 дні(не треба робити цілий літр , це просто пропорції ) . Фіз. розчин дійсно краще , менше клопоту . Але якщо довго стоїть , то і в ньому може кака завестися.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Соплі на зуби

Повідомлення TYulia » 18 травня 2013, 10:22

а якщо то на зуби, то коли появу тих зубчиків чекати? чи то нема такої закономірності :impossible:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Соплі на зуби

Повідомлення inna6787 » 18 травня 2013, 12:37

в нас теж були кілька разів соплі і температура, думала останній раз що має лізти 5 зуб, і ніби щось біліло на яснах - але зараз нічого нема, ні зубів ні ознак їх появи. Чи то був якийсь вірус чи що? Попробуй взнай. Я думаю, якщо в дитини кілька днів соплі, то не варто панікувати. Але при гіршому стані варто перестрахуватися і щоб лікар подивився. Бо коли малому було 4 місяці, теж мав сильний насморк і температуру, думав лікар що то перші зуби, потім думали що просто простуда, а виявилося що дав той вірус ускладнення на вушка (то вже коли лор подивися)
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron