Глобальні оголошення!



Ознаки прорізування зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення TYulia » 02 червня 2013, 12:03

flower написав:та надіюсь вже шо будуть. доречі а ви знали шо за допомогою склянки можна провірити чи зуби вже є. сьогодні мені показала лікарка, сказала принести склянку велику і протерти її спиртом, я спочатку здивувалась, вона приложила на нижні ясна і о чудо, видніються білі зуби ;-)

а розкажіть детальніше як то робити? бо я от думаю що в нас вже зубки десь дуже близько, все гризем, але хто його знає. може б цей метод з склянкою нам би щось показав, але не повністю розумію. то треба так типу притиснути склянку до нижніх ясен чи як?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 червня 2013, 01:06

Перші два нижні зубчики в нас вилізли несподівано швидко і безболісно. А перед верхніми двома десь тиждень було ну дууже тяжко. Малеча так вже капризувала, що хотілось часом вішатись. Мало спала вдень (добре, хоч вночі спала), і весь час нила, нила і нила. А от позавчора вже зубки прорізались і все - дитину як підмінили. Спокійна, радісна, і відсипається вже другий день підряд :love:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення flash-ka » 19 червня 2013, 07:49

тема прямо в тему.......у нас минулого вівторка виліз 4 зуб. (правий верхній)....а сьогодні вночі таке було.... :cry: :scare: :dash: коротше ніхто не виспався :sad:
бачу лізе лівий другий......отак будуть через одного..... :crazy:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення stella123 » 19 червня 2013, 10:23

В нас була теж весела минула ніч. Теж ніхто не виспався. За прогнозами в нас перший зубчик має бути зверху. Вже пора, щоб щось там вже вилізло нам ж на цьому тижні 9 місяців, а зуба ні одного. З 5-ти місяців ми щось марудимося з тими зубами і поки що ніц немає. Вже не можу дочекатися нашого першого зуба.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення flash-ka » 19 червня 2013, 11:24

Іруся, в нас з 3-х місяців почали підлазити, а виліз перший рівно у 8. другий в 11-ть, а за тиждень 3-тій......всі нижні....а ми верхніх з пів року чекаємо :ha: ну тепер всі верхні підряд :crazy:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення Ameli » 19 червня 2013, 23:17

Ознаки в нас і на ліцо і на йо ма йо..вже забула що хотіла написати, мене ті зуби скоро вже задовбають, та по правді ознаки в нас почалися з 3 місяців, активно а в 6 вилізли 2 нижні ну і я подумала що скоро будуть верхні бо виглядало що от от...дя не тут то було то "Щастя" розтягнулося на 4 місяці і аж Тепер прорізалися верхні...це називаєть хто кого.
Буває у людей що вилізуть і не знають коли, а у нас кожний зуб то Подія. І вередлива, і ночі були ужасні... а заколисати правильніше затемлевити то ціла Епопея.
Бажаю вашим діточкам здорових зубків і щоб мамів не мучили.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення Ulkanet » 20 червня 2013, 01:31

ой, дівчата! краще хай тиждень поночах плаче і ниє два тижні - ніж температура 40 і фібрильні судороги з наслідками на 4 зуби :sad: :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення westa » 20 червня 2013, 23:52

Ulkanet співчуваю.
Думала тоже пожалітися на зуби , але тепер розумію , що наші плачі , соплі і понос - це ще нічого страшного. Тим більше , що ми вже екватор подолали. Вчора виліз 11-ий зубчик.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення Ameli » 21 червня 2013, 08:51

Ulkanet написав:ой, дівчата! краще хай тиждень поночах плаче і ниє два тижні - ніж температура 40 і фібрильні судороги з наслідками на 4 зуби :sad: :cray:



Так якщо з таким порівняти то однозначно в нас квіточки. Але що таке судороги то я теж знаю, і дуже розумію як то страшно коли з твоєю дитиною таке стається. Сили вам і здоровя.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Ознаки прорізування зубчиків

Повідомлення TYulia » 21 червня 2013, 09:26

дівчатка, я тут вас читаю і щось аж мурашки по шкірі, так страшно. Ми от тіки перші зубчики чекаємо, вже ясна добре розбухлі, навіть якісь білі цяточки видніються, здається вже от-от вилізуть.
Але ото після ваших дописів, думаю що то може ще далеко не початок :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron