Глобальні оголошення!



Обезболення при прорізуванні зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення sky » 22 вересня 2013, 14:24

Але зловживати нурофеном не потрібно! Тим бфльше чула що його зараз дуже часто підробляють
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення TYulia » 22 вересня 2013, 16:00

вчора на ніч поставила свічку нурофен. Лізуть верхні зубки. Спав трохи краще, бо позаминулої ночі просинався з плачем щогодини а то і частіше, а в день то взагалі що 10-15 хвилин. З нурофеном теж просинався часто, найдовший сон був певно 2 години, але хоча б без плачу, їв цицю і засинав далі, надранок вже циця не помогала, треба було так заколісувати. А в день вже сьогодні ніби добре спить, без нурофену.
А на рахунок гелів. Користувались дентаноксом, але щось я не відчувала полегшення. Пробувала собі намастити, то ментоловий смак і типу "замороження" може навіть не 5 хвилин відчувала.

Так завжди за ті зубки думаю, і так шкода мені тих малюсіньких діток, що так з ними мусять мучитися :cray:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Валя85 » 30 жовтня 2013, 13:14

Старшому зубки лізли більш-менш нормально. Гриз зубогризку і все, що попадало під руки. Трохи вередував, хникав і лише пару разів було дуже боляче, зважаючи на його плач і поведінку. Ті рази мастили дентолом і ставили вібуркол. Допомагало! Так як сестра-лікар сказала, що мазь тимчасово знімає біль (затерпає), але притупляє ріст зубчиків, то вирішили мастити нею тільки в критичні моменти.
Меншу зубки "мучать" десь від 5 місяців, але періодами. Зараз нам вже майже 7 місяців, то кулачок постійно в роті, слюньки течуть, а зубів ще немає.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення LJALJA89 » 25 листопада 2013, 12:21

Раніше нам допомагав припрорізуванні Дентокінд, але його треба пити систематично.При інтенсивному прорізуванні використовували Камістад гель
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 02:17

найкраще нічим не мазати ні дентолом...
ні дентокінд не давати
нурофен...
але при необхідності то так
думаєм як зробити дитині краще
хоч я як начиталась про те все,і всі ті ліки,що вони вплоть до того що діють на серце :cry:
Euphoria Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron