Глобальні оголошення!



Обезболення при прорізуванні зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Enigma » 10 березня 2011, 11:38

В мого синочка вже ріжуться зубки. Цілий день я його розважаю, шоб не плакав, а вночі вкласти спати не можу :gore: Бідненький так плаче, заспокоїти не можливо, їсти не хоче. Шей той гель Бейбі-дентал з 4х місяців можна використовувати, тай гризти не може нічого толком, бо ше зовсім маленький :( :( :( :( :gore: :gore: :gore: :gore: :gore: :gore: Може у когось так рано, як в нас лізли зубки? Шо б ви порадили?
Enigma Офлайн


 

Re: Жаліємось :(

Повідомлення krapk@ » 10 березня 2011, 12:16

Нам ті всі бебіденти не помагали.Такево не хоч?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Enigma » 10 березня 2011, 13:45

krapk@, дякую. Сказала, чоловік купить зараз. Попробуємо.
Enigma Офлайн


 

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Enigma » 11 березня 2011, 10:50

Сьогодні наш синочок тільки раз прокинувся вночі, погамав і спав до ранку!!!!! :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: Дякую, Крапочко!!!! :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses: :roses:
Enigma Офлайн


 

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення vikhrist » 13 березня 2011, 20:02

З бебідентом треба бути дуже обережним, а краще взагалі обминати стороною. Читала багато відгуків- після використання, зубчики чорніють. Отак і в доці нашої почорніли, пізно прочитала..
vikhrist Офлайн


 

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення гра з вогнем » 13 березня 2011, 22:23

ми давали дитячий сироп на основі ацетамінофену або ібупрофену
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Marta » 13 березня 2011, 23:02

vikhrist написав:З бебідентом треба бути дуже обережним, а краще взагалі обминати стороною. Читала багато відгуків- після використання, зубчики чорніють. Отак і в доці нашої почорніли, пізно прочитала..



Ми користувалися і Бебідентом, і зараз от Дентолом, зубчики білесенькі, все ок. Хоча, користуємося частенько- лізуть кутні, то мажу через день 3-4 рази, як коли.
От ібупрофеном лише збиваю температуру- бо це така штука, що точно не можна часто використовувати. А якщо зуби лізуть, так, як в нас- по півроку, то ібупрофен не для нас. То вже в самих крайніх випадках.
Marta Офлайн


 

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 00:25

наші лікарі протилежної думки :D
якщо дитина вередує і її болять зубки прописують ібупрофен або ацетамінофен, категорично проти всяких кремиків :D ообливо для частого застосування

а зубки у нас лізкть вже більше року, але це не привід вживати щодня чи навіть раз в тиждень будь-які лікарські засоби. особисто я писала про випадки, коли дійсно видно, що ясна напухли і дуже турбують малюка. у всії інших випадках хай чухалками чухає, чи гризе шось.

якщо нема ради як тре чимось мастити можливо краще щось з народного досвіду типу обліпихової олії?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2011, 00:48

Я от категорично проти всяких кремів/мазів.
Не вивчала з чого вони там і яка їх дія, просто проти і все. Якось інтуїтивно.
Принаймні до цього часу нічим не мастила, просто перечікую, іноді звісно дах починає їхати, але ше не настільки шоб пробувати шось мастити. Купити купила шось там, помастила собі, віддала кумі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Обезболення при прорізуванні зубчиків

Повідомлення Marta » 14 березня 2011, 00:57

гра з вогнем написав:категорично проти всяких кремиків

а чому? от цікаво....Просто я багато мажу.
Вона сама веде мене за руку, знає, де лежить кремик, показує, щоб я помастила, коли її мучить. Але Дентол ніби такий легенький, є сильніші.
Ібупрофен я використовую, кажу, гарно нам домогагає, проте лише при високій температурі, коли потрібно збити.
Він сильний досить, його можна приймати не більше 3 разів в добу.
Обліпихова олія?...А що, допомагає?...Хтось пробував?..
Чухалками ніколи не хотіла чухати, ні резиновими, ні охолоджувачами, ніякими. Навпаки, її сильніше болить, як там зачіпаєш.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron