Глобальні оголошення!



Псуються зубки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Псуються зубки

Повідомлення Гість » 31 грудня 2009, 20:11

зубки попсулися від карієсу(лікарі сказали що це через те що коли він спав, смоктав груди, і солодке молочко було на зубах)Звісно ніхто не докаже що саме це вплинуло на стан зубів, але таке сказали, бо інших причин не знайшли малюк не їв і досі неїсть ніяких солодощів, а на бутилочку взагалі каже кака :D .
От я й переживаю тепер за свого малюка, як провильно поступити щоб і прикус був правильний і карієс не чіплявся.
Гість Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Liza » 01 січня 2010, 14:16

як? хіба в молочочка є така властивсть викликати карієс, ніби це ласощі? :shock:
припускаю, що могла бути якась інша причина, та й не знаємо ми тих лікарів, котрі зробили такий висновок.
а може треба було якось типу рано привчати дитятю чистити зубки, щоб запобігти карієсу...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Гість » 01 січня 2010, 18:45

Liza написав:як? хіба в молочочка є така властивсть викликати карієс.
а може треба було якось типу рано привчати дитятю чистити зубки, щоб запобігти карієсу...



ну взагаліто молоко солодке...
незнаю наскільки це точно, але кажуть що такій маленькій дитині(3 рочки) неможна давати зубної пасти, бо може наковтатися, радили просто після кожного прийому їжі полоскоти ротик простою водичкою.
А молочко давати з бутилочки, або з кружки, і запити водичкою, шоб змити залишки глюкози.
Гість Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення гра з вогнем » 01 січня 2010, 20:18

Гість написав:моя сестра годувала малого 2.5 року і в нього тепер всі зубки попсулись, лікарі сказали що це через те що він постійно сав, навіть під час сну.

смішні якісь лікарі...
грудне молоко навпаки сприяє покращенню зубів. бачили, навіть реклама якась є, зубна паста з чимось, що міститься у грудному молоці.
зуби псуються через генетичні чинники, зловживання солодкими напоями, неналежний догляд, вживання маомою певних ліків у певні терміни вагітності.
але аж ніяк не від грудного годування. годування лише сприяє здоров'ю дитинки.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення mari » 02 січня 2010, 12:46

Треба було починати з того,що у вас вже велика дитина-3 роки! І ви її напевно вже не годуєте давненько! В такому віці чистити зуби вже можна точно! І ПОТРІБНО! Зверніться до нормального стоматолога!Або до ще одного! Консультації в різних людей часто дають вирішення проблеми.Особливо прикусу.Сформуйте харчування збільшене на кальцій та фосфор(буває часто що дитина не хоче істи і мама не дає нічого кисломолочного)
Щодо грудного,в кого воно ще є-спробуйте на смак,наскільки воно солодке! Це не солодощі і цукерки і потрапляє воно не на зуби,як казала Дашко. Мало що вам ще по грудному будуть казати..Не вірте що молоко портить зуби! Це великі дурниці! :x
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення гра з вогнем » 27 січня 2010, 20:57

смоктальний рефлекс є фізіологічною нормою довше ніж 1 рік.
більшість діток перестають відчувати потребу в смоктанні як заспокоєні до року. деякі до двох, є діти, для яких нормально смоктати для заспокоєння і в три роки. всі ці варіанти є нормою.

далі. щодо смоктання. якщо дитина прикладається правильно і правильно захоплює сосок для смоктання, то вона у будь-якому випадку отримуватиме молочко. не можливо по різному смоктати якщо груди дитина бере правильно.
окрім того переважна кількість молока після того як встановиться лактація виробляється саме під час смоктання.

смоктання грудей, якщо прикладання правильне - ніяк не відображається на прикусі.

вбачати крайність у грудному вигодовуванні і заспокоєні дитини коло грудей після року мене дуже дивує. я гадала, що спілкуватимуся тут з прогресивними лікарями, які даватимуть поради щодо підтримки грудного годування та зв'язку дитина-мати.
читаючи фрази, що в рік можна знайти інші засоби заспокоєння крім грудей, у мене створюється враження, що я спілкуюся з людиною, котра не має дітей, або ж спілкується з дітьми вряди-годи, гадаючи, що лискучий стетокскоп завжди відволікатиме дитину, викликатиме у неї цікавість та переключатиме увагу.
насправді, в реальному житті переключити увагу дитини, котра капризує досить важко.
хіба батьки рокфелери, які можуть витягувати з загашника щоразу нову іграшку або наймати нового масовика-затійника.

вибачте але наболіло, наболіло ставлення лікарів до грудного годування.

мені в цьому плані пощастило. і коли я прихожу до свого дільничого я отримую підтримку в плані грудного вигодовування. тому подібні фрази на форумах у мене викликають обурення, але у багатьох викличуть збентеження і сумніви щодо доцільності грудного вигодовування.
це прикро.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Oksana5 » 28 січня 2010, 19:54

Шановна ГРА З ВОГНЕМ, ніяк не хотіла образити ваші материнські почуття, та й я не є
противником грудного годування. Однак те, що ви говорите, скоріше є питанням не грудного годування а виховання, а тут у кожного свої методи. Хоча кожна мама краще знає, що підходить для її дитини.
Надіюсь у нас буде більш доброзичлива атмосфера спількування на форумі.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення гра з вогнем » 28 січня 2010, 20:15

ви не образили ні мене, ні мої материнські почуття, ви написали:
Мається на увазі ситуяція, коли груди дають, як пустушку, коли дитина не голодна, просто капризує чи відчуває певний дискомфорт, вона тоді і груди смокче по іншому не захоплюючи глибоко сосок.


1. нічого поганого у тому, що дитину заспокоюють грудьми нема.
2. дитина при правильному прикладанні завжди смокче груди однаково
3. молочко при зрілій лактації виділяється, тому в пусту груди не смокчуться.
4. смоктання грудей не впливає на формування неправильного прикусу.

я не бачу тут жодного виховного моменту, окрім недоречних висловлювань щодо гв, котрі не відповідають дійсності.

ваша ж цитата
Смоктальний рефлекс фізіологічний у здорових дітєй до 1 року. Тому з цього віку
-намагайтесь, щоб ГВ було годуванням, у цьому віці дитину вже можна заспокоїти і відволікти дитину іншим способом;


1. смоктальний рефлекс той, про який ми говоримо в темі ГВ фізіологічний значно довше ніж до одного року. надто категоричне висловлювання, особливо зважаючи на
Сосательный рефлекс. При введении указательного пальца в рот на 3-4 см ребенок делает ритмичные сосательные движения. Рефлекс отмечается в течение 1 года жизни.

невже ви гадаєте, що смоктання грудей і зникнення смоктального рефлексу - аналогічні речі? тоді виходить, що я уміючи смоктати, скажімо через соломинку, не здорова і це не фізіологічний процес? чи все таки є рефлекси, а є уміння і навички?

2. якщо це була фахова порада, то чи може давати лікар поради щодо виховання дитини не порушуючи межі професійної компетентності?
якщо це ваше особисте ставлення, то можливо варто відзначати це. особливо враховуючи ваше позиціонування як лікаря і те, що лікарі впливають на форумування у молодих мам установок та уявлень щодо правильностей та недоречностей в догляді за дитиною.

І на останок, я сподіваюся, що ми не будемо приховувати "ляпи" за доброзичливою атмосферою. Для мене важливіша не атмосфера, а достовірна інформація.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Oksana5 » 29 січня 2010, 01:31

гра з вогнем

He бачу причин для вашої агресивності.
1. Мова не йшла про грудне годування, як таке, і про його негативні наслідки.А про певні небажані явища при ГВ. В конкретному випадку говорилось про дитину 2,5 р., яка всю ніч смокче і про можливе неправильне захоплення соска (якого треба уникати).

2. Смоктальний рефлекс безумовний, він один, інших немає, і якраз даний природою дитині для харчування... Далі формується смоктання, як свідомий акт, який є і у дорослих.

3. Те, що груди не є основним способом заспокоєння дитини 2-3 річного віку, це не моя осбиста думка, а загально визнана інформація.
Потрібно розібратись в причині неспокою дитини і намагатись усунути її. Тут зовсім не основне дорогі нові іграшки чи клоуни. Найчастіше діти капризують у такому віці, коли хочуть батьківської уваги. Можливо дитя хоче помалювати з мамою, зробити гімнастику з татом та ін. Дитинку такого віку можна каспокоїти і сніжинкою на вікні,
і листочком на дереві, вона прагне до різноманітних способів спілкування.

Кожен лікар може мати свою думку, щодо будь якого питання.
Кожна мати обирає того лікаря, погляди якого, її підходять.
Oksana5 Офлайн


 

Карієс і ГВ

Повідомлення mala-karta » 03 квітня 2010, 00:46

шукала про карієс, про його причини в діток і от знайшла цікаву статтю.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


В статті обговорюється те, чи потрібно 2-річну дитину, в якої карієс, відлучати від грудей.
Коротко про основне:
    дослідження черепів стародавніх людей вказують на те, що карієс почав поширюватися із розвитком землеробства
    розвитку каріозних бактерій сприяє пониження кислотності в ротовій порожнині
    грудне молоко підвищує кислотність
    карієс викликають бактерії, які можна підхопити і від батьків

Тобто, як тільки люди навчилися пекти булочки, так от зразу карієс і поширився. :idea:
Виникнення карієсу пов'язане з харчуванням і не дотриманням гігієни (зуби треба чистити), грудне молоко не сприяє розвитку карієсу, воно навпаки є одним з чинників, який протидіє його розвитку. І хіба б тисячоліття еволюції могли б допустити, щоб грудне молоко сприяло руйнуванню зубів??
Діти можуть заразитися карієсом від батьків, тому батьки за своїїми зубами повинні теж слідкувати.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron