найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: карієс і ГВ

03 квітня 2010, 12:38

Десь читала, що не можна облизувати ложку, якою гудуєш малечу (або дурачка), бо, якраз таким шляхом передається карієс, навіть, якщо у мами він непомітний, в дитини значно легше вчепиться і буде прогресувати. Ще, дуже корисно, давати дитині, щоб гризла, сиру моркву-вона має антибактеріальну дію.

Re: карієс і ГВ

03 квітня 2010, 18:19

я читала і наш консультант з харчування підтвердив, що молоко не сприяє псуванню зубок.
перш за все дитина смокче молоко інакше, аніж п'є скажімо компот чи сік з пляшечки, а по друге вже все сказане в першому пості :)
я теж дуже поважаю дослідження, які проводять ЛЛЛ, цілком їм довіряю і горжуся, що колись мала змогу працювати у їх команді.

тому молочко вночі смоктати можна, а ось заміняти його соками чи солодкими компотами - не бажано.

У мене є неполіковані зуби, я дуже переживаю за дитину. Тре якось зібратися і піти таки до тих стоматологів. Я їх так боюсяяяяяя!

Re: Карієс і ГВ

08 лютого 2011, 16:41

В першому пості щось з кислотністю наплутано: все точно навпаки :girl_hospital:

Re: Карієс і ГВ

08 лютого 2011, 17:07

Apolloniya написав:В першому пості щось з кислотністю наплутано: все точно навпаки :girl_hospital:


читаю-читаю, не пойму - де наплутано?

Re: Карієс і ГВ

08 лютого 2011, 23:11

mala-karta написав:розвитку каріозних бактерій сприяє пониження кислотності в ротовій порожнині
грудне молоко підвищує кислотність

я так зрозуміла що тут :)

Re: Карієс і ГВ

09 лютого 2011, 01:04

ну тако:
кислотність понижується - карієс плодиться

відповідно, щоби менше плодився, кислотність треба підняти.
А грудне молоко її підвищує.

Ніби все так?

Re: Карієс і ГВ

13 лютого 2011, 16:07

Ні, не так.
Висока кислотність спричинюється їжею і бактеріями і шкодить зубам. Ми це з вами в темі "Кришаться зубки", здається, обговорювали.
Відповісти