Глобальні оголошення!



Прорізування зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Marta28 » 09 липня 2014, 11:27

довго не вилазили зубки і у старшої доньки, перший виліз у 10 міс. а от у Назарчика уже в 6 міс було 2 нижніх. а кажуть, що дівчата швидше розвиваються, у нас із зубками було навпаки
Marta28 Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення erinaceus » 09 липня 2014, 19:52

А мене от яке питання цікавить. Синулі 1.2, два нижні зубки після прорізування ростуть кривенько. Верхні рівненькі. Цікаво, чи так вже і буде. Не принципово, бо це ж молочні, але все одно хочеться, щоб була гарна посмішка :pardon:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення stella123 » 11 липня 2014, 11:48

Marta28 написав:довго не вилазили зубки і у старшої доньки, перший виліз у 10 міс. а от у Назарчика уже в 6 міс було 2 нижніх. а кажуть, що дівчата швидше розвиваються, у нас із зубками було навпаки

В моєї доньки перший зубчик виріс вісім з половиною місяців. Потім довго не було. І аж в рік і два місяці почали активно рости спочатку другий нижній і два кутні. це трохи не стандартно для прорізування зубчиків. Я припускаю, що можливо це спадково, бо в мене вони теж пізно почали рости. А можливо нехватка якихось вітамінів чи мікроелементів. Бо я почала давати вітаміни і вони почали активно вилазити.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення stella123 » 11 липня 2014, 11:52

erinaceus написав:А мене от яке питання цікавить. Синулі 1.2, два нижні зубки після прорізування ростуть кривенько. Верхні рівненькі. Цікаво, чи так вже і буде. Не принципово, бо це ж молочні, але все одно хочеться, щоб була гарна посмішка :pardon:

В моєї доні теж нижні зубики трохи нерівні якщо добре придивитися. Але я не надаю цьому значення. Вони ж молочні. Рано чи пізно повилітають. І от саме тоді думаю потрібно дуже ретельно слідкувати, щоб молочні зуби вчасно вилітали і не мішали рости постійним зубам рівно.

В моєї доці ото на днях показались ікла два зразу. Температура 38, соплі, понос та ще горло червоне. Я ще досі гадаю чи то вони так страшно лізли чи то ще до того всього ще якась зараза вірусна нас вчепилася.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Янголятко » 17 липня 2014, 10:17

stella123 написав:[В моєї доньки перший зубчик виріс вісім з половиною місяців. Потім довго не було. І аж в рік і два місяці почали активно рости спочатку другий нижній і два кутні. це трохи не стандартно для прорізування зубчиків. Я припускаю, що можливо це спадково, бо в мене вони теж пізно почали рости. А можливо нехватка якихось вітамінів чи мікроелементів. Бо я почала давати вітаміни і вони почали активно вилазити.


А які вітаміни ви давали? І хто вам їх призначав?
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення stella123 » 21 липня 2014, 10:23

Вітаміни вже не пам"ятаю як називалися. Було то минулої осені. Пам"ятаю лише , що вони були у вигляді тваринок. Призначив педіатр. І ще ми приймали вітамін Д теж з тією ж метою.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Kristy1 » 14 листопада 2015, 19:17

Якщо охарактеризувати тему декількома смайлами, то виходить приблизно так: :scare: :scare: :scare: :dash: :crazy: :cry: :cry: :cry:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення TattyMummy » 14 листопада 2015, 19:28

Ну я б так не сказала. Це в кожного індивідуально. В нас, наприклад, ні у хлопців, ні у доні особливих проблем з прорізуванням зубів не було.
От донечці 1,1 р. і має 12 зубів. З 7,5 міс. прорізались один за одним і я боялась, що то буде катастрофа, але все пройшло досить гладко. Ще залишилось все таки 8 молочних і надіюсь, що і вони нам не будуть надокучати.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення nelly » 14 листопада 2015, 19:38

TattyMummy молодці певно багато сиру їсте ::Р:
В Златки якраз вчора почав цокати 9 зуб то ці кутні трохи її мучать ще і соплить на них. а попередні 9 вилізли ще в травні-червні то взагалі без проблем. В нас кожен зуб то сімейна вистава з біганням Марго за ложкою і вітанням Злати :hi: :hi: :hi: а потім срочним записом в блокнот ::Р:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Sms » 30 квітня 2017, 07:59

Дівчата, нам 5 років. 7 квітня виповнилось.Починають випадати молочні зубки.
За 3 дні до дня народження випав правий нижній, через тиждень після дня народження правий верхній. І от зараз хитається верхній лівий. :scare:
Всі зуби почали хитатися самостійно. Ніяких травм не було. Зубки здорові, без плямок і потемнінь. Стоматолога відвідуємо регулярно. Ясна без запалень. Їсть тверду їжу:яблука, грушки.
Мене трохи хвилює, що за місяць це вже третій зуб.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron