Глобальні оголошення!



Прорізування зубчиків

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення мешканка » 27 липня 2010, 10:01

в нас близько чотирьох теж була схожа ситуація, а в подруги малеча такого ж віку-то ті ж симптоми...Якщо дитина не голодна, температура в нормі, закрепів немає...то, думаю, зубки-це логічне пояснення:)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Chocolat » 27 липня 2010, 12:18

Кажуть, що найбільше болючіше, коли зубки тільки готуються прорізуватися, а відбувається це хвилеподібно, відтак дитина то більш вередує, то заспокоюється. А вже коли вони зовсім близько, то не так болить. У нас цей процес слинення-вередування-пхання вього до рота почався у 2 місяці, а нам вже 8,5, а зубів ще нема:unknown:...
Chocolat Офлайн


 

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення nadia 2311 » 27 липня 2010, 12:27

Перші зубчики у нас прорізались в 4міс. цьому передувало кусання, слинотеча, вередування. Зараз 8 міс більше зубчиків нема хоча періодично все червоніє, набрякає ми вередуєм, а далі все проходить.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення ЗІрка » 27 липня 2010, 12:48

апетит дай боже, їсть добре, не голодний, зате почав сильно тягати за груди, стискати міцніше яснами. постійно з ним борюся бо то баранець малий:)

температура в нормі

почав какати раз на дві три доби, більше пукати і з запахом але консистенція нормальна (густенька кашка) і колір файний(ну як на какашки:)) і не подібне щоб він відчував дискомфорт у животі чи не міг покакати

купила щойно гель для ясен, спробую як буде загострення. чоловік вже запробував, каже що навіть губа затерпла :shock: до речі, мамусі, ви не знаєте наскільки безпечні ці штуки?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення мешканка » 27 липня 2010, 12:59

Гелем раджу не зловживати. Більшість гелей містять "анестезію" (знеболююче, здебільшого "бензокаїн") а вона дає навантаження на серце (а в такому маленькому віці - то не є добре).
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Natalinda » 27 липня 2010, 13:10

Я свому пробувала мастити. Якогось помітного ефекту не бачу. Трохи читала про ті гелі. То для себе зробила висновок, що це просто заробляння грошей. Батьки для дитини готові на все, чому б на цьому не заробити. В нас з вами зубки без гелів вилізли дякувати Богу. Тому я лишньої хімії стараюся дитині в рот не пхати.
Пробуйте і робіть свої висновки.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення LeeLoo » 27 липня 2010, 14:41

A nam geljchuku pomagajytj-ale mu ne chasto numu korustyjemosja-vge kolu dyge veredyje.
LeeLoo Офлайн


 

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Shalimar » 28 жовтня 2010, 23:25

Natalinda!!!
Увидела Вашу тему про зубы
Следует помнить, что сроки прорезывания молочных и постоянных зубов могут значительно варьировать, при этом их отклонения в ту или иную сторону в пределах 6 месяцев считаются нормой.

По данным модифицированной таблицы "Хронология развития и прорезывания зубов", предложенная Lunt и Low для минерализации и прорезывания молочных зубов. | +
Молочные зубы.
Верхние
Центральный резец _ 10 (8-12) мес.
Боковой резец _____ 11 (9-13) мес.
Клык _____________ 19 (16-22) мес.
Первый моляр ______ 16 (13-19 мес. у мальчиков, 14-18 мес. у девочек)
Второй моляр ______ 29 (25-33) мес.

Нижние
Центральный резец _ 8 (6-10) мес.
Боковой резец _____ 13 (10-16) мес.
Клык _____________ 20 (17-23) мес.
Первый моляр ______ 16 (14-18) мес.
Второй моляр ______ 27 (23-31 мес. у мальчиков и 24-30 мес. у девочек)



По таблице хронологии развития и прорезывания зубов Logan и Kronfeld

Постоянные зубы
Верхние
Центральный резец _ 7-8 лет
Боковой резец _____ 8-9 лет
Клык _____________ 11-12 лет
Первый премоляр __ 10-11 лет
Второй премоляр ___ 10-12 лет
Первый моляр ______ 6-7 лет
Второй моляр ______ 12-13 лет
Третий моляр ______ 17-21 год

Нижние
Центральный резец _ 6-7 лет
Боковой резец _____ 7-8 лет
Клык _____________ 9-10 лет
Первый премоляр __ 10-12 лет
Второй премоляр ___ 11-12 лет
Первый моляр ______ 6-7 лет
Второй моляр ______ 11-13 лет
Третий моляр ______ 17-21 год


© Ralph E. McDonald, David R. Avery
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

могла бы написать в приват, но может, еще кому-то будет полезно
И совет от себя - можно сделать рентген, чтобы посмотреть, есть ли зачатки, если есть - вылезут) рано или поздно
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2010, 00:13

Shalimar, дякую, :rose: інформація така мені відома.
У синочка із зубками все добре, то я не собі питала, а подрузі, вона без інтернету.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Naya » 26 грудня 2010, 13:24

Напишу про нас.
Перші два зубика в нас прорізалися так, що я й не помітила коли й шо.
Без вередувань, без будь-яких ознак, легко й безболісно.

Другі два(верхні) - під вечір понос, різко піднялася температура до 38 з лишнім, всю ніч мучилися, зранку до лікарки. Діагноз - кишкова інфекція. Антибіотики. Чогось я тоді на зуби не подумала. Дала антибіотик, але температура різко спала і я більше не давала. Потім побачила гарненькі два прорізані зубчики. Я була зла. Дуууже зла. Бо я мама недосвідчена, а лікар міг таке допустити чи ні? Чи будь шо - антибіотик і трава не рости??? :evil:

П"ятий і шостий верхні полізли один за другим теж без проблем і видимих ознак.

Далі довго-довго зубки спали.

Тепер. Дитя знову почало поносити. Ну не те, щоб поносити, але малими порціями до 5 раз в добу було. Ще й зелене-зелене, аж мене лякало. Спочатку просто такі каки, дитина спокійна, грається, сміється, апетит чудовий. Через пару днів -їсти відмовляється, температура 39,4. Під вечір. Збила. Зранку лікаря. І знову кишкова інфекція. Нагадую попередню ситуацію. Вже антибіотики не назначає, (але якщо за дві доби температура не впаде, то таки антибіотики треба буде), лиш панкреатин і лінекс. Ну і горло червоне то через кишкову інфекцію. Від горла - інгаліпт (читаю в інструкції - протипоказання дітям до 2 років :ugeek: ).
Я й не знаю, що думати. Головне - дихання чисте, то мене трохм заспокоює.
Лінекс даю через раз, бо від кефіру відмовляється, панкреатин не даю. Горло все-таки пару раз пшикнула. Ніс забитий - сопель нема. Дитина не може спати, дихати, коли смокче цицю. Нічого не їсть, крім циці, каки й далі 3-5 раз на добу зелені й малими порціями.
В рота не дає заглянути. Через крики обстежую рота - є....три зубика верхні прорізалися. Трохи не попорядку згідно таблиць. Ну шо поробиш....
3,5 днів ми мучилися й переживали.
Потім температура різко впала. Ждан почав їсти...
Ми здорові.
А ще..головне. Температура в обидвах випадках скакала - то 39,4, то 37,5, то 38,2, то 39, то 38,5.....то я не збивала.
Збивала лиш двічі, коли було 39,4 і 39.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей