Глобальні оголошення!



Адреси дитячих стоматологій

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення olka.mg » 21 травня 2014, 12:04

mala-karta написав:дівчата, а що то у всіх такі проблеми в стоматології на злуки?
ми приходим на 8, тоді, як правило, черги немає, або 1 людина.
На лікарів теж не скаржуюся, розказують, як малюють малому машинки на зубах (чи що він там замовляє). Правда, він і не плаче.
І, до речі, багато прізвищ, прочитані в цій темі, але щодо інших поліклінік, бачила якраз в стоматології на Злуки.


Ви до якого саме лікаря ходите? Можете порекомендувати хорошого спеціаліста?
Дякую!
olka.mg Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 10 травня 2012, 12:09
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: хлоп'ятко

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення taranjka » 22 травня 2014, 11:34

ми недавно ходили в стоматологію теж, Дента, вона в обласній, в центрі. Дарці сподобалося, дуже приємно з нею говорили, подивились, похвалили, бо зубки здорові, дали вибрати подарунок :hi: Дарця вже тиждень в стоматолога грається :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Радмила » 31 липня 2014, 22:50

Ми зараз ходимо в студію 32 на Протасевича. Дитині там подобається. Без проблем сідає в крісло, лікує зубки. Вже маємо дві постійні пломби. В них сучасне обладнання і дуже хороші лікарі. Мають терпіння і підхід до дітей. В мене дитина дуже боялась лікувати. То ми спочатку прийшли зробили чистку. Потім потихеньку, по-маленьку. І вже і зубки лікуємо, і пластинку поставили.
Сьогодні доня домовлялась, що вона ще прийде і їй верхній зубчик ще полікують, бо в нех мають бути всі зубки білі.
Є там дитяча кімната, де багато іграшок, телевізор, я там залишаю меншу, доки старшій лікують зубки. В адміністратора стоїть спостереження і вона має можливість приглядати за дітьми. Ведеться карточка пацієнта. Там все відмічається, ми заповнювали форму на хвороби. До речі це вперше, де в мене запитали про можливі хвороби. Зробили ми тест на алергію. Також якийсь такий ренген, що видно всі зубки молочні і також ті що будуть прорізатись. То нам по тому ренгену лікар радила, які вже можна видалити (до речі ми 2 видалили), бо там вже не було корінчика, і вже підходили постійні, і зубки ті два були повністю зруйновані. А які можна лікувати. Приємно, що нас не натягували на лікування, а казали, що якщо не болить ,то можна не чіпати, але ми вирішили, що має бути порядок в ротику.
Подаруночок вкінці, мультик поки лікуємось це все також.
Отож це тепер наша улюблена стоматологія.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Ulkanet » 01 серпня 2014, 13:50

Радмила а ціни???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Радмила » 01 серпня 2014, 20:52

Я не знаю, які ціни в інших дитячих.
Якщо по тому, що пам'ятаю, то чистка щіточкою - 50, чистка содою -150, за видалення не памятаю скільки, за зкбчик, то ми ходили 3 рази: 1. ставили ліки2. Пломбували канали, 3. Постійна пломба. При чому зуб у нас був дуже зруйнований, власне пів зуба. За все разом вийшло десь 360 грв.
Пластинка 1100 грв. В ціну входить і первина консультація, і наступні. Сьогодні підрізали вуздечку, то 250+ 80 - за анастезію. Як на мене , то ця остання процедура, якась задорога. Я не зрозуміла за що, то така ціна.
а порівняти з іншими я не маю з чим. Бо більш ніде ми не ходили. Спочатку дитина взагалі боялась навіть в крісло сідати. То ми кілька років, мучились так. Похрди до лікарів були провальними. То я вже втішилась, що тут вона стала даватись. І вже ніде більш не шукаємо.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Радмила » 22 грудня 2014, 12:10

І ще про студію 32. В серпні ми скінчили лікувати зубки. А верхні нам лікарка сказала не лікувати. Сказала, що не варто бо за півроку вони випадуть, навіщо витрачати кошти.
Я тоді здивувалась. Бо хотіла щоб всі зубки були поліковані. Але так і зробили. Отож на Миколая нам одни з тих верхніх поганих зубів і випав.
Доня раділа, що в неї випав поганий зуб, а гарний виросте. А я вдячна лікарці, що ми собі зекономили час і кошти. Бо я була налаштована ще 2 зуби лікувати. А дійсно зміст лікуваня, як не пройшло 3 місяціа і вже один випав.

Наразі це далі наша улюблена стоматологія. Кожні три тижня ходимо до ортодонта, вона дивиться чи пластинка добре стоїть, якщо треба , то підпилює. І за це в нас не беруть грошей. Один раз пластинка в нас погнулась.Бо доня її виплюнула вночі, а меньша зранку на неї наступила. То нам її поремонтували безкоштовно.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення olgakr » 13 серпня 2016, 14:58

Радмила, а у скільки вам обійшлася пластинка? Бо нам сказали, що у нас не складний випадок і пластинка з роботою буде коштувати 1700 грн. Думаю, це дорого, чи тепер такі ціни?
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Makosha » 19 березня 2017, 16:33

Ми зубки лікуємо в "Стоматології Олексюка" на Глибокій, ходимо до Ярини Вікторівни. Теж уперше дочка дуже сильно боялася, мало не силою її доводилося тягнути, але коли потрапили в кабінет відразу все змінилося. Доктор все настільки в ігрову форму переводить, що дитина навіть не помічає ніяких стоматологічних маніпуляцій) Взагалі лікування молочніх зубів у нас проходить вдало. А моя сестра водила в цю клініку свого малого, йому брекети ставили. Навіть не скажу у скільки вони обійшлися, можу поцікавитися... Знаю тільки що дуже задоволена.
Makosha Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 48
З нами з: 15 березня 2017, 21:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення yultsya » 19 березня 2017, 23:39

Ми завтра до Олексюка записані. Теж до Ярини Вікторівни.

А ще мені подобається Нечай Олена. У них зараз стоматологія на Просвіти.називається Дитяса і Доросла стоматологія.
Старшій. у неї лікуємо зуби. А от з меншою ніяк... Каже їхати у я Львів на наркоз. То ходу по усіх, може хтось вимовить малу, щоб таки без наркозів полікуватись.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення vikilandi » 20 березня 2017, 08:21

yultsya поділись, будь ласка, враженнями про лікарню і лікаря. До речі, де вони знаходяться7
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron