найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Адреси дитячих стоматологій

29 квітня 2010, 08:39

доброго дня, дорогі мамусі й татусі! прошу допомогти в питанні пошуку хороших дитячих стоматологів.. малому зараз 3 рочки на днях стукне й ось я вперше зіткнулася з проблемою болі в зубчику... на жаль, не знаю куди піти..

Re: адреси дитячих стоматологій..

29 квітня 2010, 09:20

Ми ходимо на Злуки 8, до Придатка Б.З. тел.232020. Але він не зовсім дитячий, та дітей лікує, колись ще в такому автобусі що їздив, не пам"ятаю як там він називався, діток лікував.
Ми правда вже не такі малюпусінькі. Ходимо з років 4-5.

В дитячу поліклініку ходила давно колись зуби дочці срібнити, то як подивилась -передумала зразу.

Re: адреси дитячих стоматологій..

29 квітня 2010, 18:54

Не будь я стоматологм, але знаючи все і про всіх в стоматології, як я знаю, відвідувала би з дитиною дитячу стоматологічну поліклініку на Злуки. Лікарі там працюють з дитячими зубками щодня (дитячі таки відрізняються від дорослих). Вірю в прислівя "Зробиш зо сто - буде просто!", тому рекомендую справжніх дитячих стоматологів, а не лікаря для дорослих, який за відсутності пацієнтів, готовий щось зварганити вашій дитині. :drink:
В дитячій поліклініці трохи несучасні умови, але є все необхідне для хорошого лікування, а за додаткову "подяку" ви отримаєте і всі можливі "екстра".
;)

Re: адреси дитячих стоматологій..

23 червня 2010, 18:32

Дівчата, а де саме та дитяча поліклініка?
Там попередній запис?
Нам треба завтра туди потрапити

Re: адреси дитячих стоматологій..

23 червня 2010, 19:38

Naya написав:Дівчата, а де саме та дитяча поліклініка?
Там попередній запис?
Нам треба завтра туди потрапити

на Злуки. Самий крайній будинок перед Сільпо. Попереднього запису нема. Там скажуть який лікар вільний.
http://wikimapia.org/#lat=49.5566278&lo ... D0%B8%2057
Злуки 58 або 59. Зразу справа від Злуки 57)))) Півкруглий будинок

Re: адреси дитячих стоматологій..

25 січня 2011, 21:06

В нас у 1,10 р. почалися проблеми із зубами. Спочатку дивний наліт,який я не відразу попітила, а під ним руйнування емалі
Ми ходили у "Спектр", що по вул. Чорновола, в них є дитячий лікар.

Re: адреси дитячих стоматологій..

30 січня 2011, 18:57

і ми ходили в той спектр.
В мене склалося враження, що просто хотіли вибити гроші

Re: адреси дитячих стоматологій..

30 січня 2011, 21:18

mala-karta написав:і ми ходили в той спектр.
В мене склалося враження, що просто хотіли вибити гроші

Ми робили там наразі лише огляд, то з нас нічого не взяли. На процедури мали б піти десь через місяць-два.
Підхід лікаря до дитини мені сподобався. Малий спочатку налякався був страшенно, рота не відкривав. То вона(лікар) на пальчиках пояснила, що буде робити з його зубками. І вже всю дорогу додому малий татові все переповідав :zybu: і показував як він тьоті зубки покаже на наступний раз

Re: адреси дитячих стоматологій..

30 січня 2011, 23:13

хм...
ми прийшли

в реєстратурі нам сказали зайти туди-то.
ми зайшли.

На нас довго ніхто не звертав уваги. Звернула якась тітонька (адміністратор, певно).
Потім ми ше чули, як вони робили розборки (вельми непрофесійно так робити, як на мене)
Спитала за наліт на зубах малого - починає тьотя говорити, що то в нього така структура зуба. Я при них той наліт сцарапала нігтем.
:head:

Питаю, чи може їх пофторувати чи що? Тьотя починає казати: "та нащо?"
Друга (котра вроді адміністратор) на неї уважно дивиться, тоді тьотя говорить "а давайте пофторуємо..."
:girl_hospital: :help:

Re: адреси дитячих стоматологій..

01 лютого 2011, 12:08

оце "ПРОФЕСІОНАЛІЗМ"

мама за лікаря краще знає, що з зубками робити :zybu:
Відповісти