Глобальні оголошення!



Адреси дитячих стоматологій

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Apolloniya » 28 лютого 2011, 16:35

Щоб вдало працювати з дітками, треба це робити постійно. В Спектрі цим не всі лікарі займаються, тому, якщо вам сподобався лікар - напишіть його імя, щоб інші учаники знали, до кого звертатись!

Коли на зубах вже є карієс, фторування не допоможе. То як перелом зеленкою лікувати. Треба сріблити, якщо зубки молочні. Не факт, що сріблення вирішить всі проблеми, але це, наразі, єдиний дієвий засіб, доступний широко. Особисто я би свої зуби сріблила, не зволікала. Але мої батьки зволікали, тому ми довго, боляче і з нервами мене лікували в 5-6 років :gore:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Ірунця » 07 квітня 2011, 15:57

Apolloniya написав:Щоб вдало працювати з дітками, треба це робити постійно. В Спектрі цим не всі лікарі займаються, тому, якщо вам сподобався лікар - напишіть його імя, щоб інші учаники знали, до кого звертатись!

Прізвище лікаря не пам'ятаю, та на днях підемо на фторування, то обов'язково напишу.
Ще хочу поділитись враженнями від відвідин міської стоматполіклініки дитячої...
Прийшла пора нам знову звернутись до лікаря, і я вирішила для порівняння сходити з дитиною ще й туди.
Прийшли
в них жива черга,отож довелось просидіти хвилин 40 чекаючи(дитині 2 роки), якось дочекалися.
Зайшли
лікар навіть не спробувала з дитиною налагодити контакт - говорила лише зі мною. Малий налякався, почав плакати, лікар попросила потримати його і насилу відкрила йому рот, оглянула і підтвердила діагноз(чи що там) який нам вже ставили в Спектрі. Сказала - треба сріблити, можна і фторувати (на даному етапі це ще буде ефективним), та в них його не роблять. На останок добавила, що моїй дитині фторування і не зроблять, бо для цього дитині потрібно декілька хвилин СПОКІЙНО посидіти з відкритим ротом.
Отакі відвідини. Враження від лікаря що ПОСТІЙНО ПРАЦЮЄ З ДІТКАМИ в мене не найкращі :(
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення mala-karta » 07 квітня 2011, 16:39

Ірунця, ну ми як до різних поліклінік ходили.

Мене з мали завжди пропускають без черги. При тому, що він тягне на 3-річного.
І від самого початку пропускали (1.3 було тоді).

Тобто, якщо всі лікарі зайняті - то чекаєм поки звільниться і тоді вже нас запрошують.
І лікарі часто говорили до малого.
Ну, вони не надто спішили подружитися (але в спектрі було аналогічно).
Але нас запросили сісти на крісло і до того, поки лікар прийшов - то ми встигли все роздивитися.
На надцятий раз Ромка сам рот відкривав і сидів весь час з відкритим :grin:
А, ну дома в нас завжди проводиться бесіда куди ми йдем і що будем там робити.

В самі перші рази то Ромка умудрявся ще вкусити лікарку за палець (він не плака, просто вирішив собі кусьнути) - то лікарка весело пиалася, що ж то він її кусає.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Ірунця » 07 квітня 2011, 22:38

mala-karta написав:Ірунця, ну ми як до різних поліклінік ходили.

Ну точно до різних! :crazy:
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення nadusha » 24 березня 2012, 16:25

В мене з поліклінікою на Злуки не надто приємні спогади... Я була на 5-6 місяці вагітності і в старшого заболів зуб. Йому тоді було десь 4 рочки (+-) і вже був досвід спілкування з стоматологами цієї поліклініки(Кварцяна, Тархут , Шпитко). Досвід був не надто приємний, можливо вони не хочуть шукати підхід до дитини, можливо я багато від них хочу... Так от. Я вагітна сиджу в черзі(довгенько), Артемчик починає капризувати: не піду, буде боліти. Вмовила, що якщо потерпиш і залікуємо зубчик купимо тобі якусь іграшку. Заспокоївся. Чекаємо ще. В кабінеті плаче дитина, Артемчик знову починає вередувати: не піду, боюся. Повз нас проходить санітарка і починає: та нашо ви мучите дитину, та він вам вночі пісятись буде, та в нього косоокість може бути від таких переживань!!! Я промовчала,і напевно даремно... Бо як зайшла в кабінет, та вже нею була проведена бесіда про маму- нелюда. Нас зустріли словами"То тебе мама мучити привела?". Мені сльози навернулись на очі, бо я лише хотіла залікувати дитині зуб, позбавити його болю(знаючи, що як народжу мені вже буде не до зубів)... Артемчик на такі слова розвередувався ще більше, на крісло ми сіли в сльозах, рот відкрили з горем пополам. Витягли йому тимчасову пломбу. А потім лікар Шпитко Так "ніжно " гаркнув "Ширше відкрий!!!" , що малий розревівся ще більше. Лікар мені сказав: "Не мучте його, хай залишається так." Я вже дрижачим голосом і з сльозами під верхом намагалася сказати, що як залишити розбурований зуб відкритим? та туди потраплятиме їжа, буде ще більше руйнування? На мене налетіла та сама санітарка з словами Та що ви за мама така? Я розревілася сама, забрала малого, вийшла з кабінету. Ревіла ще десь хвилин 10 надворі, поки заспокоїлась. Але вихід з зубами знайшовся: ми лікуємо в Козівській стоматології в Левицького Ігоря Івановича(в мене там працює мама). Він вміє знайти підхід до Артемчика: Який зуб сьогодні ремонтуємо? Я тобі подую повітрячком на зуб ось так(дує повітрям на долоньку), правда не болить? Ти так чемно відкриваєш рот, мама мусить за то купити велику машину! І т.д... Він нам і загерметизував перший постійний зубчик. Тепер Артем їде в Козову до "його" стоматолога без плачів. Вчора ходили в стоматологію на Злуки підписувати стоматолога на медогляд в школу, то підписали і бігом звідти! ;)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення Карамелька » 24 березня 2012, 17:15

Студія " 32" , відношення супер, обладнання супер, робота на відмінно, дитина сама у крісло сідає. Лікар Паращук Софія Володимирівна, працює і на Злуки. Номер тел. в приват (кого цікавить )
Карамелька Офлайн


 

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення olgakr » 25 березня 2012, 14:40

Ми ходили на Злуки, враження жахливі! Перший раз ми прийшли з болем. Маринці було біля 3 років. Завжди себе буду звинувачувати в тому, що не звернулася раніше - аж поки не заболіло. На той час було уже декілька зіпсованих зубів. Сказати , який болить дитина не могла, тому почали по черзі пробувати лікувати усі хворі зубки навмання. Кожен раз доводилось сидіти у черзі годину, чи дві.. Перший раз дитина сіла в крісло і відкрила рот без страху, а потім вже, коли лікар почала бурувати - налякалася, і всі остальні рази плакати починала ще в коридорі, а уже в кабінеті зчиняла такий крик, що чути було далеко.Щоб її втримати на допомогу кликали ще двох медсестер. Однак ми продовжували їздити, бо зубчик і далі болів, особливо вночі, уже ніяке знеболююче не допомагало.Нарешті вдома я помітила, що в неї над верхнім зубом є нарив (жодна з лікарів, у яких ми були, цього не помітила) .Лише коли зуб під цим наривом просверлили, гній став витікати, тоді біль зменшився. Зараз у Маринки є багато хворих зубів, які треба лікувати, але як це зробити, не уявляю, у дитини паніка вже тоді, коли вона побачить тьотю в білому халаті, а про те , щоб відкрити і показати ротика не може бути і мови...Після того лікування дитина ще місяць просиналася і кричала вночі :scare:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення taranjka » 07 вересня 2012, 18:48

були ми сьогодні в стоматолога (студія 32). переживала чи зубки здорові, виявилось все гуд, а от прикус не правильний :sad:
але клініка кльова, лікар (Нечай Н.М) приєна - з дитиною гарно говорила, мені гарно пояснила. Даринці подарували наклейку і вона пообіцяла прийти ще :yes: :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення гра з вогнем » 07 вересня 2012, 18:50

а шо з прикусом?

ми теж переживали за прикус, але нам казали шо ше 100 раз все поміняється і ніколи нічого не записували з цього приводу в карту.

ми ходим шо півроку.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення taranjka » 07 вересня 2012, 18:54

наразі прикус казали не чіпати. а ближче до 5 років пластинку, щоб постійні вже правильно лізли.
спробую пояснити, о не так - коли вона стискає зубки - так щоб кутні верхні і кутні нижні один на одного находили, то передні повністю закривають нижні, а мають тільки злегка... ми цього ніколи і не помічали :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей