Глобальні оголошення!



Як ви навчили малюка чистити зубки?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення Liljondr » 02 березня 2013, 12:49

Зараз малюку чищу так (з року до двох) - лише щіточка для відповідного віку з водичкою. Малому дуже подобається, бо коли я чищу, то говорю різні звуки тваринок. ""няв-няв " то значить нам киця помагає, і т.д

Він завжди повтоює за мною. Тому в нас чищення по паузах. В кінці обовязково бджілки (бзззз) в нього тоді зубки разом і я гарненько зубенята швидко спереді чищу ;)

а після двох будемо чистити з зубною пастою
Щоб плював, буду пробувати як з донею старшою (помогло), будемо разом плювати в ванну хто дальше. Змагання влаштовуватимемо ;)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення Natalinda » 10 березня 2013, 01:32

А в н ас досі з випльовуванням туго(((
Хоч і дух змагання вроді як присутній в синкові, але скільки я не плюю по ванній, ніяк в нього не виходить, все одно перше ковтає((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення Ksenija » 24 травня 2013, 10:07

Коли підходить час чистити зуби, я питаю Христю, з якою іграшкою вона хоче чистити зубки, вона відразу біжить і набирає собі купу м"яких іграшок, може ляльку взяти.. Тоді я сідаю на підлогу, а вона лягає головкою мені на коліна і тримає на руках всі іграшки, які принесла :hi: Ну, і я починаю чистити їй зуби (мені набагато зручніше їй гарно все вичистити коли вона лежить - краще видно зубчики, кращий доступ) і паралельно емоційно розказую віршики про звіряток, які вона тримає, віршик про Христинку, про тата, про маму і т.д. (вона сама каже про кого розказати). Головне в нашому випадку так розказувати, щоб Христя заслухалася, тоді часто буває, що я вже гарно почистила, а вона не проти ще полежати :hi:
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення Marichka » 24 травня 2013, 11:04

Ого,Ксеня-у вас так ціла гра виходить.Ми чистимо біля біде,дитині по зросту підходить.Спочатку водою,тоді пастою.Як починали,навіть не пригадую.Показувала,як я роблю і тоді їй сама чистила,або дозволяла самій.Вкінці хвалила,що дуже гарні і чисті стали зубчики і відправляла бігти до дзеркала,щоб подивилась,які біленькі :) Дитина ніби завжди активно це робила,проблем особливих не пригадую.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення LJALJA89 » 25 листопада 2013, 12:16

В нас це вже звичка, тільки встає, то біжить у ванну і дістає щітку і мені мою дає.Ми не спльовуєм, ще не вміє.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення sv-ls » 25 листопада 2013, 12:38

Ми почали чистити зубки з року. Спочатку це була гра, ми трохи жували щітку, трохи чистили.А зараз ( нам 4 роки) зранку біжить у ванну хапає щітку і чистить. Спльовувати почала майже одразу. Пасту ми вибираємо разом( основна умова щоб дитині подобалась).
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення sv-ls » 25 листопада 2013, 12:39

Нам ще казала знайома стоматолог, що навіть коли дитина жує щітку, вона також трішки чистить.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення TYulia » 18 березня 2014, 14:16

та я стараюсь чистити але якби то він дав, то даю йому з два рази на день щіточка з купелькою зубної пасти, щось я раз чухну йому, щось сам трохи покусає. То вже щось краще ніж нічого.
А за стомат кабінет навіть собі не уявляю як то з маленькою дитинкою, то ж реально хоть під наркозом роби, так і психіку миожна порушити. Суджу по свому малому, бо останні зустрічі з лікарями були дуже плачевні, але може то такий період,переростем.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Прорізування зубчиків

Повідомлення Inna » 18 березня 2014, 14:45

От і в нас проблема - що не дає навіть в рота за зубчиками заглянути. Дивлюся коли кричить. І знайшла замість 17 аж 18 зубів.
Нам вже запізно за зубчиками дивитися, вже дивимося за тим, що залишилося. А після сріблення то він такий, як без зубів. Жах...Сміється, а там чорно...бідний мій красунчик, такий був гарний з білими зубками...Чоловік на нього дивився і сміявся,так я на нього насварилася, щоб не сміявся з моєї лялі...
З щіткою він теж ходить, але любить нею водичку посьорбати. Вже і я ,і Маргарита йому показує, як треба чистити,а він впертий,все одно своє робить...Лікарка сказала, що якщо не будемо чистити, то вже перед постійними молочних не буде.
Inna Офлайн


 

Re: Як ви навчили малюка чистити зубки?

Повідомлення flash-ka » 19 березня 2014, 14:12

Inna у нас така ж біда.....правда ще не срібнили. ще не всі вилізли а вже псуються.... ((((((
намагаюсь зчищати той наліт незрозумілий.....
Якими щітками і пастами ви чистите діткам зуби???
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron