Глобальні оголошення!



Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення Sms » 22 квітня 2016, 11:58

Почалась наша епопея з зубчиками осіню. Тоді почався стоматит і при зверненні до стоматолога нам знайшли 5 зубчиків, які потребують лікування. Я проти сріблення, бо як на мене воно ефекту не дає, і то 19 вік. Наука вже давно пішла вперед. Тож прийняли рішення лікувати. Осінню змінили 3 лікарів і таки вилікували всі 5 зубчиків. ЇЇ нічого не боліло, відкривала рот спочатку добре, але вже до кінця все гірше і гірше......
Через 6 місяців прийшли на повторний огляд. І тут мою дитину як підмінили. Навідріз відмовляється відкрити рот :dash: Змінили знову 2 лікарів. Ефекту мало. Третій день підряд їздимо по 2 рази на день до стоматолога. Йде бігом в клініку, сідає сама в крісло, але як справа доходить до відкривання рота - нє і все :dash:
Вже що тільки не перепробувала:
1. Розказую , як ми швиденько вилікуємо зуб і влаштуємо свято "Здорових зубчиків" і купимо Щенячий патруль! Вона ним марить.
2. Вдома перелікували зуби всім лялькам і мішкам. Вона мені, я їй.
3. Дивились мультики про зубчики.
4. Розказувала, як воно може бути , якщо зубчик не полікувати. Що він почне боліти, почорніє і випаде і не буде чим жувати яблука!
5. Заборона на солодощі і соки вже 2,5 тиждні.
6. Заборона на мультики перед сном 2 тиждні.
7. Пробувала брати авторитетом, що буде так як я кажу, бо я мама - і знаю краще, що треба робити.

Короче я не знаю, як з нею справуватись... Діліться досвідом.
Лікарка каже є 3 варіанти:
1. Брати ізмором - те що я і роблю
2. Силою полікувати, як в держ клініках. Відмовились, бо травма на все життя.
3. Або під загальним наркозом у Львові. :scare: Окрім ціни, це для мене страшний сон!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення olgakr » 22 квітня 2016, 14:39

В нас зі старшою були серйозні проблеми з зубами.Вони дуже швидко почали псуватися і лікарі не могли сказати причину( про солодке не йдеться - дитина до 3 р не знала що таке цукерки).Після двох років в нас майже повністю скришилися передні верхні зубки і ще було багато зіпсованих. Ми прбували лікуватись у державні --рот відкривали насильно-- дитині було боляче і вона вже категорично відмовлялася йти до стоматолога :scare: Я вже також задумувалася про загальний наркоз у Львові.Через деякий час один зуб знову почав боліти і щока розпухла, піднялася температура-- лікарі сказали, що треба рвати в лікарні під наркозом. Що це був за жах , краще не згадувати, психологічно ми відходили від цього довго--я десь пів року не водила її до жодних лікарів, і вдома про них намагалась не згадувати. Маринка навіть якщо бачила людину в халаті, то починала вся тремтіти і в неї наверталися сльози.. :cray: Я вже дала спокій тим зубам, подумала, що психіка дитини важливіша= як буде, так буде. Але десь коли Маринці було 5.6р я сама пішла до стоматолога і так вийшло, що не було з ким її лишити і вона пішла зі мною. Я лікуюся в дуже приємної, весело жіночки.,після мого лікування вона почала Маринку про все розпитувати і запрпрнувала подивитись і на її зубки у чарівне дзеркальце, показала свою чарівну бджілку і о диво!--моя дитина погодилася. Вона на перший раз дозволила оглянути свої зуби. Лікар порекомендувала купити нам купити електричну зуб. щітку щоб дитина звикала до жужання і записала нас через тиждень. Далі пішло як по маслу--дитина тепер сама проситься до стоматолога.Із меншими вже намагаюсь не запускати , створюєм лиш позитивне враження від лікування,за те, що були сміливими купую подарунки! Зараз, дякуючи форуму, попали до Наталі Ігорівни, що на Чехова.Як сказав мій чоловік - всі лікарі, що були до цього-- взагалі не лікарі --більш уважної, ререльної та доброзичливої стоматолога він не бачив-- малеча в захваті.Тетянці 3.5р поставили 2 пломби, ще 2 потрібно--їде з задоволенням( це при тому, що лікує десь біля години).
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення olgakr » 22 квітня 2016, 14:42

Може вам варто з місяць не згадувати про стоматолога, а через трохи вона забуде і знову чемно відкриватиме ротик, може це зараз каприз такий--показує характер!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення TattyMummy » 22 квітня 2016, 14:55

Ви користуєтесь електр. щіткою? Можна піти до стоматолога зі своєі щіткою, щоб він нею спробував почистити зубки ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення Sms » 22 квітня 2016, 16:40

Дякую за пораду з електронною щіткою. Сьогодні ж куплю!
Щодо власного досвіду, теж дякую. Піду сама до стоматолога на огляд чи на чистку! Візьму іі з собою.
Щодо відкладення питання, вже немає куди. Зуб відкритий. Поставити тимчасову не дала. Питання термінове. :sad:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення Mama3 » 22 квітня 2016, 22:34

Ми теж ходимо до Наталі Ігорівни. Для моїх дітей найкращий варіант: увага, чуйність, професіоналізм, вміння працювати з дітьми. Без проблем рот відкривають і тримають, скільки треба. Теж самі просяться, коли підемо на огляд.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення Ulkanet » 23 квітня 2016, 00:16

О і в нас була така ж ситуація на днях. :hi:
мала мала зубчик ну дуже зіпсутий і не давала його лікувати, осіню була впала - порвала вуздечку - то ледве далася лікарці щоб подивилися чи дуже сильно. :dash:
а тут тре мені зуба було полікувати. ну я її взяла із собою. тоже лікарка така дуже позитивна, знаю всю мою родину. ну і мала там біля мене крутиться, то за руку тримала мене :hi: то вже полізла заглядати, що то таке там стоїть - то лікарка їй дозволила взяти помацати деякі інтстременти, потім показувала мої зуби :hi: і Аня казала "одни, два, три" і мені починали "жужати" зуба. то її дуже розвеселило. вона вже тоже захотіла так само що і їй там зубки лікували. і тут як не кстати прийшла наша бабулька і забрала малу. в мене повний рот вати - говорити не можу.
ну всьо я так розстроїлася, адже мала сама хотіла на крісло і лікувати зуби. :cray:
йду зла як чорт, неможу їх ніде знайти. дзвоню - питаю де вони. а вони виявляється в дитячого стоматолога :crazy: мала вийшла з кабінету і бабу за руку і всьо "пішли лікувати зуби" . Так і пішли. сиділа тихо навіть не пікнула. хоча лікарку бачила перший раз в житті. лікарка сама аж здивувалася як так :=):

от так ми полікували зубчик. маємо ще одного полікувати - але захворіли, тому поки візит до стоматолога відкладається.

а мені лікували зуби перший раз в 14 років, і шось мене там боліло, я стогнала і ревіла, то мене лікарка вигнала з кабінету з великим скандалом :scare: наступний зуб я лікувала в 20 років. до нині боюся лікувати зуби :sad: ну але перед Аньою я мусила грати героя і що мені то дуже подобається, як там жужить :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення Sms » 24 квітня 2016, 17:40

Де купити електричну щітку? :dash: Була в Сільпо і декількох аптеках, в тому числі мережевих - немає:(((
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення Kisja » 24 квітня 2016, 17:45

Електрична щітка - мала б бути в магазинах побутової техніки
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Лікування зубчиків! Як вмовити відкрити рот?

Повідомлення olgakr » 24 квітня 2016, 18:00

Колись бачила в магазині побутової техніки,що на другому поверсі в Подолянах, кофі здається.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Далі

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron