Глобальні оголошення!



Зубні щітки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Зубні щітки

Повідомлення Marichka » 05 лютого 2018, 06:09

Хочу дітям купити електричну зубну щітку.Може хтось вже тему вивчав-напишіть,на що звернути увагу,де вигідно купувати?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Зубні щітки

Повідомлення vikilandi » 05 лютого 2018, 09:34

Марічко, я користуюсь електронною від часу першої вагітності. Близько року поріг чутливості зубів значно підвищився, стоматолог сказав, що причина може бути саме через електронну зубну щітку. Але я продовжувала нею користуватись. І ось на минулому тижні була у стоматолога у "Клініці на колесах", лікар був більш категоричним, сказав викинути. Ці зубні щітки роблять лише одні й ті самі рухи, колоподібні, не можуть робити вимітальних, і в цьому криється проблема. Чоловік також має електронну, але користується нею, порівняно, недавно. Минулого року Миколай приніс старшим дітям електронні зубні щітки від Орал-бі з фігурками принцеси і Маквіна. Вони ними користувались близько півроку, потім щітина помітно стала "покусана" і голівки зубних щіток потребували заміни, але виявилось, що в обраних Миколаєм моделей така опція не передбачена, тож вони ті щітки перейшли до сміттєвого відра. Цього року Миколай знову приніс усім діткам зубні щітки, але уже звичайні. Цікавинкою у новому подарунку став мигаючих світловий таймер на 2 хв. Так що, наша родина цього року вибрала звичайні щітки.
Електронні мають право на існування. Мене дуже виручили під час вагітності, коли піна зубної пасти викликала нудоту. А з допомогою цієї зубної щітки вдавалося більш-менш швидко і ефективно почистити зуби. Коли синову було близько року, то також вони мене врятували, коли я йому мінералізувала зубчики. Мала дитина не дуже хоче довго дозволяти , щоб їй зубинята чистили, а так ми встигали усі сторони пройтися гелем.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Зубні щітки

Повідомлення erinaceus » 05 лютого 2018, 11:55

Ми зараз всі користуємось звичайними від швейцарської фірми Curaprox. Дуже задоволені, їх рекомендують багато стоматологів.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Саме така є ультрам'яка, не травмує ні зуби, ні ясна. Особливо в кого чутливі. До неї треба звикнути, бо спочатку таке враження, що нічого не чистить :ha: Але насправді просто нема тої жорсткості. Ну і вона набагато менше зношується, порівняно зі звичайними. Навіть через декілька місяців щетинки залишаються такими ж ідеальними.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Зубні щітки

Повідомлення TattyMummy » 05 лютого 2018, 13:03

У нас в усіх електричні. Електричною щіткою потрібно чистити зуби так само як і звичайною, з дотриманням послідовності і видів рухів (вимітальні в тому числі) ;) в нас усіх Oral-B найпростіші зі змінними насадками. Востаннє купила для усіх однакові насадки. По жорсткості однакові, що дитячі, що дорослі ;) Я задоволена. І ще чула думку, що м'якими щітками не добре користуватись тривалий час, бо вони погано вичищають зуби ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Зубні щітки

Повідомлення taranjka » 05 лютого 2018, 13:56

Я спочатку теж хотіла електричні дітям, але всі 3 стоматологи в яких питала і яким довіряю - не радили. Тепер в всіх в сімї щітки з мякою щетиною, + нитка, +йоршики :crazy: Якщо правильно чистити - то все гарно відчищається :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Зубні щітки

Повідомлення гра з вогнем » 05 лютого 2018, 18:50

Marichka написав:Хочу дітям купити електричну зубну щітку.Може хтось вже тему вивчав-напишіть,на що звернути увагу,де вигідно купувати?

Потрібно брати щітку, яка чистить (рухається) не по колу, а зверху-вниз.
Наприклад, така рухається по колу Зображення
А це моя, вона зверху-внизу Зображення
Ця моя, вона сильна, у мого чоловіка і сина слабші, але з таким самим принципом. І навіть не зважаючи на це, син електричною не чистить, раз каже, що йому боляче, раз каже, що лоскотно. Доводиться час від часу брати і самим цією щіткою вичищати.

Електрична чистить дуже добре, коли я перейшла на електричну перестали менше боліти зуби і майже не треба лікувати зуби.

Ще раджу отаку штуку, замість зубної нитки, дуже хороша річ!
Зображення
Там є різні насадки, не лише замість зубної нитки, але я використовую переважно щоб чистити проміжки між зубами. Чистить краще за нитку і з ним ніколи не кровить. Можна чистити не водою, а різними настоянками, я деколи так роблю.
Також, кажуть, дуже допомагає тим, у кого серйозні проблеми з пародонтитом.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зубні щітки

Повідомлення гра з вогнем » 05 лютого 2018, 18:56

Ще хочу сказати, що моя щіточка у мене років вже 7. Це точно, бо я її брала з собою до батьків, коли приїздила останній раз, а мала її і до того.
Я задоволена повністю, і зі свого досвіду можу рекомендувати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зубні щітки

Повідомлення Marichka » 05 лютого 2018, 19:37

Ого,Христя :new:
В нас не всі стоматологи про таке різне знають.
В мене найкраща подруга стоматолог,то чистить собі електричною і синові.Задоволена.Розповідала мені про промивання водою під тиском між зубами,але,не знаю,чи знає,що таке вдома можна кожному мати.
Дякую.
Ще цікаво,які ціни у вас на такі штуки?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Зубні щітки

Повідомлення гра з вогнем » 05 лютого 2018, 19:59

Marichka, чесно кажучи не пригадую цін. Знаю що, насадки дорогувато як для мене. 18 долів чи 22 за 6 (або 10) штук для моєї щітки. Мене трохи жаба душить на раз стільки викидати :hi:
А так, щітки та флосер ми купували на Чорну п'ятницю, слідкували за цінами і коли попалася нормальна - купили.
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Зубки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей