Глобальні оголошення!



Сіль у раціоні дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Сіль у раціоні дитини

Повідомлення stella123 » 21 липня 2014, 09:59

Я почала солити їжу дитині десь в 8-9 місяців. Додавала буквально 2-3 крупинки. Після року трохи більше але не так як собі солю. Десь читала , що організму потрібна сіль і її недостача може спровокувати якісь двеженія вже точно непамятаю які. А ще почула в від Комаровського, що для маленьких діток дуже важливо для повноціного розумового розвитку такий мікроелемент як йод. І з того часу купила йодовану морську сіль і солю їжу. І не важаю, що сіль це вже таке велике зло.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Сіль у раціоні дитини

Повідомлення erinaceus » 22 липня 2014, 00:18

Vikibee Мені те саме найближчі родичі говорять :crazy: А я їм кажу, що це все справа звички. Ми звикли до спецій, тому прісна їжа нам несмачна. А дітки ж не знають, що можуть бути інші смаки, тому їм і така їжа смакує :yes: Хоча сіль, безумовно, необхідна для належного функціонування організму. Але з якого віку - питання відкрите :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Сіль у раціоні дитини

Повідомлення Dribchuk » 22 липня 2014, 22:15

Ми солити морською сіллю почали рано, до року, так само як почали добавляти натуральні спеції ( коріандр, розмарин, фенхель, базилік, петрушку, кріп, часник, цибулю, корицю, майоран, кардамон, чорний перець). Зараз купую звичайну йодовану сіль, мала вже давно їсть з загального столу і відколи вона почала їсти з нами я додаю чуть менше солі в наші страви ніж до цього, за 3 роки вже всі звикли, навіть чоловік, який спочатку все досолював. Гості кажуть що не досолене, нам нормально. Людині в день потрібно 4-6 гр солі, насправді ми їмо значно більше, адже сіль є в багатьох готових продуктах - в хлібі, мюслях, випічці, навіть цукерках. Я переважно стараюся не солити те що можна споживати не соленим - в салатах сіль заміняю свіжими спеціями, лимонним соком. Щодо спецій то я категорично за те щоб добавляти їх в дитячу їжу рано ( тільки натуральні ) адже багато з трав допомагають хорошому травленню, протидіють паразитам, дезинфікують їжу і покращують апетит, головне щоб все було в міру.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Сіль у раціоні дитини

Повідомлення Nymydora » 23 липня 2014, 00:09

цікава стаття про сіль - як і чим замінити
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron