Глобальні оголошення!



ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Naya » 14 квітня 2010, 09:59

Дитяче харчування з баночок...
Як ставитеся до цього? Даєте своїм дітям.
Дехто каже - консерви мертві, краще зі свіжих продуктів. І правий.
Дехто каже, що свіжі продукти не мають гарантії якості, вони з нітратами і т.д, невідомо де і як вирощені (тут мова про свій город не йде, чудово коли все своє), а дитяче харчування проходить багато перевірок. І теж наче є логіка в цьому, якби не....Всім відомо, що зараз за гроші можна купити не одну перевірку....
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення krapk@ » 14 квітня 2010, 10:15

згідно того що я бачила колись у програмі хнак якості з тих 5 родуктів які тестували не було жодного!!! безпечного для дитятка. Але подруги "успішно" годують діток з таки баночок, і начебто поки що все добре. Але ж ми знаємо що якщо мівіну їсти регулярно, то не за один день виразка розвинеться. Тут думаю може бути щось схоже. Краще вже овочі-фрукти з ринку. Тим більше я чула таке, що якщо помістити той самий яблуко-огірок в воду на 15 хвилин, а потім для надійності злити і ще залити на 5 хвилин чистою, то всі нітрати і інша бяка на відсотків 80 вийдуть у воду. Принаймі поки що для себе я зробила такий вибір.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення mala-karta » 14 квітня 2010, 11:11

НІ
ну як може бути корисно їжа з баночки, яка може стояти рік???
їсти стараємся те, що самі виростили.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення lore1ei » 14 квітня 2010, 12:34

mala-karta написав:НІ
ну як може бути корисно їжа з баночки, яка може стояти рік???
їсти стараємся те, що самі виростили.


+100!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення lore1ei » 14 квітня 2010, 12:37

можна купляти на базарі в бабок, якщо нема села чи дачі, і морозити!
впевнена, що навіть морожені овочі і фрукти набагато корисніші за баночну їжу.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення мешканка » 14 квітня 2010, 13:44

і я 100% проти баночного харчування. Винятки, коли треба було їхати в дорогу-брала яблучне пюре Чудо-чадо, щоб в машині перекус був. Судити чи воно шкодить чи ні можна по більш розвинених країнах (Америка, наприклад) де вже доказано, що суміші і баночно-порошкова їжа в дитинстві призводить до порушень обміну речовин, діабету, ожиріння+ще всяких слабостей. Розумію матерів, які живуть у великих мегаполісах, де крім супермаркету ніц нема і в зимово-весняний період рятуються баночними фруктами і овочами... Але в нас немає проблеми з тим, щоб купити фрукти - овочі зі села (якщо немає власних), то чому ж ні... Реклама то велика сила..От і вбили мамам в голову що оте, яке пролежить без холодильника рік, корисніше і безпечніше за те, яке щойно почищене і зроблене... :scare: Хай там мої дітки сидять на моркві-буряках-яблуках і не більше, але, думаю, цього цілком вистачає. Ще + заморожені ягоди (чорниця, смородина, кизил, сливи, вишні) покривають любий дефіцит вітамінів.. Звісно, зручніше відкрити і годувати, ніж мити-чистити-товкти і т.д. але воно не оправдує себе.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення гра з вогнем » 14 квітня 2010, 16:57

ми кілька разів брали з собою в дорогу фруктові та овочеві пюре.
а так, хоч ми і не в мегаполісах живемо, але продукти харчування купуємо виключно в магазині.
не знаю, як там і що, я магазини контролювати не можу :), але я купую заморожені овочі (або свіжі в сезон) і роблю з них дитячу їжу сама. ну хоч знаю, що консервантів чи крохмалю не додала, води знаю скільки влято, знаю як готувала... ну таке. :)

доречі. щодо банкового харчування. я склад читала. перед тим як купити.
там теж консервантів нема (і таки є технології закруток на рік без консервантів), крохмалю теж, зате там вода на першому місці :)
склад ж підібраний так, щоб були крохмальовмісні овочі чи фрукти.

однокомпонентні пюре з хорошим складом купити дуже важко. не буду стверджувати напевно, але мені не траплялося наприклад виключно чорничне пюре (я ті банки купувала лише кілька разів. то я й не пам'ятаю які там є моно пюре, а які поєднання. тому не знаю чи реально чорничні пюре існують)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення svetla » 15 квітня 2010, 17:40

;) Я також проти баночного харчування для малят,але... не зарікатимусь. Може і прийдеться скористатись і таким. :???:
Найбільше хвилює те,що тіпюре зберігаються при кімнатній температурі(а то й і вище),а ще інколи мають не зовсім природній колір. :(
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення бережаночка » 16 квітня 2010, 01:07

я з баночного давал тільки фруктові пюре-тоді не мала змоги морозити,а в маркеті боялась купувати заморожене-там же не пише що дітям їсти можна-може воно хімією напічкане.Тому овочі і м"яско було виключно власне
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: ТАК чи НІ баночному харчуванню?

Повідомлення Natalinda » 16 квітня 2010, 23:19

Ну я в тих журналах що виписую, то тільки й читаю яке воно корисне те пюрешко з баночки...
Вирощене все в екологічно чистих зонах, без консервантів, строгий контроль...
Але...
В тому селі звідки родом чоловік, чи в сусідьньому якоме, не памятаю, був колись заводик, який такі пюрешки виготовляв, і він це бачив на власні очі :scare: Я своїй дитині такого їсти не дам, хіба вже як дуже біда настане :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron