Глобальні оголошення!



Не їмо дорослої їжі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Milichka » 06 жовтня 2010, 13:39

Нам 1 рік. Ми на грудному годуванні, в 6 місяців почали вводити прикорм. Дитина гарно їла, але графіка у нас не було ніколи. Коли я бачила, що вона проголодалася - пропонувала їжу. Донечка гарно відкривала ротик, коли не хотіла я не заставляла.
З місяців 10, вона почала відмовлятися від прикорму, я знову не наполягала, просто пропонувала. Списувала, то на зубки , то на жару. Але це вже так триває три місяці. І зара у нас ні зуби не прорізаються, ні жари немає. От сьогодні, прийшли ми з прогулянки голодні - пропоную борщик. кричить дико ні, і шукає цицю. Поїла цицю і пішла гратися.
Вечері коли приходить татко додому, дитина вилізає йому на руки і вечеряє разом з ним. Не багато, але трохи зїдає. Зі мною їсти не хоче.
В мене таке відчуття ,що я щось роблю не правильно. Що вона не розуміє, що борщиком можна поїсти. Для неї їсти - грудне молоко. Можливо треба встановити графік і не давати груди замість дорослої їжі.
Дівчата, розкажіть як ви організовуєте процес приймання їжі. Можливо в когось також була така ситуація, що дитина не сприймала прикорм як їду.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення kamisia » 06 жовтня 2010, 13:52

на руках не їсть, в мене, а мами їсть. А ходячи по хоті ість. Тобто я з ложкою на кріслі вона ганяє навколо, я її кличу, приходить, роззявляє дзьоба , йде дальше.... і так поки не наїсця. А дати в руку банан, пробувала?
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Milichka » 06 жовтня 2010, 13:58

Пробувала в руках банан, яблучко, печенька - їсть. І по хаті з ложкою за нею бігала...Трохи часом зїдає.
Але немає в неї розуміння, що таке їсти.Хоче їсти значить - циця.
Я наслухаюсь мам у яких діти їдять по годинах, і коли голодні не вимагають цицю, а їдять, те що мамам дала, то починаю думати, може я не правильно організовою годування. :(
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Melisa » 06 жовтня 2010, 14:07

у нас був такий період, десь місяців з 4. практично нічо крім циці. Потім якось само пройшло. Тепер намагаюсь їсти разом з нею, і коли хтось з домочадців їсть,в неї теж апетит проявляється, тому одразу ж годую тим самим.
Щодо бігання по хаті з ложкою я "проти" такого. Процес годування має проходити на кухні і тільки тоді, коли дитина за столом. Як на мене, маля може звикнути до такого, що за нею бігають з ложками-тарілками і просто почне ігнорувати кухню. Тим більше, бігаючи з повним ротом можна і захлиснутись. Але то моя думка.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Nymydora » 06 жовтня 2010, 14:33

а я з тих мам, які годують по годинах. Я просто відразу замінила прикормом спочатку одне годування, потім друге (три годування ще молочні). Маєтсья на увазі, що якщо доросла їжа, то вже цицю не їмо. Ми сідаємо в стілець, кладу перед ним книжку чи альбомчик (хоча кажуть так не можна, але я сама за їжею читаю :oops: ), ми їмо і читаємо казочку, дивимося малюнки. Як не хоче, то я не пхаю. Але цицьою вже теж не догодовую.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Ira » 06 жовтня 2010, 14:36

Я повністю згідна з Nelya. Ніколи не бігала за дитиною по хаті з ложкою. Їсти - тільки на кухні за столом (правда тоді треба, щоб всі домашні так їли, бо тоді буде не зрозуміло, чому їм можна, а дитині - ні).
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Milichka » 06 жовтня 2010, 14:44

Nymydora написав:а я з тих мам, які годують по годинах.

В мене дитина ніколи не була режимною. До місяців семи, ми їли цицю кожних пів години. Графіку зі сном тоже не було. Я б рада зробити графік, але не получалося і не получається. От зараз як рахувати. Ми спимо два рази в день Засинаємо з цицьою, і просинаємось з цицею. Проміжки між снами 3 години. І як рахувати 3 години між їжею?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення happymami » 06 жовтня 2010, 15:02

Milichka написав:Нам 1 рік. Ми на грудному годуванні, в 6 місяців почали вводити прикорм. Дитина гарно їла, але графіка у нас не було ніколи. Коли я бачила, що вона проголодалася - пропонувала їжу. Донечка гарно відкривала ротик, коли не хотіла я не заставляла.
З місяців 10, вона почала відмовлятися від прикорму, я знову не наполягала, просто пропонувала. Списувала, то на зубки , то на жару. Але це вже так триває три місяці. І зара у нас ні зуби не прорізаються, ні жари немає. От сьогодні, прийшли ми з прогулянки голодні - пропоную борщик. кричить дико ні, і шукає цицю. Поїла цицю і пішла гратися.
Вечері коли приходить татко додому, дитина вилізає йому на руки і вечеряє разом з ним. Не багато, але трохи зїдає. Зі мною їсти не хоче.
В мене таке відчуття ,що я щось роблю не правильно. Що вона не розуміє, що борщиком можна поїсти. Для неї їсти - грудне молоко. Можливо треба встановити графік і не давати груди замість дорослої їжі.
Дівчата, розкажіть як ви організовуєте процес приймання їжі. Можливо в когось також була така ситуація, що дитина не сприймала прикорм як їду.

Мілічка, схожа ситуація була в мене. Зараз практично те ж саме, як описують дівчата - або бігаю з ложкою по хаті, або сам приходить, або ходить голодний. http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... 2349&hilit
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення Nymydora » 07 жовтня 2010, 22:22

Milichka написав:
Nymydora написав:а я з тих мам, які годують по годинах.

В мене дитина ніколи не була режимною. До місяців семи, ми їли цицю кожних пів години. Графіку зі сном тоже не було. Я б рада зробити графік, але не получалося і не получається. От зараз як рахувати. Ми спимо два рази в день Засинаємо з цицьою, і просинаємось з цицею. Проміжки між снами 3 години. І як рахувати 3 години між їжею?


Я стараюся, щоб між основними прийомами їжі було не менше 3 годин, щоб перетравилося (хоча педіатри кажуть, що в такому віці треба вже 4 години). Інколи ми тягнемо і до 4-4.5, але то рідко. Наприклад, малий встає в 6. Даю цицю. В 9-тій мама годує кашкою, в 12 - печене яблучко, в 3 приходжу я, даю цицю і кладу спати. ПРосинається десь в 5, в 6 даю цицю, в 9 знов цицьку поки не засне.
Або ще так: встали - 7 год., поїли цицю, 10 - поїли або цицю, або кашку, від 12 до 2-3 спить, в 3 - супчик, в 6 - циця, і 8 год. - циця на сон (бо до 9 вже не дотягує, хоче спати).
Між тим гриземо яблучка, грушки, часом скоринку чорного хліба, п'ємо чай або узвар.
Не знаю, чи то правильно :???: :unknown:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Не їмо дорослої їжі

Повідомлення mala-karta » 07 жовтня 2010, 23:02

Мому рік і вісім.
Груди в нас на сон і ще іноді коли дуже боляче і обідно вдарився - так грудьми вже давно не наїдається.
Годую переважно по апетиту, а не по режиму. Але все одно виходить 3-4 години. Іноді якесь печенько/яблучко/виноградик на перекус.

А коли малому був рік, то їв груди дуже часто, хоча й дорослу їжу теж добре їв. Але тоді якщо груди він міг попросити через півгодини, то між прийомами "дорослої" їжі так і було 3-4 години.

А взагалі я читала, що грудне молоко в шлунку на 15 хв затримується і далі в кишечник йде. Так що груди теоретично може хоч цілодобово нон-стоп їсти і нічого не буде (ну, крім нєрвної мами :crazy: :morning: ).


Мому малому завжди помагало видовище людини, яка щось їсть. Причому, чим менше уваги приділялося бажанню нагодувати Ромку, тим активніше він просив їсти.
Іноді бували періоди, що не хотів їсти, чи їв мало, то не заставляла - проходило.
А, ще має значення, чи їжа смачна :) Якщо в 6 місяців він чудово їв пюрешку з вареного кабачка ( :mrgreen: - оце згадала), то в рік такого би не їв. Просто готувала собі таке, що можна давати малому. І ковбас при ньому не їла.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей