Глобальні оголошення!



М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Nymydora » 24 лютого 2012, 21:07

на хліб добре мастити - розім'яти вилкою чи в блендері - виходить такої консистенції, як масло.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення гра з вогнем » 25 лютого 2012, 22:41

я теж читала шо десь там авакодо рекомендують в якості першого прикорму. навіть пробувала.

а потім отямилася, шо я ж не в Африці чи Лат америці, чи де там то авокадо росте, тре вводити прикорм відповідно до своєї кліматичної зони.

Природа мудра, якшо у нас нема авокадо, нічого його в прикорм вводити.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення taranjka » 25 лютого 2012, 23:07

а як ви ті авокадо купляєте? а то я брала раз, розрізала а там тааакий запах :блю: :блю: :блю:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення гра з вогнем » 25 лютого 2012, 23:09

як м'яке і нема коричневих плям то авокадо добре
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Nymydora » 26 лютого 2012, 22:27

не має воно пахнути. ПРосто треба мацати, щоб м'яке, але не чорне.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Marichka » 13 лютого 2014, 22:37

А хто знає,коли є ферменти в дитини для м'яска.Я з прикормом не спішу,з м'ясним тим більше,але давати планую-питання коли?Педіатрів я не слухаю щодо прикорму,наша лікарка думає,що ми давно їжу даємо так,як вона каже :pardon:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Dribchuk » 14 лютого 2014, 11:04

В малої було дуже багато проблем з харчуванням в перші 2 рочки ну і дещо залишилося до тепер, тому я багато досліджувала це питання. Напишу що знаю :=): Це моя власна думка з власного досвіду - тому не знаю чи я все вірно напишу. Отже, ферменти - це такі своєрідні каталізатори, які допомагають їжі перетравлюватися і їх наявність чи недостатність спричинюється в основному спадковістю. (зазвичай, діти перших років життя погано переносять ту їжу яку погано переносить мама). Недостатня кількість ферментів називається ферментопатією і її наші лікарі часто плутають з заїздженим словом "дисбактеріоз" :dash: Дуже часто ферментопатія супроводжується мальабсорбцією (коли погано розщеплена ферментами їжа не всмоктується з тонкого кишечника в кров і дитина не отримує поживних речовин скільки б вона не їла). Напевне, важко буде визначити чи повною мірою в дитини розвинулися ферменти поки не дасте їй спробувати мяса чи ще якогось продукту. В нас,наприклад, з мясом абсолютно не було проблем, кролика ми почали давати досить рано - з 7 місяців. А от хліб і мучні вироби до сих пір (малій вже майже 4 роки) викликають непретравлювання, хоч дитина їх дуже любить. Пояснюю по чому це видно - загляніть в горщик - їжа, до якої недостатня к-ть ферментів буде виходити неперетравленими шматочками. Тобто, щоб визначити чи дитина добре засвоює їжу чи погано потрібно звертати увагу на її випорожнення. Для дітей до року нормою є 30% неперетравленої їжі (там будуть шматочки овочів, фруктів, можливо крупинки недоперетравленої гречки), до 3х років це має бути не більше 5% (допускається що буде погано перетравлюватися кукурудза, сира морква, та деякі інші продукти, які навіть в дорослих не перетравлюються повністю). Якщо питання перетравлюваності їжі дуже актуальне - можна здати аналіз калу де вам конкретно скажуть що саме неперетравлюється в організмі дитини - це мясна їжа, жири, глютен і т.д. Тепер пояснюю чому важливо заглядати в горщик з введенням прикорму - різкі порушення з боку ШКТ можуть бути признаками важких генетичних захворювань (целіакія.муковісцидоз, галактоземія іт.д.) а чим раніше такі захворювання виявити, тим здоровішою буде дитина. В харчуванні і прикормі основне залишається основним - мама повинна орієнтуватися на відчуття і стан своєї дитини, не так важливо що вам скаже сусідка-подруга-педіатр як те що ви самі побачите по своїй дитині. Але моя порада - не боятися - вводити прикорм , старатися менше молоти і перетирати їжу, особливо діткам після рочку (перетерта їжа це велике навантаження на підшлункову що також сприяє виникненню ферментопатії).
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення ЛіляЗ » 05 травня 2014, 09:11

Чи э хтось, в кого маля вегетарiанець? Можете подiлитися досвiдом? Чим замiнювали м'ясо (з наших, мiсцевих овочiв) ?
ЛіляЗ Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 20 березня 2014, 13:48
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Nymydora » 05 травня 2014, 14:11

в мене вегетаріанець
якось спеціально не замінюю. ПРикорм вводила, як всі, але просто не давала м'яса і риби. Зараз от другій дитині почала вводити - їмо практично всі овочі, крім картоплі. Час від часу додаю олійки нерафінованої або топленого масла. Старший їсть сочевицю, квасолю, горох, горіхи. Все молочне, крім кипяченого молока.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Фіона » 18 жовтня 2014, 16:47

Якщо невпевнені у м'ясі, то краще замінити калорійними кашами. Є багато виробників, які використовують суміш злаків у кашах. Нам подобається каша малишка молочна із суміші рису, кукурудзи, вівса, гречки - смачна та корисна.
Фіона Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron