Глобальні оголошення!



М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Dribchuk » 18 жовтня 2014, 17:55

Не розумію як можна кашами замінити мясо???? Це зовсім інша категорія продуктів. Каші це вуглеводи, а мясо - білки. Обидва компоненти є дуже важливі для розвитку і зростання дитини. В той час як вуглеводи впринципі досить легко замінити, бо , наприклад, мучні вироби можна замінити рисом та гречкою для дітей які мають проблеми з засвоєнням глютену, то білки, які містяться в мясі фактично нічим і не заміниш в дитячому прикормі. Бобові занадто важкі для маленьких шлуночків, рибу теж можна обмежено. Ну і якщо чесно то я вважаю безглуздо не давати дитині мяса, якщо в неї нема до цього медичних показів. Дитяче меню повинне бути різнобічним і багатим на всі необхідні речовини, незважаючи на вподобання батьків в їжі.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення zhuchka » 18 жовтня 2014, 22:06

не погоджуся з вами щодо мяса. В дитини до семи років такий чужорідний білок не може розщеплюватись, тому навіть якщо і батьки мясоїди, то дитину треба обмежувати. Це не моя думка особисто, це думка багатьох провідних лікарів та багато перечитаної літератури. Саме через надлишок білка тваринного як такого діти ростуть хворобливими. Не розумію як можна отримувати користь, поїдаючи плоть тварин??? моя дитина в роті не мала ні мяса ні риби, крім соплів десь раз на пів року та кишкової інфекції один раз нічим не хворіли (проблема була лише в тому, що в роддомі занесли стафілокок). Дитина запаху мяса не може чути, мала б бути слабенька, але ні - спортивна дівчинка, ходить на аеробіку і виконує вправи на рівні з 4-5ти річними. То чи так воно необхідне, то подуайте. я нікого не агітую, але це мій особистий досвід.
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Marichka » 18 жовтня 2014, 22:37

Наша м"ясо любить і теж нічим аж так не хворіла,я би це аж так не поєднувала.Думаю,ваша не любить,бо не навчена
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Dana » 21 жовтня 2014, 14:40

Думаю кожна мама має свою думку на рахунок мяса, і та думка для конкретної дитини є правильна. Та от чи проконтролюєш вегетеріанську дитину в школі в садку... рано чи пізно всеодно дитина стикненться з мяском. Я не лікар і неможу судити чи корисне мясо чи ні, чи воно викликає якісь болячки чи навпаки підтримує імунітет... то все відносно. Я мама, я вирішую що дитина їстиме, якби в мого малого була інша мама, вона б по іншому годувала його... але...
Ми мяско любимо - це я про сина, і їмо десь з 10-ти місяців, по чуть чуть, та він дуже любить... вдався у чоловікову родину. На рахунок мене самої - я мяса в дитинстві терпіти не могла, а після родів щось все змінилась, тепер часом дуже хочеться якогось смачненького мяска пожувати... І не заміниш тут його мені ніяк...
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення zhuchka » 21 жовтня 2014, 14:59

я не маю на увазі те, що якщо істи мясо, то вже будеш хворіти. А щодо того, то як проконтролювати дитину в садку чи в школі, для мене це не проблема, бо як дитина чує запах мяса, то одразу ж закриває ніс, а про пробувати і мови нема
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Dana » 21 жовтня 2014, 15:21

100% правда, якщо не любить, то силою не запхаєш...
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Milana » 30 жовтня 2014, 18:12

Мені здається, що каші теж ситні, моя дитина також не любить м'ясо, поки що замінила на каші, беру малишка, вони ситні, калорійні, збагачені вітамінами.
Milana Офлайн


 

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення taranjka » 30 жовтня 2014, 18:33

але ж не в ситності вимірюється користь їжі :crazy: каша - ніколи не замінить мясо, але цей факт не робить її менш корисною. але я маю наувазі нормальні каші, а не ту штуку, яку заливають водою.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення Nymydora » 06 листопада 2014, 13:12

М'ясо замінюєтьеся, але не кашами. Це дійсно два різні типи продуктів. Але мені здається, що якщо мама не впевнена і постійно буде переживати, що дитина без м'яса буде хвора і недогодована, то краще давати. А стосовно садка - якщо вегетаріанська дитина не їсть вдома, не буде вона їсти і в садку. За школу казати не можу - дитина старша, може захотіти спробувати, не повідомляючи батьків ))) тут не проконтролюєш. Але ж основа харчування - це те, що їсться вдома.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: М'ясний прикорм і чим можна замінити м'ясо

Повідомлення zhuchka » 06 листопада 2014, 23:41

повністю згідна, якщо дитина привчена, то нема чого переживати. У мене чоловік інколи може купити собі малесенький кусочок ковбаси чи шинки, я не проти, але мала одразу чує запах і питає "Тату, ти що знов ковбаску їв? ах ти нечемний"
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron