Глобальні оголошення!



Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення oksana_tern » 28 квітня 2016, 12:18

Нам 6 місяців
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Marichka » 28 квітня 2016, 16:17

Розслабтеся з тим догудовуванням.Ви ще дуже маленькі.У вас ціле життя на дорослу їжу.Почитайте хорошу літературу про це,про ферменти,про пед прикорм.
Знаю,що з першою дитиною це важко.Майже всі діти не зі смаком їдять,або їдять періодами.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення vikilandi » 28 квітня 2016, 17:00

Моя донька також не хотіла дорослої їжі. Аж після 8-ми місяців присмакувала собі домашній сир, потім яблучко, вівсянку,довго не хотіла без вівсянки їсти мясо. зате тепер їсть усе і немає нічого такого щоб вона не любила) і суп,і каші, і фрукти, а щодо мяса, то я її називаю мясною душею, їсть мясо з мясом)))
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 28 квітня 2016, 19:50

Natalka написав:flower замiтила, що Вашому синочку стiльки ж як моэму. Що ви вже гамаэте? В нас виникла проблема з вибором кашки. бо перша яку спробував i яка дуже спобобалась була "Беллакт" гречана безмолочна. Вона закiнчилася i зараз яку не даю - не хоче, плюэться. Любить лише суп-пюре з картоплi та моркви_

Ми каші ще не починали. Аж з травня почнемо з 8 міс. Найшла хорошу лікарку, вона під мого Матвія розробила нам харчування, бо він в мене повненький, моє молоко йому дуже в користь ::Р: Розписала лікарка нам місяць по днях що коли і по скільки. Так ми починали наш прикорм з овочів (а саме кабачок, потім до нього добавляти цибулю, пастернак, зелень, броколі, цвітну, моркву, картоплю) на гарбуз у нас виявилась алергія. Через пів місяця добавились фрукти (яблуко приварене чи сливка чи груша + сирок з молока і кефіру. Давала і персик і абрикос, але з баночки бо мороженого не маю. Банан відмінила, бо тоже алергія. Можна і печене яблуко + чорниця. На 7му місяці нам добавили йогурт домашній (біфідокомплекс гуд фуд) і мяско кролика добавляти до овочів. Тепер на 8му місяці вже каші (гречку, кукурудзяну і вівсяну). То тепер у нас буде 4ри прийоми дорослої їжі. Каша зранку як прокинеться, під обід супчик з мяском (можна вже і телятину), тоді після сну фрукти+сир і перед нічним сном йогурт. Циця у нас ще обов язково на обідній сон йде і на нічний, не говорячи про те що в ночі купу раз прокидається, а деколи і не відпускає від себе. Їсть гарно прикорм,200 грам зїдає, лиш коли хворіє тоді не дуже, але я і не заставляю. Вероніка не їла зовсім, якщо ложку чайну чи столову зїдала то було добре, то я їй і не варила спеціально потім, бо більше було банячків мити ніж тої їди. Почала Вероніка їсти нормально аж після 2х років як відлучилась від грудей.
P.S. Каші давала Вероніці звичайні прості, такі як і собі, так само буду і Матвійові варити звичайні каші на воді. Бо потім от почнеться, полюбить одного виробника і купляй постійно, шукай.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 28 квітня 2016, 20:02

До овочевого добавляю оливкову олію пару крапель. А ще про борщ забула, цього місяця ще вводити пора борщ (картопля, капуста, буряк. морква).
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення erinaceus » 28 квітня 2016, 22:05

flower А який інтервал між кожним новим введеним продуктом?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Mery_Margaret » 28 квітня 2016, 22:23

erinaceus написав:flower А який інтервал між кожним новим введеним продуктом?

1-2 тижні.
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 29 квітня 2016, 08:39

На кожен продукт десь 5 днів давалось, на дещо навіть було 3 дні. Якщо є алергія я бачила з 1-2го дня.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення nelly » 29 квітня 2016, 10:22

ого Квіточка ти нe запарилася з таким прикормом???
Моя Злата в 7 міс важила 9кг навіть нe дужe рухалася, а зараз самий сік а нe дівчинп 12кг. З прикормом нe парилася і дужe тому рада бо як згадаю з Марго то мурашки по шкірі, до слова в майжe 5 вона важить 13кг :sad: , потім малий виганяє лишні складочки. До рeчі Злата за цю зиму ні разу нe хворіла, ніяких вітамінів нe приймала, воно класно що дитина багато що всть алe чи воно дійсно у 8 міс так засвоюється щоб мати більшу користь ніж груднe молоко? То нe в обіду просто цікаво чи тобі нe важко з тим готуванням постійним?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення flower » 29 квітня 2016, 11:00

Навпаки мені легше я б сказала. В нього є графік і я знаю, що і коли, коли їда, коли сон. Бо з Веронікою без режиму було дуже важко жити. Оте постійне дьоргання грудей... Я закупила дитяче харчування в баночках також. Тепер я можу відлучитися з дому без дитини, і спокійна, що він поїсть і не треба гнати, що аж язик на бороді))) І як десь іду з ним з собою завжди баночка, ложечка і слюнявчик. Дом то тільки все натуральне мого приготування. Синуля хоче їсти, він як бачить що я щось їм, то аж труситься, нервується, кричить, щоб привернути увагу і я щоб поділилася. Доречі суміш не їсть зовсім, не признає. В мене був період, що пропало молоко майже зовсім від перенервування, то я вже купила суміш, щоб хоч трошки вночі поспати, хоч 2 годинки, а він випльовував, бутилку відпихав і ніяк, пусті груди так і всю ніч не відпускав далі. В 5 ранку прийшлось на кухню йти і пюрешку давати, то зїв все під чисто. Так і мучилась десь ночей 5, не висипалась зовсім, бо не відпускав мене ні на хвилинку.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron