Глобальні оголошення!



Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Перший прикорм: хто коли і чим і як?

Повідомлення lore1ei » 05 січня 2011, 18:05

Одне діло материнський інстинкт, а друге смаки дитини.
ми от наприклад ще до зараз гарбузом плюємся.

то я хочу сказати те, що якщо дитя не схоче чогось одного, то не треба зупинятись, а пробувати далі!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Перший прикорм: хто коли і чим і як?

Повідомлення ЗІрка » 07 січня 2011, 21:03

я сама вирішила дати гарбуз першим, ніхто зі знайомих з нього не починав. а тут виявляється багато прихильників цього дару природи:) печене яблучко розімяте йде завжди на ура і теж майже з самого початку.
прикорм почали чуть раніше 6 місяців, кисломолочний даю тільки сир (творог), малий ніяк окрім як з бананом їсти не хоче, а я цим фруктом не зловживаю. іноді свіжовідігрітого самого даю кілька шматочків.
зараз малий тягне зі столу все підряд, тому приходиться щось шкідливіше ховати, акуратно забирати тощо. нині жував шматочок шинки із серединки, трошки твердого купного сиру... а шо поробиш, свята і дитина за столом... :head:
не цікавилася різницею підходів у пригодовуванні. в грамах ніколи не важила дитині. готувала із лишком, скільки зїв, то його. досі основна їжа - грудне молоко.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Вілена » 13 лютого 2011, 02:33

От і внас вже на підході прикорм. Все перечитую-з чого починати. Зі страршою починали з сочка яблучного, а зараз це не вітають. Педіатр сказала з кашки починати (бо за останній місяць у вазі набрали лише 500 грам). Але ще й поносик маля має (певно на зуби). Чи варто єксперименти ставити, коли таке діється? А в принципі вже місяці 2 як дали вперше яблучко облизати. Так вона тепер як бачить кгось з яблуком в руках аж облизуватись починає. І яблучко цямкає так смішно, ніби кошеня мале, язичком :lol: До їжі давно вде тягнемось-дуже її цікавлять всі новшества. А так цікаво прислухається до нових відчуттів.:) І що скажете про баночки і кашки з пачок? І чи гарбуз стілець не послаблює?
Вілена Офлайн


 

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення mala-karta » 13 лютого 2011, 03:32

ну, мій пюрешки з банок не їв :)
то я сама всі поз'їдала.
Я не в захваті від тих пюрешок, але чоловік шось був купив - але потім домовились, що більше не куплятиме.

Каші пробувала давати з пачок. їв.
Але потім теж подумала, що не знаю, що там воно є - і варила домашні.


І зараз переконана, що домашнє краще. Але якщо вам зручніше баночне і каші з пачок - та нехай, якимись шкідливими їх не вважаю. То ж не мівіна :crazy:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Sawwku » 24 червня 2011, 11:11

Файно, то ти таки почала прикорм з молочного чи чогось другого?
бо я хочу аж пищу почати з кефірчика.
лікарці навіть не заікаюся, бо як наїхала вчора чого то ще сочки не п"ються, а до 6 міс треба почати пюрешки (де намішані абсолютно всі овочі з олією, сіллю і пастеризованим молоком :scare: :dash: ), а між ними ще мають бути фруктові п"юре. точно не вкладемося в строки. тому я пішла за принципом "не спор з дурним, бо прийме за свого" ;-)
чи може таки з овочів? літо все-таки... :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Nymydora » 24 червня 2011, 15:25

Сашки, я починала в 8 місяців з гарбуза і кабачка (якщо нічого не плутаю). Ага, і моркви. З кисломолочки я би не починала... Спробуй може моркв'яну пюрешку з молодої моркви. Або кабачкову. Без олії. Принаймні то сезонне.
Востаннє редагувалось Nymydora в 24 червня 2011, 15:26, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення mariana » 24 червня 2011, 15:25

Моєму малюку зараз 6,5 міс, то ми почали 2 тижні тому з овочевого пюре, спочатку кабачок, потім цвітна капуста. потім морква, всі овочі вимочую 2-3 год в воді, щоб повиходили нітрати. Не скажу що їсть він на ура, але як коли, деколи більше-деколи менше. Ще пробували дитяче печенько і банан, а сьог думаю кашку гречану безмолочну давати і здобрювати грудним молоком. Сочків ніяких ще теж не пили. тільки водичку і чайок.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Nymydora » 24 червня 2011, 15:29

mariana написав:Ще пробували дитяче печенько і банан, а сьог думаю кашку гречану безмолочну давати і здобрювати грудним молоком.

Маріана, почитайте тему про печенько. Дитяче печенько насправді дитячим можна назвати тільки умовно. У такому віці, як Ваше маля, це взагалі неможна (та і сенс який? що у ньому поживаного? пальмова олія і цукор???)
Не ображайтеся, це моя особиста думка.
І ще мені здається, що таким маленьким діткам не варто дуже різко урізноманітнювати раціон. До року ще ой-ой-ой скільки, встигнете.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення lore1ei » 24 червня 2011, 15:33

Що дитині смакуватиме, з того і починай, чи овочі, чи кефір.
Ти ж незнаєш, а може вона тим кефіром буде плюватись от як моя, і досі не хоче.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Перший прикорм: хто, коли, чим і як?

Повідомлення Mary Awa » 17 січня 2012, 17:42

Малому зараз 5міс і 1тиж, хочу в 6міс по-трошки починати. Вибираю між гарбузом (мама наморозила) та гречаною кашкою (безмолочною, хочу грудне молоко додавати). Ніяк не вирішу, чи купляти ту кашу готову, чи молоти гречку самій :? І яку краще вибрати не знаю. Зайшла в Антошку, там такий вибір каш, загубитись можна.
Mary Awa Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Прикорм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron