Глобальні оголошення!



Покращення памяті

Покращення памяті

Повідомлення ksana » 21 січня 2013, 23:22

Що може допомогти покращити пам'ять?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Покращення памяті

Повідомлення Галина » 22 січня 2013, 14:57

мене теж це цікавить, але я годуюча мама, чи можна при ГВ щось пити для покращення пам"яті?
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Покращення памяті

Повідомлення dr.tagabat » 24 січня 2013, 00:52

ksana написав:Що може допомогти покращити пам'ять?

Це дуже об'ємне і не конкретне запитання.
Дуже багато чинників можуть посилювати чи послаблювати нашу пам'ять, чим важливіша для людини інформація, тим краще вона її запам'ятовує.
Треба спочатку знайти причину, чому вона погіршилася. Це можуть бути психологічні проблеми, гормональні, нестача в організмі певних вітамінів, перевтома, виснаження і т.д.
ЯКА НА ВАШУ ДУМКУ ПРИЧИНА В ВАС?
- після чого, коли в вас стала погіршуватися пам'ять?
- опишіть ситуацію конкретніше, можна в приват.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Покращення памяті

Повідомлення ksana » 24 січня 2013, 01:17

dr.tagabat дякую. напишу в пп
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Покращення памяті

Повідомлення dr.tagabat » 24 січня 2013, 01:48

Галина написав:мене теж це цікавить, але я годуюча мама, чи можна при ГВ щось пити для покращення пам"яті?


Вагітним і жінкам в лактаційний період протипоказані медикаментозні препарати, які покращують пам'ять.
Але можу порадити таке:
- більше відпочивати, спати;

- добре повноцінно харчуватися:
Ненасичені жирні кислоти складають близько третини нашого мозку. При їх нестачі нейрони перестають працювати. Це навіть може призвести до стирання спогадів. Ці кислоти змушують кров краще циркулювати. Вони є в риб'ячому жирі, горіхах, насінні, а також в олії.
Глюкоза, підживлює нейрони.Є в фруктах, меді, чорному гіркому шоколаді, але не в цукрі.
Білки (протеїни) містять амінокислоти (риба, злакові, бобові, бурий рис, яйця, нежирне м'ясо, молоко, сир).
Вітаміни групи В є головними вітамінами для мозку і нервової системи. Вони грають роль у механізмі запам'ятовування і вони потрібні для правильного обміну білків.
Вітаміни Е і А забезпечують енергією, захищають клітини мозку, відповідають за процес жирового обміну. Можуть навіть призвести до уповільнення ослаблення пам'яті при хворобі Альцгеймера.
З макро-і мікроелементів для нашої пам'яті найважливіше залізо, йод, магній, цинк (потрібні для емоційної рівноваги і концентрації уваги), калій (відповідає за забезпечення мозку киснем), фосфор (для будови нервових клітин).
Дуже важливі для процесів пам'яті такі продукти як: чорниці, журавлина, шавлія, морква, лимони, але на першому місці все-таки різні горіхи.

- гуляти, дихати свіжим повітрям.
:yes:
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Покращення памяті

Повідомлення dr.tagabat » 24 січня 2013, 02:04

Якщо комусь ця тема дуже цікава є багато різних досліджень.
Простий спосіб значно поліпшити пам'ять запропонували вчені з університету британського міста Манчестер.
Вони стверджують, що одночасне рух зіницями очей з боку в бік протягом 30 секунд в день сприяє активізації зон мозку, що відповідають за пам'ять.
В ході проведених досліджень та група добровольців, яка щодня робила цей простий комплекс вправ для очей, значно перевершувала по мірі запам'ятовування нових слів, образів і звуків групу, де добровольці не робили подібної "гімнастики". Згідно з підрахунками, пам'ять поліпшується, щонайменше, на 10 відсотків.
Як заявив керівник дослідження професор Ендрю Паркер, одночасне рух зіниць очей підсилює координацію двох півкуль мозку, причому найбільшу ефективність забезпечує одночасне рух зіниць саме з боку в бік, ніж вгору і вниз.

В одному московському інституті зробили висновок, що тривале полоскання рота (5-10 хв.) впливає на діяльність нервової системи. Активуються процеси збудження і таким чином відбувається "масаж мозку".

Ще цікаві дослідження є в цій статті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


ТРЕНУЙТЕСЯ!
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Покращення памяті

Повідомлення мама » 25 січня 2013, 22:14

І в мене пам"ять дуже погіршилася, але то сталося після хіміотерапії. Відновлюється помаленьку :clapping:
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Покращення памяті

Повідомлення Natalinda » 25 лютого 2013, 18:00

dr.tagabat а що скажете про Меморія? Вартує щось пиття тої гомеопатії? Чи то більше для самозаспокоєння?

В мене не те що геть погана память, я вірші зі школи добре памятаю, в мене більше забудькуватість.
Без списку з дому можна не виходити, бо половину речей можу забути зробити/купити, а приходжу додому і все згадую.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Покращення памяті

Повідомлення dr.tagabat » 26 лютого 2013, 17:58

Natalinda написав:dr.tagabat а що скажете про Меморія? Вартує щось пиття тої гомеопатії? Чи то більше для самозаспокоєння?

В мене не те що геть погана память, я вірші зі школи добре памятаю, в мене більше забудькуватість.
Без списку з дому можна не виходити, бо половину речей можу забути зробити/купити, а приходжу додому і все згадую.


Не можу нічого сказати про цей препарат, не було практики його застосування.
Моя особиста думка краще попити просто Гінкго Білоба в чистому вигляді, а не гомеопатію, тоді і результат буде відчутніший.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Покращення памяті

Повідомлення Natalinda » 28 лютого 2013, 02:13

dr.tagabat я напевно вже піднадоїла)))
Тре до вас на дільницю приписатися))))
Почитала трохи інструкцій ну і цінами звісно цікавилася)
Підкажіть чи звертати увагу на виробника, бо в залежності від нього ціна коливається від 10 до 30 грн. Ну і таблетки чи капсули? Бо теж бачу різницю в ціні.
Питаю не так з метою зекономити, як з метою не витрачати намарно кошти. Дякую :rose:

: І якщо це реально сказати кількома словами, що таке "нестероидные противовоспалительные средства", то мене цікавить що паралельно неможна приймати, бо ж курс довгенький в три місяці, моло лі шо може приспічити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Терапевт



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей