Глобальні оголошення!



Заспокійливі засоби

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення Dribchuk » 26 лютого 2013, 10:57

dr.tagabat тиск дійсно знижений, для мене норма 90 на 60. Причиною прийому стало безсоння (ввечері довго не можу заснути, а вдень ходжу як сновида :crazy: ) ну і роздратованість, вічно все беру собі "близько до серця". Перед тим дільнича лікарка радила приймати Персен, але він на мене взагалі не діє.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення dr.tagabat » 26 лютого 2013, 16:21

Natalinda написав:
dr.tagabat написав:По-перше я не дуже розумію ставлення дільничого терапевта до цієї ситуації... Він повинен зорієнтувати пацієнта.

По-друге заспокійливих препаратів є дуже багато, в тому числі і тих які продаються без рецепта.
Я б для початку, якщо людина до цього не лікувалася, порадила заспокійливі препарати на травах. Але треба обов'язково врахувати в кожному конкретному випадку чи нема алергії на котрийсь із компонентів, або протипоказів до застосування (вагітність, лактація і тд)


Ну про нашого дільничого можна говорити довго))))
Я нічого таког раніше не пила, ну може валерянку в інституті перед екзаменами.
Не вагітна, не годую вже давно.
З трав лиш евкаліпт не переношу.

Тиск....який там нормальний, то в мене вроді нормальний. Дуже рідко буває понижений, то тоді жити не хочеться, але то переважно якщо сильна перевтома.


Чи турбують вас розлади сну, чи потрібне заспокійливе яке не має снодійного ефекту?
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2013, 16:40

З сном все ок :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення dr.tagabat » 26 лютого 2013, 16:41

Nymydora написав:що можна при вагітності? валер'яночку? чи обмежитися м'ятними чаями?


Можна чаї з м’яти, меліси, ромашки, глоду, квіток липи. Але м'ятний чай обережно коли низький тиск.

Часто тривожність у вагітної може бути при нестачі вітамінів, в першу чергу, вітамінів групи В. У цьому випадку потрібно – пісне яловиче і свиняче м’ясо, печінка, кисломолочні продукти і молоко, квасоля, горіхи.

Корисно використовувати аромотерапію в якості заспокійливого. Тільки треба врахувати, що аромати можуть діяти і по-різному: один і той же запах когось заспокоює, а на кого-то діє збудливо. «Універсальними» заспокійливими запахами вважаються аромати хвої, м’яти, сандалу.

Від медикаментів я б рекомендувала утриматися, але коли стан критичний можна, але з обережністю персен, валеріана-хель. Персен має гіпотензивну дію, це обов'язково варто врахувати.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення dr.tagabat » 26 лютого 2013, 17:16

Dribchuk написав:dr.tagabat тиск дійсно знижений, для мене норма 90 на 60. Причиною прийому стало безсоння (ввечері довго не можу заснути, а вдень ходжу як сновида :crazy: ) ну і роздратованість, вічно все беру собі "близько до серця". Перед тим дільнича лікарка радила приймати Персен, але він на мене взагалі не діє.


Заспокійливі препарати треба підбирати індивідуально, комусь допомагають, комусь ні.
Я можу порадити, але чи він вам підійде не можу бути впевнена на 100%. Якщо не підійде попередьте.
Спробуйте нотту або корвалдин, перед використанням обов'язково познайомтеся з інструкцією.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення dr.tagabat » 26 лютого 2013, 17:25

Natalinda написав:З сном все ок :yes:


Спробуйте ново-пасіт, нотту або персен. Обов'язково читайте інструкцію перед використанням чи нема протипоказів. Якщо не допоможе, обов'язково відпишіть.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення Dribchuk » 26 лютого 2013, 18:12

dr.tagabat дякую, спробую нотту, так по опису вроді мені сподобалася. Колись моїй малій її призначали, але я тоді їй не давала.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення Nymydora » 26 лютого 2013, 20:00

dr.tagabat дякую :rose: З м'ятою зав'язую, бо і так гіпотонік. Кисломолочку їм у великих кількостях... видно, треба ще на горіхи і квасольку налягати.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2013, 20:57

dr.tagabat дякую!
Почитаю сьогодні в неті інструкції і в четвер щось куплю :yes:
Про результати відпишуся :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення Tajga » 27 лютого 2013, 00:15

dr.tagabat, щоб Ви порадили при невідкладний стресовій ситуації. Часто свекруха користується Корвалолом та Барбовалом... Чи дають вони миттєвий результат, чи їх потрібно приймати регулярно? В мене склалося враження, що вона використовує ці ліки швидше за інерцією... У неї була дуже нервова робота, вона все сприймає близько до серця, зараз теж, під час нервового напруження жаліється на головний біль і розлад сну.
Дякую.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Терапевт



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron