Глобальні оголошення!



Заспокійливі засоби


Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення TYulia » 19 липня 2013, 13:00

dr.tagabat написав:Годуючим мамам заспокійливими препаратами зловживати не можна, не тільки препаратами але і травами. Багато заспокійливих трав знижують лактацію. Уважно читайте інструкції. Препарати можна тільки консультуючись особисто з лікарем.
На мою думку краще ванни з аромомаслами, аромотерапія, свіже повітря вам і малюку (чим більше тим краще), дихальна і рухова гімнастика, масаж. Чай з ромашки з медом.

а які аромомасла можна годуючим мамам у ванну? а мед нам можна, алергії не викличе? Може якись конкрерний заспокійливий засіб порадите? Щось я теж хотіла б бути спокійнішою, а то нервів (чи то точніше спокою) тільки на малого хватає,а на чоловіка чи кота можу зірватись, потім шкодую, і на душі ще гірше стає. Розумію, що то треба більше відпочивати і т.п., але на даний час свій графік змінити не можу, тому регулярне недосипання, загнаність, плаксивість дитини на зуби чи на ще щось дається взнаки.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Заспокійливі засоби

Повідомлення dr.tagabat » 26 липня 2013, 23:17

TYulia написав:а які аромомасла можна годуючим мамам у ванну? а мед нам можна, алергії не викличе? Може якись конкрерний заспокійливий засіб порадите? Щось я теж хотіла б бути спокійнішою, а то нервів (чи то точніше спокою) тільки на малого хватає,а на чоловіка чи кота можу зірватись, потім шкодую, і на душі ще гірше стає. Розумію, що то треба більше відпочивати і т.п., але на даний час свій графік змінити не можу, тому регулярне недосипання, загнаність, плаксивість дитини на зуби чи на ще щось дається взнаки.

Мамам можна використовувати в ванну різні аромомасла, ось до прикладу такі: ромашка, кедр, бергамот, лаванда, герань, грейпфрут, жасмин, сандал, фенхель, іланг-іланг, чайне дерево, троянда. Під час аромотерапії необхідно пити більше рідини і ретельно мити груди перед годуванням дитини, щоб залишки масел не потрапили в рот або на шкіру дитини.
Якщо у вас на мед алергії до пологів не було, не думаю що після він вам зашкодить, а дитинка у вас вже велика і тому якщо ви будете випивати вдень склянку чаю додаючи спочатку дуже трошки, а потім поступово збільшувати дозу меду до чайної ложки, вашій дитині це не зашкодить, а піде тільки на користь. Мед краще для початку брати гречаний, в ньому більше заліза і він менш алергічний як квітковий.
Чим спокійніша мама тим спокійніша дитина і регулярний в неї сон.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Поперед.

Повернутись до Терапевт



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість