Глобальні оголошення!



Низький тиск

Низький тиск

Повідомлення mari » 12 лютого 2011, 12:12

Підкажіть будь-ласка з чим це може бути пов"язано і що робити при пониженому ранковому тиску? Каву не переношу, від неї в мене починається тошнота і серцебиття. А як вранці встаю з ліжка, то крутиться голова. Але так буває не завжди,а якимись незрозумілими періодами. Що робити? Порадьте. дякую
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Низький тиск

Повідомлення Anna 77 » 17 березня 2011, 13:02

Низький тиск можна підняти міцною заваркою чорного або зеленого чаю. Або можна використати медикаментозне лікування, це вживання препарату настойки ехінацеї, або елеутерококу, або лимонника китайського по 15 крапель 3 рази на дедь протягом 1 місяця.
Anna 77 Офлайн


 

Re: Низький тиск

Повідомлення Русік » 31 січня 2013, 02:07

Аналогічне питання, тільки з урахуванням грудного годування - чим можна безпечно підняти тиск?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Низький тиск

Повідомлення dr.tagabat » 31 січня 2013, 15:21

Під час лактації вище перераховані препарати протипоказані або не проводились дослідження.
Я б порадила, в харчування додати: горіхи (хоч 10 шт. на день), мед, курагу. Ще корисно пити сік з селери(1-2 ч.л 3 рази на день), гранатовий сік (1 скл. на день).
Можна лікувати гіпотонію травами, а саме:
- настій, виготовлений з цмину піщаного.
1 ст. ложку помолоченого цмину треба залити 1 скл. окропу і настояти протягом 1 години. Приймати по 1-2 ст. ложці 3 рази на добу за 30 хвилин до їжі.
- настій з листя татарнику звичайного
1 ст. ложку подрібненої рослини залити 1 скл. окропу, настояти ліки протягом 2 годин і процідити. Приймати по 1/4 скл. 4 рази на добу.
- ліки з лимонів.
6 шт. лимонів, добре помити, вийняти насіння і змолоти на м'ясорубці, далі скласти у 3х-літровий бутель. Влити туди ж 1 літр очищеної або холодної перевареної води і 500гр. меду, все перемішати. Настояти ліки в прохолодному місці протягом 36 годин. Приймати по 50 грамів 3 рази на добу за 30 хвилин до їжі. Курс лікування продовжувати поки ліки не закінчаться.
:wink:
Ще не до теми трохи в сільпо якраз дешеві лимони, по 7,99 :yes:
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Низький тиск

Повідомлення Milichka » 31 січня 2013, 15:25

Актуально. Дякую.
Тиск 90/55, а пульс 86. Також грудне годування присутнє.

А можете коротко про причини такого стану і наслідки написати. Дякую
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Низький тиск

Повідомлення dr.tagabat » 01 лютого 2013, 09:29

Milichka написав:Актуально. Дякую.
Тиск 90/55, а пульс 86. Також грудне годування присутнє.
А можете коротко про причини такого стану і наслідки написати. Дякую

Якщо конкретно до вашої ситуації замало даних... Коли саме падає тиск чи він у вас такий постійно? Як це проявляється? Болить голова, нудить, головокружіння, блювота? Чи це проявилося після родів, під час вагітності, чи вже давно? Можливо при зміні погоди? ......

Чи вас просто цікавить гіпотонія в загальному не прив'язуючи до конкретного випадку?
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Низький тиск

Повідомлення Tajga » 18 квітня 2013, 23:33

В мене теж іноді буває низький тиск. Зазвичай допомагає міцніша кава, але ось нещодавно був тиск 110/90, тобто верхній трохи низько, а нижній показ - навпаки, що можна зробити в такому випадку? також на ГВ. Дякую!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Низький тиск

Повідомлення dr.tagabat » 21 квітня 2013, 21:37

Tajga написав:В мене теж іноді буває низький тиск. Зазвичай допомагає міцніша кава, але ось нещодавно був тиск 110/90, тобто верхній трохи низько, а нижній показ - навпаки, що можна зробити в такому випадку? також на ГВ. Дякую!


Якщо діастолічний (нижній) тиск трохи підвищений і це сталося одноразово, скоріше це внаслідок емоційного або фізичного перевантаження.
Коли ж він стабільно високий, тоді це може бути наслідком захворювання (хвороби серця, захворювання нирок, щитовидної залози), проблеми з хребтом або зайва вага.
Щоб знизити тиск вам допоможуть ванночки для ніг з гарячою водою, масаж вух (потягнути по 20 разів мочку вниз і догори, розтирати вушні раковини протягом 1 хвилини)
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Низький тиск

Повідомлення Julialedi » 17 квітня 2014, 15:34

Доброго дня, в мене тиск був на днях 90/55...так було недобре, ніби нудить і таке відчуття що зараз впаду, тай я завжди якась бліда, холодні руки і ноги. Хоча в моїх батьків тиски навпаки підвищені. І останнім часом такий стан в мене почастішав. Кава допомагає...але тільки деякий час, вип"ю вина і стає легше.
Чи може бути це реакція на зміну погоди??? ДЯКУЮ.
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Низький тиск

Повідомлення dr.tagabat » 21 квітня 2014, 09:58

Julialedi написав:Доброго дня, в мене тиск був на днях 90/55...так було недобре, ніби нудить і таке відчуття що зараз впаду, тай я завжди якась бліда, холодні руки і ноги. Хоча в моїх батьків тиски навпаки підвищені. І останнім часом такий стан в мене почастішав. Кава допомагає...але тільки деякий час, вип"ю вина і стає легше.
Чи може бути це реакція на зміну погоди??? ДЯКУЮ.


З ситуації яку ви описали, можу зробити висновок, що у вас проблеми судинного характеру.
Такі люди завжди погано реагують на різку зміну погоди. Але хочу вас попередити, що у вас обтяжена спадковість. На майбутнє у вас всі шанси стати гіпертоніком.
Вам я б порекомендувала попити Омегу 3 (ненасичені жирні кислоти) або рибячий жир в народі. Вони мають здатність виводити холестерин з організму і є прекрасним антиоксидантом. А проблема судин - це відкладання холестерину і утворення холестеринових бляшок на стінках.
Наше харчування переважно містить дуже мало морської риби, найбільшого джерела ненасичених жирних кислот, і якість її на нашому ринку дуже сумнівна...
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Далі

Повернутись до Терапевт



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron