Глобальні оголошення!



Тиждень Подружжя 2016

Форумівки, зустрічі в реалі, святкування, запрошення

Тиждень Подружжя 2016

Повідомлення mari » 12 травня 2016, 22:52

ТИЖДЕНЬ ПОДРУЖЖЯ В ТЕРНОПОЛІ-2016
(15-22 травня)

13.03 о 12.30- відбудеться дружня зустріч старшокласників від Подружньої порадні, за сприяння Асоціації фахівців з розвитку сім'ї і дитини, у ТЗОШ№4 і ТЗОШ№2, на тему: "Щастя сьогодні, завтра і пізніше".

15.05.2016, о 17.00, відбудеться інтерактивний ворк-шоп на тему: «Як врятувати стосунки і зробити їх ще кращими», від психотерапевта, голови ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства» Марії Хомів .
За співпрацею з молодіжною комісією, на міроприємстві «ЗАВТРА-фест», Відкритого університету на Острівці кохання.

16.05 о 19.00, лекція на тему: «Нерозривність подружжя», лектор- о. д-р Мартин Хомів.
Для наречених Архикатедрального Собору УГКЦ та усіх бажаючих, , у катехитичному класі Архикатедрального Собору УГКЦ, вул.Сагайдачного 14 ,

17.05 о 16 .00, семінар на тему: «Грудне вигодування - найкращий початок», лектор: Лілія Гавриляк в «Школі щасливого Материнства св..Анни», вул.Федьковича 16, 63 каб.

17.05 о 18.00- захід в обласній бібліотеці для дітей на тему: " Майстерня Батьківства для батьків дошкільнят», за участі психолога Людмили Богуцької.

19.05 о 13.00, бесіда на тему: "Таємниці тверезого життя - щоб щасливою була сім’я", для тих, кого турбує проблема алкоголізму, в рамках корекційної програми для осіб, які чинять насилля в сім’ї . Ведуча : Хоптій Марія, психолог, терапевт узалежнень. Запис за тел. 0680464388. У ТРЦ «Подоляни», 1 поверх, ГО «Центр Щасливого Батьківства і материнства».

19.05 з 14.00-16.30, запрошуємо на просвітницько-освітній семінар на тему: «Ознайомлення з основами психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили психотравмуючі події».
На семінар запрошуємо: шкільних психологів, соціальних педагогів та працівників, а також психологів, усіх бажаючих.
Семінар будуть проводити залучені фахівці: Хомів Марія, лікар психотерапевт, голова ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», та Олена Плотнікова, лікар психіатр.
В межах національного проекту Інститут психічного здоров’я УКУ та Канадського фонду.
Семінар включатиме в себе короткий огляд питань травми та ПТСР. Поняття про вікно толерантності, ресурси та техінки коупінгу. Знання про те, як діти переживають втрату та про важливість Сім’ї, батьків, вчителів , психологів і оточення, як можливостей для зцілення.
За підтримки: Тернопільського комунального методичного центру науково -освітніх інновацій та моніторингу.
Реєстрація та місце проведення уточнюйте у психолога Галини Несмашної, методиста психологічної служби
за тел.067 15 14 3 14

20.05 о 12.00, бесіда на тему: «Сімейні традиції та ресурси, в «Школі відповідального Батьківства». ЖК №2, вул.Купчинського 14.

21.05 о 10.30, ворк-шоп на тему: "Щастя в подружжі", ведуча: психотерапевт Марія Хомів, голова ГО "Центр щасливого Батьківства та Материнства у катехитичному класі Архикатедрального Собору УГКЦ, вул.Сагайдачного ,14.
Попередній запис за тел.067 9998452

21.05 , 18.00-20.00, працюватиме психотерапевтична група відреагування в теплому колі. Ділення, рефлексія на тематику щасливих подружніх стосунків.
Ведуча: психотерапевт Наталія Турецька, модератор: психотерапевт Марія Хомів.
Місце зустрічі уточнюється за записом 0679998452.

22.05 о 11.00, бесіда «Про Любов в житті дівчинки-підлітка», в рамках заняття проекту для дівчат-підлітків «Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива». Психотерапевт Марія Хомів та психолог Оксана Шлюсар.

22.05 з 15.00, братимемо участь в «Ході подружніх пар"

-На протязі тижня відбудеться зустріч-презентація на тему: "В одному напрямку", від Подружньої порадні та консультативного руху за життя «Колиска життя», телефон для запису 0975006924, з 18.00 до 20.00. Організатор: психолог Людмила Богуцька, інструктор ППС- Ірина Дригуш.

-А 15 та 22.05, у наметах до Тижня Подружжя, працюватимуть: консультанти з питань природного планування сім’ї та виховання дітей , від проекту консультаційний рух за життя «Колиска життя» та «Школа щасливого материнства св.Анни».
15.05.2016-локація №15 "Консультативний центр «За життя, за сім’ю!» (16.00-19.00). + палатка + стенди.

Співорганізатори: проект ТБФ «Карітас»-Школа щасливого материнства св.Анни http://www.mamusi.org.ua, консультаційний центр за життя «Колиска життя»http://noabort.te.ua/ , кращий тернопільський форум Сімейка http://forum.mamusi.org.ua, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Подружня порадня, проект для дівчат-підлітків «Я-цінна, Я-гідна. Я-особлива», ГО « Гуманітарний фонд Берегиня», КУТОР «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

За сприяння: Архикатедрального Собору УГКЦ Департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА, Департаменту охорони здоров'я ТОДА, Тернопільського комунального методичного центру науково -освітніх інновацій та моніторингу, ТЗОШ№4 і ТЗОШ№2, онлайн-школи для мами «Стукіт серця»,
За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, ТОВ "Радіо-ТОН", тернопільських експрес-новин Терен, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, Доба, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua, весільного порталу Пара молода.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Тиждень Подружжя 2016

Повідомлення mari » 12 травня 2016, 22:56

А 15.05 у наметах , працюватимуть: консультанти з питань порад та грудного годування і виховання дітей , від проекту консультаційний рух за життя «Колиска життя» та «Школа щасливого материнства св.Анни» та родинного форуму СІМЕЙКА.
15.05.2016-локація №15 "Консультативний центр «За життя, за сім’ю!» (16.00-19.00). + палатка + стенди.

ПОТРЕБУЄМО ВАШОЇ ПІДТРИМКИ!
Хто може прийти і допомогти? Бути в палатці в цю неділю і біля неї? Можна з дітьми
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Зустрічі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron