найбільший родинний форум Тернопільщини

Наші конкурси, голосування, визначення переможців
Відповісти

Літня красуня форуму. Фотоконкурс

26 липня 2013, 09:31

ЛІТНЯ КРАСУНЯ ФОРУМУ

Літо - гаряча пора! Кожній жінці хочеться виглядати гарно і яскраво, адже коли ж як не зараз можна носити улюблені сукенки і спіднички? Давайте розвіємо міфи про "сірих і не помітних" мамусь і покажемо, якими ми буваємо привабливими і сексуальними :wink:
Отож, оголошуємо наш фотоконкурс - "Літня красуня форуму"
Щоб взяти участь у конкурсі Вам потрібно надіслати Ваше улюблене фото літа 2013 - у купальнику, вечірньому платті чи шортах - все на Ваш вибір.
Зображення


Правила
1. Роботи надсилайте на адресу форуму mamusi.org.ua@gmail.com з приміткою у темі "Фотоконкурс. Літо 2013". Обов'язково вкажіть ваш нік на форумі.
2. Приймати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму, в якого є більше 50 корисних повідомлень.
3. Участь в конкурсі означає повну згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
4. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови конкурсу під час його проведення. Всі зміни будуть опубліковані на форумі.
5. Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
6. Конкурсні фотографії можуть бути використані адміністрацією форуму в майбутньому лише за попередньої згоди учасника.
7. Роботи приймаються до 31 серпня 2013 року. Визначення переможця шляхом сумування балів у 2-х типах голосування - подяки під фото і голосування в темі. Голосування триватиме тиждень від дня опублікування фото.
8. Вимоги до робіт: фото без додаткових обробок: рамок, квіточок, ластівок і т.ін
9. На одного учасника дозволяється 1фото.

Визначення переможниць буде у кількох номінаціях. Троє учасниць, які наберуть найбільшу кількість балів отримають призи від наших спонсорів.
1 місце - сертифікат на безкоштовний масаж від Healthy Joy - салон здоров'я та краси (м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 48) і подарунковий сертифікат на 20 дол. для покупок в магазинах Америки від Гри з вогнем :clapping: :clapping:
2 і 3 місце - сертифікат на безкоштовний масаж від Healthy Joy - салон здоров'я та краси :clapping:

В разі, якщо Ви уже вигравали у наших конкурсах Флаєр на масаж, його може бути замінено на книгу. Або ж Ви можете подарувати його знайомим,якщо ви вже колись відвідали цю процедуру

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

13 серпня 2013, 14:16

ну що, фотаєтесь уже? :wink:

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

13 серпня 2013, 14:26

а що за корисні повідомлення? :confused: чувствую я не підходю :impossible: , тре йти шось корисне писати :В):

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

13 серпня 2013, 14:46

Кокетка думаю підходиш :wink: але писати тре :yes:
не рахуються повідомлення з розділів куплю\продам, сп ну і типу "ок", "ага" і тому подібне.

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

13 серпня 2013, 19:46

Вже висилаю:)

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

30 серпня 2013, 14:27

завтра останній день літа :help: :help: чекаємо ваші світлини :wink:

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

31 серпня 2013, 11:11

1 місце - сертифікат на безкоштовний масаж від Хелсі Джой і подарунковий сертифікат на 20 дол. для покупок в магазинах Америки від Гри з вогнем :clapping: :clapping:
2 і 3 місце - сертифікат на безкоштовний масаж від Хелсі Джой


Дівчата, ніхто не хоче????
Подарунки вартують!
Не вірю що фото гарних у вас не має, шукайте де ви цього літа фоткались!

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

31 серпня 2013, 11:18

Передивилася всі фото за це літо і не виявила жодної, де я була б без дитини :hi: Такі не можна, правда?

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

31 серпня 2013, 13:03

TaniaPicaSSo, може, ти обріш трохи фото? мені теж було важко, бо все як у тебе було, але таки знайшла
(думаю, конкурс мам з дітками у нас ще буде :wink: )

Re: Літня красуня форуму. Фотоконкурс

31 серпня 2013, 17:21

в мене цього літи теж кльових фоток нема(
я б може сьоні ше сфотклася
пострааюся
Відповісти