Глобальні оголошення!



Фотоконкурс дитячого малюнок на тему: ТИ-моя мамуся!

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Фотоконкурс дитячого малюнок на тему: ТИ-моя мамуся!

Повідомлення Поштарик » 07 травня 2013, 17:31

Запрошуємо взяти участь!

З 8 по 20 травня триватиме добрий, ніжний, кращий з кращих конкурсів до Дня матері:
дитячий малюнок на тему: ТИ-моя мамуся!

Зображення
Умови участі:
1.До участі в конкурсі приймається 1-2 фото малюнку вашої дитини або якщо у вас більше дітей, від кожної дитини по 1 малюнку,але без їх присутності на фото.
2.Дата фотографії значення не має.Це може бути малюнок намальований ще раніше або намальований сьогодні, який для Вас дорогий і важливий і на ЯКОМУ зображені ви, зі слів дитини.
Ви можете вислати нам ще додатково і фотографію де ви усі разом з щедеврами: малюнком і дитинкою , але на конкурс виставлятимемо лише малюнок вашої дитини, а от в день оголошення додамо до кожної фотографії ще фото з головними героями.
3. Приймати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму.Роботи надсилайте на адресу форуму mamusi.org.ua@gmail.com з приміткою у темі "ТИ-моя мамуся!". Обов'язково в листі вкажіть ваш нік на форумі.
4. Участь в конкурсі означає повну згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
5. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови конкурсу під час його проведення. Всі зміни будуть опубліковані на форумі.
6. Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
8. Голосування відбуватиметься шляхом подяк під фото.
9. Подарунки отримають 5 переможців діточок від магазину Кумка у вигляді 1 деревяної еко-іграшки для кожного.

Якщо у вас не має фотоапарату, або ваша дитина ще не мала нагоди Вас намалювати, ми зможемо в День Матері 12 травня сфотографувати її малюнок.
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Фотоконкурс дитячого малюнок на тему: ТИ-моя мамуся!

Повідомлення taranjka » 19 травня 2013, 13:15

агов! незабаром прийом фото завершиться! поспішайте!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів


Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей