Глобальні оголошення!



Квест сторінками форуму

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Квест сторінками форуму

Повідомлення taranjka » 10 січня 2013, 22:47

Мушкетерський квест форумом!

Дорогі наші форумчаночки! Надіємося, що ковбаски-шиночки ви наїлися, за столом сидіти вам вже набридло і хочеться руху і пригод.

Запрошуємо Вас на декілька днів (а може годин?) поринути у відважні та романтичні часи, коли слова підтверджувалися влучністю шпаги, а серце коханих завойовувалося сміливими вчинками, а не словами.
Нас чекатимуть перегони сторінками наших розмов — для новачків це нагода краще дізнатися про форум, а для “старичків” - згадати минулі “байки”.

Кожен, хто хоче приєднатися до порятунку Королівства і честі Королеви — вдягайте мушкетерський костюм.

Королівські мушкетери стежили за своєю зовнішністю. Легендарні широкополі капелюхи з страусиним пір'ям, короткий плащ казакин... І, безумовно, у всіх мушкетерів повинні були бути шпори ... навіть у найбідніших, у тих, хто ще не мав грошей для того, щоб придбати коня.
Звісно одяг, не основна відзнака мушкетера, адже поважали його за сміливість, силу і розум. Отож вперед, відважні мушкетерки!!!

Зображення


Правила
1. Будемо раді якщо більшість учасниць форуму візьме участь у квесті. Один за всіх — і всі за одного!

2. Завдання квесту можуть стосуватися усіх учасниць форуму і тем, що доступні усім користувачам.

3. Шукаючи відповіді на запитання, ви можете покладатися на: власну пам’ять, інтуїцію, здогадки, асоціації, передчуття і можливо вам допоможе така кльова штука як ПОШУК по форуму!
Пошук знаходиться на головній сторінці форуму, в правому куточку,другий в першому рядочку. Знайшли? А бачите! Значить й інші завдання подужаєте!

4. В цій темі (головна тема квесту) буде оголошено перше завдання, тут ви можете питати підказок, хвалитись успіхами, або давати дружні поради-підказки.
Лише пам’ятайте, підказка - це завуальована вказівка на відповідь. Прямим текстом відповіді на запитання (до офіційного його завершення) писати не можна. Переможець тільки один!

5. Якщо ви помітите на просторах форуму, у наших темах якісь незрозумілі фрази, картинки, історії - не кидайтеся до теми “Запитання до адміністрації форуму”: “А шо то таке?”, тощо. Усе це завдання нашого квесту!

6. Уважно читайте завдання квесту, кожне, навіть найменше уточнення, може стати ключем до розгадки.

7. Переможець той, хто першим виконає останнє завдання (обовязково “відмічайтесь” подякою під постом із питанням — так ви показуєте, що пройшли всі етапи) отримає ПОДАРУНОК - чудове доповнення до гардеробу кожної дами :wink: .

8. Тема квесту - Мушкетерська. Тому учасниці можуть причепуритися та приміряти на себе образи сміливих мушкетерів, або ж дам тих часів. На час гри підберіть «костюмовані» аватари чи підписи на мушкетерську тематику.

В суботу, 12 січня, в 12:00 станеться подія, яка змінить життя Мушкетерок! Не проґавте! Слідкуйте за темою
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення taranjka » 11 січня 2013, 01:12

ну що мамусі, готові? :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Alisa » 11 січня 2013, 08:15

А податунок буде шляпа з полями, як в мушкетера? :wink:
Я готова.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення taranjka » 11 січня 2013, 11:20

Alisa а аватарку поставити не хчеш? :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Alisa » 11 січня 2013, 11:25

В мене літера х на сірому тлі аватарка. :wink:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2013, 11:50

Фсьо, я готов :smile:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Dribchuk » 11 січня 2013, 12:40

і я :wink:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Alisa » 11 січня 2013, 12:49

Alisa написав:В мене літера х на сірому тлі аватарка. :wink:



Я мушкетер Ікс :wink:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Галина » 11 січня 2013, 22:35

І я з вами :clapping:
Тільки завтра в 12.00 мене не буде в неті, десь аж з 15-16-ї год. Я не сильно багато пропущу???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Lesya » 11 січня 2013, 22:37

завтра аж ввечері, і то не обіцяю. скоріш за все аж в неділю попаду на форум.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей