Глобальні оголошення!



Квест сторінками форуму

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Re: Квест до третьої річниці

Повідомлення taranjka » 14 січня 2013, 15:26

Вітаю Мушкетерок!

Вам вдалося попередити трагедію, що могла спіткати Королівство. Злочинні наміри Кардинала було розкрито і Король в черговий раз переконався в відданості своїх захисників. Тому кожного учасника цього поєдинку було нагороджено орденом!

1. За неймовірну швидкість і реакцію, за вірність Королю і Королеві, коли заради завдання було забуто про їжу і інші домашні клопоти Yummy mummy нагороджується Найблагороднішим Орденом Підвязки[/i].

2. За наполегливість і хитрість у поєдинку з ворогом, за велике бажання перемоги [i]Орденом за Бойові Заслуги
нагороджується irinka

3. За сміливість і оригінальність у прийнятті рішень Орденом Королівської Лілеї нагороджується georginochka

4. За невідступність і виявлену хоробрість Орденом Почесної Дюжини нагороджується ksana

5. За знання місцевості і виявлену мужність поєдинку з ворогом, за жертвування сном, заради Королівства Орденом Вірності нагороджується Natalinda!

6. Вона чи не останньою вступила у бій, здолавши довгий шлях до нашого Королівства, та виявила надзвичайні знання території нашого Королівства і мудрість у розгадуванні планів зловмисників — гра з вогнем нагороджується Орденом Залізної Корони.

7. Єдина з новаків нашого Королівства, що змогла розгадати хитрі плани Кардинала, незважаючи на те, що дії відбувалися на незнайомій для неї території — TaniaPicaSSo — нагороджується Орденом Трьох золотих рун!

8. За залізну логіку у виконанні завдань і хоробрість у прийнятті рішень Орденом Страусового пера нагороджується Liljondr

9. За виявлену мужність у поєдинку з Міледі, коли кожне завдання виконувалося з “посмішкою на обличчі” Орденом Шпаги нагороджується Радмила!

10. За наполегливість виявлену у проходженні завдань, незважаючи на довгі блукання, їй вдалося перемогти усіх Жіночок Кардинала — nelly нагороджується Орденом Ботфорта!

11. За спритність у короткочасних сутичках і витривалість у подоланні перешкод між завданнями, Орденом Стилета нагороджується yultsya.

12. За безкомпромісний нічний бій Орденом Таверни нагороджується Tajga!

13. За відважність, з якою вона кинулася у бій і наполегливість у кожному поєдинку, з одним пораненням, а все ж дійшла до фінішу - Virchik. Нагороджується Орденом Потертого Сідла

Піднімемо келихи за здоров"я тих, хто був поранений у перших боях і так і не зміг дійти до кінця. Зараз вони відлежуються у шпиталях із пов"язками на лівих мізинцях. Їх життю нічого не загрожує :wink: .
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест до третьої річниці

Повідомлення taranjka » 14 січня 2013, 15:52

Для зацікавлених викладаю квест з відповідями. Більшість помилок зроблені свідомо - щоб у пошуку не знаходилися найбільш "мушкетерські" фрази :wink: . За всі інші помилки звиняйте.
Дійові особи введені в квест з числа форумчан не тому, що це моя особиста думка, а лише за збігом обставин - ніком, особистими даними з профілю :yes: .

| +
Завдання 1
Кардинал організував бенкет, де зібралися головні особи Королівства. Щоб вразити поважних гостей, його шеф-повар зробив по-справжньому святковий стіл. Чого там тільки не було! Але, серед усіх цих наїдків були і не прості... За столом швидко запанувала дружня і вільна атмосфера, легкі розмови і такі ж жарти... Королева теж поринула у розмову з приємною особою, але з'їдене легко підштовхнуло її на одкровення і вона незчулася, як розповіла як знайти її скарбницю.
Звісно наступного дня Кольє вже не було. Королева в розпачі покликала на допомогу вірних слуг Короля — мушкетерів. Вислухавши її розповідь, вони легко здогадалися, в чому була причина такої відвертості Королеви.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=192&t=3287

2. Тисячу чортів! Цей Каррдинал підступніший ніж ви вважали. Кого ж він підіслав до Кролеви? Ви вкотре згадуєте, що вона розповідала — “Солодкі пахощі літа, спів птахів, квіти, які росли на кожному кроці лілії і мальви, троянди...” Але ж вам, як справжньому мушкетееру всі ці назви ні про що не говорили... Ви вирішили туди навідатися, а може вдасться знайти хоч якусь підказку, хто цей злочинець...
http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=179&t=1335&start=140

3. От ви в саду, йдете тими ж алейками. Тут під одним кущем помітили щось чорне. Взяли в руки - маленький фонарік. А на ньому і підпис власниці. Це точно вона!! Цієї Міледі не мало бути на бенкеті , а в її вправності ви не сумніваєтеся. Дивно, але її ім'я підходить до цього саду, подумали ви і побігли шукати її житло!.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=209&t=5432

4. В домі Міледді вас чекав сюрприз — засідка людей Кардиналаа. Один за всіх і всі за одного — сказали ви і кинулися у бій. Звісно, перемога за вами.
“Чим більше я дізнаюся про жінок, тим більше прив'язуюсь до коней“ — сказали ви нокаутувавши останнього посіпаку. Міллледі в домі не було, і всі речі були на місці — значить у далеку дорогу вона не збирається. “Ринок... 16 торгових марок ” - це все, що вдолося вибити із найвцілілішого противника. Ну що ж, вперед!
[url]
viewtopic.php?f=43&t=5757[/url]

5. Торгова лавка виявилася не маленька, і ви довго шукали торговця. “Ніколи не задавайте зайвих питань. І ніколи не відповідайте на них” — з цими словами ви пішли його допитувати. Він явно знав, куди подалася Мміледі, але і стіни мають вуха. І щось страшніше ніж Ваша шпага не дозволяло йому говорити. “Жіночка, я б з вами теревенила ще довго, але покупці чекають”. — сказав він на завершення .. “ Я вам зроблю окуляри зі своєї шпаги, щоб ви краще бачили з ким розмовляєте”! — сказали ви, але до діла не дійшло, бо ви вже знали куди йти. Вперед, по конях!!

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=204&t=8374&p=207067&hilit=%D0%B6%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0#p207067

6. От ви й тут! Але як завжди не вистачає хвилини, щоб наздогнати переслідувану! “Чим більше я хочу, тим менше мені щастить” - подумали ви. Але що це? Ви потрапили в дивну місцинку! Скрізь де не глянеш сидять бабульки і про щось сперечаються. Ви дивитеся вперед і бачите, що за ріг звернула чиясь постать. Переборовши сумніви, таки підходите до одної з груп (хто зна, чи це не найманці Каррдинаала) питаєте хто тут щойно проходив. Одна відповідає: Циганка! Але інша заперечує: Панда! Починається суперечка в якій ви точно не хочете брати участь. “Їх логіку важче передбачити ніж жіночу!” Але, що ж це таке схоже і на циганку і на панду?

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=157&t=69&hilit=%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%8E&start=60

7. Наздогнавши жінку з дитиною в слінгу ви знову подумали про окуляри. Але ця безобідна мати з дитиною виявилися черговою пасткою! Як це не прикро, але ворогівв значно більше і Ви вирішили, що обережність, це не боягузтво, а лише добра риса, і залишили місце бою. Галантно поцілувавши руку Даамі, поскакалии шукати інше місце бою. Заждіть, мадам вам дала... але що це?


http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=154&t=5382

8. От ви й тут, але на вас чекала лише записка - “Пішов купити лампочки”. Це явно пастка — адже записка була підсвічена десятьма лампочками, але, хоч партія наразі програна, життя все ще в Ваших руках. І Ви помчали... правда зашпортавшись за купу дротів і іншого хламу, ваш шлях до світлого майбутнього почався з падіння.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=185&t=3499&start=10

9. Сон був дивним — зайчики, лисички, ведмедики, слоники, сніжинки і багато інших тваринок і магічних істот стрибають навколо вас і галасують. Ви хочете підняти руку, щоб хоч якось від них захиститися (а то от-от повалять), але не можете. Дивитеся на руки — а це гілля ялинки. І тут до вас підбігає якась свинка і боляче щипає. Такого Ви не очікували, і витримавши з криком “ААААА..”.. прокидаєтеся. Це купка бешкетників зібралася навколо вас і один найсміливіший вирішив перевірити чи ви живі, щипнувши вас.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=244&t=8352


10. Це вже занадто, подумали Ви. У цьому місці Ви найменше очікували опинитися. Значить ддротики були не основною причиною Вашого падіння. Але хто Вас сюди заніс? Якби це була М., вона б Вас убила. Ваш кінь поряд із Вами, шпагга на боку. Отож, шампанського! Але яке шампанське при погоні? Таки так, вино з цієї нагоди буде підходящішим. А може шоколаду, ванну, і по магазинах? Цей стрес явно не в те русло спрямував Ваші думки.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=169&t=7342&p=192052&hilit=%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8C#p192052

11. Змирившись з тим, що Вам не дізнатися особи, яка таємно Вам допомагає Ви довірились волі випадку. Взявши газетку ви п'єте своє вино. Серед гарячих Новин, Ви читаєте те, що знову повертає посмішку на Ваше обличчя.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=183&t=7207&p=205231&hilit=%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8+%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F#p205231

12. Граф, єдина особа, яка могла б скомпрометувати Каролеву буде на сьогоднішньому балю!! Отже там буде і Мііледі. Вам залишається лише підстерегти її біля замку. Скоріше за все, вона впевнена, що Ви мертві, тому не буде нічого остерігатися. Допивши келих вина, Ви пішли до замку. Чекати довелося не довго — незабаром почувся стукіт коліс і у вуличку в'їхала шикарна карета — в стилі Млледі. Ви на ходу заскочили в неї (один із ваших улюблених прийомів). “Як на привида, ви гарно збереглися” — зазначила вона, без тіні здивування. “Міледііі, невже ви вірите в привидів?”....

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=222&t=2314&p=28134&hilit=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B4#p28134

13. Віддайте кольє, сказали Ви, інакше... Дама впевнено запхала руку у сумочку. Та замість кольє вона миттю витягла маленький пістолет і вистрілила... ні, ви живі, і навіть не поранені. Але її в кареті вже не має — ви помічаєте, як вона забігла в невеличку крамницю. Звідси їй вже точно не втекти.
Поглянувши на двері, виникло якесь дежавю, чи це промайнув якийсь спогад з дитинства? Менше з тим, двері відкриті — вперед. Це виявилась антикварна камничка, де всі полиці заповнені мотлохом, вартість яких можна виміряти хіба спогадами, тобто тою їх кількістю, яку вони ввібрали в себе за часи життя з власниками. А тепер усі ці марки, календарики, статуетки і інші дрібниці стояли на полицях — дбайливо розставлені, але припавши пилом.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=106&t=1993&start=10

14. “Від спротиву надто багато шуму” - почули Ви. В кінці кімнати стояла вона і тримала в руці кольє. “Ловіть месьє”, — і з цими словами вона кинула його вперед. Одної миті — коли ви його розглядали, було достатньо, щоб їй зникнути.
Але часу на погоню не має — бал вже починається! І Король от-от запитає “Мадам, але чому ви не вдягнули алмазне кольє, Ви ж знаєте як мені це було б приємно....”
Ви скочили на коня і рушили назустріч замку. “Третя річниця — це мало чи багато?” — подумали Ви.

http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=117&t=7397&start=10

15. Вітаю тебе мушкетеррко!!! Ти встигла на бал. Королеваа і Кароль ще не зустрілися, і Ви маєте можливість передати коліє. Але усі в карнавальних костюмах і знайти її не так вже й легко. Де ж вона? Напиши мені лист з іменем королеви, і я тобі скажу в якому вона костюмі. Пам'ятай, що королева — це найвдячніша особа в нашому королівстві!!

Наталінда :wink:


Ще вибачаюсь, що не поставила нумерацію завдань - коли я це помітила виправляти було пізно :=):
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення taranjka » 14 січня 2013, 16:20

Ну і про найприємніше - подаруночки :aplo: .
Головний приз - чорні рукавички - отримує Yummy mummy, яка першою впоралася з усіма завданнями :clapping: :clapping: :clapping:
Інші учасники, які пройшли квест, отримають маленькі заохочувальні дарунки. Як їх отримати - пишіть у пп :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення yultsya » 14 січня 2013, 16:50

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
вітаю!!! :clapping: Вже так чекала результатів, цікаво було хто ж переміг. Молодець. Хоча я спочатку подумала,що гра з вогнем. Таранька якось написала,що гра молодець, от я і подумала, певне вже дойшла до фінішу... :yes:

Приємно,що ще й заохочувальні сюрпризики. Завжди найприємніше, коли не очікуєш, а отримуєш. :aplo:
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 січня 2013, 17:19

Нарешті хоч прочитала цілу історію, а то розгадувала кавалками і послідовності в сюжеті так і не вловила :hi:
Переможців вітаю :help:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення гра з вогнем » 14 січня 2013, 17:20

Таранька, дже гарний квест! Дякую!
Вітаю усіх учасниць і переможців!
:kiss:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення georginochka » 14 січня 2013, 17:22

Мені квест дуже сподобався :clapping: Я щоразу, коли проходила рівень, тішилась, як мала дитина :smile: Дякую, всім хто це придумав і реалізував :rose:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення irinka » 14 січня 2013, 17:24

:ура: :ура: :ура: :ура: Ліля дуже дякую тобі за проведення такого чудового квесту!!! :rose: :rose: :rose: Для мене це насамперед купа позитивних емоцій і прогулянка сторінками форуму. Про деякі теми я взнала якраз завдяки Квесту :hi: Хоча було іноді складно і дуже заплутано, це ж треба було так закрутити завдання :crazy: Але воно того варте, мені сподобалось! Хоча чоловік тепер не підпускає мене до компютера надовго :hi: ::Р:
Ожте, коли вже всі карти відкриті признаюсь що найважче мені було знайти будинок Міледі (довго до мене не доходило хто ж то така, поки по всіх будинках не пройшлась :hi: ) а тоді ще про 16 брендів, і про Жіночок :crazy: (хоч я одразу здогодалась про що йде мова, але чомусь ніяк не могла знайти потрібні тему)а ж тоді мені все пішло як по маслу, плавно переходячи від однієї теми до іншої (хоча трохи задом наперед :ha: ) але все-таки вдалось назвати імя Королеви-Наталінди! Ура!!!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення nelly » 14 січня 2013, 17:57

Ліля, Ти просто мега крута фантазерка, ну як таке можна було придумати? :impossible:
Після твоїх побажань мушкетерських снів я всю ніч у сні розгадувала по другому колу завдання :crazy:
Я звичайно не така прудка і не могла ще вчора бути вдень на форумі, то як підбитий Ботфорт прилізла до фінішу майже сама остання, але орден таки отримала :dance:
Нових Тобі творчих злетів і втілення їх у життя :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Квест сторінками форуму

Повідомлення Сяна » 14 січня 2013, 18:05

ви так гарно пишете, шо треба Тараньку просити ше шось таке згодом зробити :yes:
молодці всі!!!!!
мені дуже шкода, шо не змогла прийняти участі в квесті (не було в Тернополі) :sad:
Таранька - ти великий молодець!!! :rose:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron