Глобальні оголошення!



Персональний Миколай 2012! Завершено

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення Nymydora » 02 січня 2013, 23:00

НАРЕШТІ до мене дійшов мій Миколайчик!!!! Сказати, що я в захваті - то нічого не сказати!!!! :dance: :dance: :dance: :clapping: :clapping: :clapping:
Мені дуже-дуже-дуже і ще сто разів дуже сподобалося!!!! Дякую, тобі, ГРА З ВОГНЕМ!!! :love: Шалик - просто диво :aplo: :aplo: :aplo: (а я взагалі на шаликах поведена), вдягну на роботу за першої ж нагоди. Книжка - малий з рук не випускає, всіх мучить, щоб читали. Так що мушу тепер навчитися читати по-англійськи ))) Але сама книжка просто супер - Денис ті віконечка півгодини сидів відкривав. І ті штучки теж дуже цікаві - завтра після душу випробую. Одним словом - все просто кльовезне, бомбезне і мегаекстра, ДЯКУЮ!!!! І особливе дякую за теплу записочку. :rose: Коли мені Миколай зізнався, що подаруночок їде з-за кордону, то я зразу на тебе подумала!!!

А фотки виставлю трохи пізніше, звиняйте, дівчатка!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення гра з вогнем » 02 січня 2013, 23:08

урааааа! я рада дуже. що сподобалося!!! :rose: :kiss:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення Marichka » 03 січня 2013, 17:23

Признайтесь,хто мені вислав?! :wink: Який нік на форумі? Напишете чи ні,але все-одно ще раз ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення Yummy mummy » 04 січня 2013, 05:49

І мій Миколайчик вже є :aplo: , але скоріш це був Дід Мороз бо прийшов 31 грудня)))
Дуже і дуже дякую своїй Миколайчисі Хеппімамочці за такий гарний подаруночок!!! Люба ти чудо, вмієш підняти настрій!!!! :dance: І я таки відчула себе королевою))) :wink:
Нам з Владькою все дуже і дуже сподобалося, і навіть нашому таткові перепало))))
Фото того що залишилося виложу завтра)))


Марічка а твоїм Миколайчиком була я)))) :rose:
Дуже рада що сподобалося, ви ж з донечкою були чемними, правда? , той i Миколайчик старався))) :wink:
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення Marichka » 04 січня 2013, 16:15

Yummy mummy-дуже сподобався і ще раз Дякую дуже!!!Бажаю вам гарного передріздв"яного настрою,незважаючи на погоду.В цьому конкурсі брала участь перший раз,то ще до тепер захоплена...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення happymami » 10 січня 2013, 21:42

Ямі мамі, ви що - татові віддали невинного медведика? ))) Чи коронували його? )))) ;) Дякую. Хвилювалася, щоб подарунок дійшов саме тоді, коли мав дійти ;)

А я нарешті відпишуся по своєму подаруночку. Бо в мене був самий самий самий класний Миколай. Такої кількості милих дрібничок в одній коробці я ще не отримувала. І це саме те, чого потребує моя близнюкова максималістична натура)))) Шоб було всього і побільше. Я своєму Миколайкові вже подякувала в приватному порядку. А вам буду просто хвалитися. І розкажу історію, як всьо було, і як я свій подарунок досліджувала кілька годин підряд. Відповідно й свято мала довше, ніж зазвичай.
І так. СМС про отримання подарунка я отримала, як і годиться. Але в той час стільки всьго навалилося, що перейтися 7 хв від офіса по дорозі, котра не пролягала до зупинки громадького транспорту. було реально нІколи. І так той подарунок мене чекав там певно зо три-чотири дні. І я шовечора лягала з мрією, що завтра омріяна передача з Києва буде у моїх руках. І всьо ну ніяк. Аж коли мою шефиню дістали мої плани "саме сьогодні піти на пошту", то вона тупо взяла мене за руку, і пізно увечері, під падаючими з дахів сніговими брилами, по слизькенних тротуарах, з мокрими ногами, ми таки пробралися до пошти. Взяли пакунок (який чомусь на пошті числився на ім'я Ігора :ha: ), і я вже хотіла іти, бо не люблю ділитися такими секретами з купою народу, котра стоїть в черзі і так і хоче заглянути, а що ж у моїй коробочці... Так от, начальниця така - ти шо, навіть не розгорнеш? Я розгорнула, в писок вдарив ніжний аромат трьох сортів квіткових чаїв, і тут раптом якийсь чувак попросив підсунутися, бо йому тісно шось там заповняти, то я повстидалася і закрила свою чарівну коробочку. Тримаючи аромат сушених квітів у носі ще пів вечора. Прийшла додому, і поки малі вибігли з кімнати, одним оком зазирнула глибше в коробочку. А там - Кохінорівський пластилін (якраз те що треба було), офігенні фетрові закладки для книжок з іменами моїх Софійки і Юрчика, фетрові білі прикраси (котрі зараз наш офіс тішать) (здогадуєтеся вже, хто мій Миколай? :wink: :В): ) і купа цукорків і приємних дрібничок. Далі не розгледіла, бо дітиська прибігли і я заховала коробочку на ніч, шоб в тишині продовжувати досліджувати свої скарби.
Короче, найбільшим шоком для мене стала річ, про яку я й мріяла і мріяти одночасно не могла. Розказую. Десь ще мабуть восени, я у фейсбуці лайкнула на сайті різної саморобної біжутерії офігенний кулон у формі зеленого листочка. Він був виконаний у техніці вишивка бісером по шкірі. Ну, одним словом, він мені дуууже сподобався і я подумала - було б добре колись його собі купити. Так от, у моїй чарівній кробочці був той кулон. Я як побачила - так чуть і не присіла. Він більший, ніж на фото. і яскравіший. і гарнішиииий. І ще й набрав запаху чаю, тому був просто чарівним у ту ніч, коли я його побачила.
Общім, так сумбурно, але я була просто в шоці. Мій Миколай - то просто чарівний ельфик :yes: :heart: :heart: :heart:
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення svetla » 12 січня 2013, 10:37

happymami, ти так захопливо описала процес,що залишилось відчуття ніби була разом з тобою. :wink: :aplo:

Я так розумію,що лиш я не отримала свого "миколайчика". Укрпошта не доставила,то мій персональний Миколай передав пакуночок через третю особу. Пакунок вже на БАМі,тож сьогодні-завтра планую забрати. Тоді і відпишусь.
От так в мене продовжується період сюрпризів,подарунків і свят :hi:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення svetla » 14 січня 2013, 12:47

І так, Дід Мороз таки знайшов мене по старому стилю в передноворічний день.
Дякую, Катюня, за подаруночок. :rose: Оленці особливо припала до душі рамочка з героями її улюбленого мультика про "жовтого віні пуха".
Я йдучи на зустряч із кур'єром мого Миколая саме думала про те,що потрібно купити шкарпетки але на базарі не хотіла затримуватись. А тут в подаруночку шкарпеточки і мені і доні, ще й крем для мене. Дякую!!!

Тепер,дівчата, швиденько вчіть мене вставляти фото і похвалюсь своїм подарунком :wink: А то шось місля модернізації форуму моя улюблена темна про це пропала а так сама не вмію :=):
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення Natalinda » 14 січня 2013, 12:51

svetla ооо ну нарешті!!! Вот і усі з подварунками!!! :aplo: :aplo: :aplo:

Щодо фото ось лінк
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Мало б бути зрозумілим
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Персональний Миколай 2012!

Повідомлення svetla » 14 січня 2013, 13:31

Зображення
Зображення
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Поперед.Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей