Глобальні оголошення!



Завершено. Новорічний марафон: Згадати все!!!

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Sawwku » 28 грудня 2011, 16:02

для мене цей рік то щось абсолютно нове, незвідане, цікаве.
це рік див...
він і почався чарівно: саме 1го січня народилася наша донечка :зірка: . для мене це було справжнє новорічне диво, якесь чудо, на яке чекаєш, але не віриш, шо воно прийде от саме зараз...
це рік радості і гордості... нових відкриттів....
перша посмішка... перше слово... перший зубчик... перші кроки...
перші болячки рідного Сонечка, перші знання про догляд і лікування :(
це рік змін...
адже моє життя змінилося раз і назавжди!
це рік сенсу...
тепер я розумію, що лише зараз моє життя стало повним!
це рік самопізнання і розвитку...
треба було добряче поритися в собі, щоб зрозуміти, що життя було чудовим, а стало прекрасним. щоб зрозуміти, що старе життя скінчилося, натомість прийшло краще нове краще!
це рік самопожертв...
хоча я тим не сильно страдаю, але все ж довелося багато в чому собі якщо не відмовити, то принаймні зробити поступки.
....
цей рік був чудовим і незабутнім!!!
...
вірю, що наступні будуть не менш яскравими і щасливим! :Шампанське:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення taranjka » 28 грудня 2011, 16:06

2011 почався з малювання - 1 січня ми всі витягли фарби і малювали, і таки цілий рік малювали - для Дарці і з нею :lol:
і взагалі в цьому році було багато посмішок, творчості, прочитаних книг, вивчених віршів :clapping2:
з головних подій то новина про нового бебіка; муж дочекався свого доцентського діплома; почав свою наукову роботу, і для цього ми пожили тиждень у львові; вагітні слінгоносіння; наш сімейний фест славське-рок, цьогоріч вагітна і з Дитиною (за якоюсь дурною традицією повернення в тамбурі); в Даринки мега прорив у розвитку - відмова від памперсів, купа віршів які вона знає (дві абетки), святкування 2-х років; народження Амасі і її перші усмішки і 2 кг за місяць; остаточно і з корінням зависла на форумі, аж фівалєтова стала; а ще я почала довгоочікуваний проект, який розкажу вже в наступному році. :tipok: ...
головне що цілий рік біля мене був мій коханий чоловік, який в усьому допомагав, підтримував і надихав, старша донечка, яка своїми бешкетами урізноманітнювала нам життя і молодша, яка його цього року змінила. друзів не погубила, а лише знаходила :) і геть не памятаю нічого сумного :)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

п.с. згадала, що нарешті за 3 роки попали на джазбез з півторамісячною Амалією в слінгу :men:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення oksa_mal » 28 грудня 2011, 17:35

найвизначніша подію цього року це 28 лютого. в цей день я невстигла зібратись в роддом і народила донечку в хаті, зловила її в стоячій позі і закричала і тут синочок просинається (йому було тоді 1 р 10 міс) і каже ЛЯЛЯ. Ще цого року ми переїхали в Калуш.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення ЗІрка » 28 грудня 2011, 18:25

Важкий був рік, але продуктивний. Хоча синочок народився у 2010, але по справжньому будувати свої відносини ми почали у 2011. Дитинка стала активнішою, самостійнішою (але далі не дає від себе відійти). Ми всюди разом, все робимо спільно. Я багато чого зрозуміла, переосмислила, пожертвувала. Мій власний світогляд перевернувся з ніг на голову і так виявляється теж комфортно :) Андрійко - найбільша радість, без якої тепер себе не уявляю. Нікуди не їздили, але багато гуляли в рідному місті.

Ага, точно! :!: Я дізналася, що таке слінг і отримала можливість гуляти всюди навіть без чоловіка :dance: , тішитися змінам пір року з рідним сонечком, яке зараз кричить під вухом, щоб я йшла за пензликом :flag: здаюся...

чекаю від наступного року трошки відпочинку. І вирішення деяких наболілих питань :Шампанське:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення ksenja » 28 грудня 2011, 19:04

І для мене цей рік був щасливим і пам"ятним.
Цього року народилася моя найменша донечка Оленка - наше малесеньке сонечко.
Найстарша Мартуся пішла в садочок(правда довго там не була,бо почала хворіти а потім не хотіла йти,але перший крок зроблено).
Середуща Настуся почала гарно говорити.
Ми з чоловіком їздили відпочивати в Крим,а до того я там ще ніколи не була.Яка там краса)))))але на наступний раз якщо поїдемо,то візьмемо дітей,бо дуже сумно без них.
А ще чоловікові дали нову парафію,на якій дуже хороші люди )))
і цього року я зустріла людей,яких дуже давно не бачила,але надзвичайно була рада нашій зустрічі)А ще,я почала займатися СП і це мені дуже подобається)
Не обійшлося і без сумного та втрат,але дуже дякую Богові за все,що було в році,що минає.Надіюся і вірю,що наступний буде ще кращим)) :emphaty: :NR:
Зображення
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Оксана+Юра » 28 грудня 2011, 20:25

Щасливий рік!!Бо у на с росте маленьке ЧУДО- донечка Катеринка.Зараз їй йде другий рік.Ми спостерігаємо кожен раз щось нове у характері,у мові.Вона вже гарно говорить, а коли вимовляє "мамусю" і "татусю"-то нашому щастю немає меж.А теперішній святковий період їй особливо цікавий:Катруся чемно чекала святого Миколая,її мовою -"Коколай".Тепер чекає Діда Мароза.Підкажіть хтось, як вставити фотки,будь-ласка!!
Оксана+Юра Офлайн


 

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення okcana » 28 грудня 2011, 23:32

Для мене цей рік також був радісним та щасливим:цього року нашій донечці, нашому сонечкові виповнилося 2 рочки, вона почала гарно, розумно говорити, знаємо вже декілька віршиків, вміємо христитися, почала уважно слухати казочки, які ми її читаємо, одним словом, стала на рік дорослішою, ми пішли у школу ранього розвитку "промінчики", де також є багато своїх досягнень. Мого чоловіка підвищили на посаді до керівника відділу, Цього року я зареєструвалась на цьому форумі, де знайшла нових друзів.
Також цього року в нас були і тяжкі втрати. Але за все я дякую Богові, що допоміг пережити цей рік, і прошу в Бога, щоб наступний рік був ще щасливішим.
Ось це наша Настусенька, наша радість
Зображення
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення мамуся » 29 грудня 2011, 00:45

Дівчата, ви так гарно розповідаєте, що просто не змогла оминути цю тему.
Не можу похвалитися чимось особливим, цей рік у нас не конче був насичений яскравими подіями, але я дякую Богу що ми всі здорові і маємо можливість зустрічати наступний рік.
Я щаслива, що у мене підростає двоє чудових діток. Мій син цього року закінчив початкову школу, а ще за порадою мешканки, ми впровадили нову методику виховання (доречі happymami, книжку зараз читаємо ми), наразі дуже задоволені. А ось і мій син (тут він зі своєю колєжанкою):
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А ще у мене є ось таке чудо донечка, у якої нарешті виросли всі зубки, вони в неї дуже довго і важко прорізалися:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ну, не забуду і про себе: цього року я змогла дещо себе реалізувати, відкрила багато нового, це прекрасне мистецтво ліплення з полімерної глини, виготовлення біжутерії, а також авторська лялька, яка зараз захопила мене з головою.
І звичайно без моєї коханої половинки, без такої сильної підтримки, мені все це би не вдалося.
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення гра з вогнем » 29 грудня 2011, 00:59

і я вирішила написати :)

але згадувати буду з літа, бо на першу половину року фоток нема :)


Отож літом.

Літом наш Андрійко перестав боятися води! Сам гарно грався, не плакав, мабуть таки той страх хвиль переростається
| +
ЗображенняЗображення

Зображення

Зображення


Цього літа, я вперше у житті побачила дельфінів! ми їздили на острови, і там у відкритій воді я бачила диких дельфінів!
| +
ЗображенняЗображення


Влітку Андрійко вперше пішов у садочок!
| +
ЗображенняЗображення



Ми купили човна, каталися на ньому, розглядали медуз, їздили до лелек! Одним словом - човен - це весело!
Андрійко навчився кермувати, веслувати і говорити слово "медуза" :)!

| +
Зображення

Зображення


Літом, можливо завдяки садочку, Андрійко почав трошки більше говорити :)

Отакі фотозгадки нашого літа, потім напишу ще осінь :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення гра з вогнем » 29 грудня 2011, 01:25

Осінь

Осінню ми пішли у школу! це типу підготовча школа. ше не нульовий клас.а ніби перднульовий :))) короч не то садок не то школа
Ми страшенно задоволені нашою школою, оскільки там гарно працюють з дітками, Андрійко задоволений! І мені стало трошки легше!
Також осінню були перші батьківські збори, з цілезного списку навичок, Андрійко отримав середні бали леше з двох - мовні навички і шось ше повязане з мовою.
Але загалом його мовний розвиток прогресує! :clapping: :clapping: :clapping:
Ось такий Андрійко був у перший шкільний день

| +
Зображення


Осінню сталася неприємність :( Андрійко невдало впав, йому наклали 6 швів. Він мужньо терпів і майже не плакав. а уже за кілька годин стрибав як ні в чому й не було.
Бережіть свої діток!
І якщо ви вразливі під спойлер не дивіться.

| +
Ось таким було наше сонечко напередодні
Зображення

і отаке трапилося
Зображення


Але Андрійко й надалі залишався мегаактивною дитиною!
лазив по деревам, фотографував усе навкола, порядкував у тете на роботі, бігав і грався!

| +
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


також Осінню ми їздили до якогось старовинного маяка. Він справді був таким, як малюють у книжках, таким, які зараз залишилися лише у скульптурах та малюнках.
На березі Андрійко годував чайок :) По моєму теж чи не впрше в житті :)

| +
Зображення

ЗображенняЗображення
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron