Глобальні оголошення!



Завершено. Новорічний марафон: Згадати все!!!

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Завершено. Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Поштарик » 28 грудня 2011, 01:57

Зображення
Перед кожним початком нового року прийнято підбивати підсумки. Школа щасливого материнста св.Анни м.Тернополя має чим похвалитися за цей 2011 рік. А ви? Давайте поділимося своїми здобутками!

В останні дні перед початком 2012 року ми спробуємо згадати події, котрими жили цього року.
Десь приємні, десь не дуже, десь веселі, десь сумні, десь захоплюючі, а десь - буденні. Вийде такий собі міні-звіт.

Запрошуємо вас приєднатися до цього марафону, що триває до 5 січня 2012 року!!!

Зробимо його традиційним для форуму і таким чином створимо собі міні-книгу хронік, де можна буде порівняти, якими були наші дітки рік, два, три тому. Якими проблемами чи новинами ми жили в певний проміжок часу.

:!: І пам'ятайте, жодне слово так красномовно не опише витівки, досягнення, новини, події, в житті вашої сім'ї, - як фотографія. Тому - вишукуйте в цьогорічних архівах найяскравіші, найколоритніші, найдокументальніші світлини і не забудьте приготувати описи подій того місяця, де і коли ці знимки були зроблені.

Чекаємо всіх в цій темі!!!

Зображення
:arrow: До речі, кожен, хто згадуватиме з нами -
отримає подаруночок
від спонсора Новорічного марафону "Згадати все!" -
офіційного дистрибутора фармацевтичної фабрики "Ельфа" в Тернопільській області -
ТОВ "Тема-Опілля" та особисто Ігора Мниха

Зображення
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Liljondr » 28 грудня 2011, 04:12

В цьому році в мене народився синочок
Перший раз як ми всі разом вийшли гуляти - донечка сказала - "Яка у нас велика і гарна сімя". І я дуже пишаюся що у нас сімя саме така!
Донечка пішла в школу розвитку для дошкільнят. Навчилася читати склади ! Коса виросла аж до пояса! Налагодилися стосунки доня-тато! Олюблені ігри - пазли (і мої також ;) )
Синочок - на даний момент вже тупцяє тримаючись за бильця в ліжечку! 6 зубиків! Дуже любить сестричку, тата і мене!
В цьому році ми зїхали на квартиру (шкода що не нашу) - то ж живемо самі і ніхто не заважає дихати ;)
Чоловіку зарплату підняли ;)
Я окрім гледіти дітей, почала ще організовувати спільні покупки, стала учасницею цього форуму, познайомилася з чудовими форумчанками.

:roses: :roses: :roses:
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Галина » 28 грудня 2011, 12:32

На початку цього року я завагітніла. Яка ж це радість була! Особливо для донечки, яка вже рік просила братика або сестричку. Цілувала мене в пузик і говорила: чого ти так довго не родишся, я хочу з тобою гратися...
Літом відпочивали в Карпатах, мені сподобалося більше ніж море. Люблю активні відпочинки.
Закінчила всі розпочаті проекти на роботі і з чистою совістю пішла у декретну відпустку.
Народила 2-гу чудодонечку. :-| Старша її обожнює, допомагає одягати, купати сестричку, розказує їй казочки. Каже що ми щаслива сім"я! Стала така самостійна, подорослішала. Донечка ходить на бальні танці, вже вміє танцювати вальс... Я щаслива мама. Як я їх люблю, своїх діток!!! :heart:
Сподівалась, що до кінця року зможемо перебратись і жити окремо, на жаль не справдилось... Надіюсь, що все попереду.
Познайомилась в реалі з форумчанками. Всі такі хороші, привітні, яскраві! ;-)
У донечки в садочку був чудовий новорічний ранок, дуже гарний сценарій і дітки всі такі гарні, так гарно виступали...
Не зважаючи на деякі мінуси, все таки чудовий був рік!
Сподіваюся, що наступний буде ще яскравіший і сповнений приємних сюрпризів. :кайф:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Ludmila » 28 грудня 2011, 12:39

Цього року для нашої сім'ї відбулися такі важливі події:
-донечка пішла вперше в садочок: адаплація її до колективу і до діток, і діток до неї :grin: пройшла успішно :гуд: ДУЖЕ ТІШИМОСЬ з цього!!!! Це ж перші кроки нашої маленької Людини в суспільстві :)
-чоловік знайшов нову цікаву для нього роботу. :гуд:
-чоловік вступив до університету, щоб здобути другу вищу освіту (теж буде юристом, як і я) ;-) :working:
-влітку ми всією сім'єю відпочили в Карпатах, для мене і певно і для Сашеньки то було справжнє відкриття (на морі стільки разів були а в наших Карпатах - вперше!) Чудово провели час разом. :dance:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення олеся » 28 грудня 2011, 12:50

Цього року на свято Водохреща в церкві священник посвятив мої перші дві ікони вишиті бісером.... Одну з них подарувала мамі на іменини, протягом цього року ще вишила дві, одну для діток повішала над їх диваном, іншу подарувала в церкву... Цього року ми з старшим синочком почали частіше відвідувати Служби Божі в неділі та свята. І що саме головне йому це подобається...Їздили вже вдруге на море з дітками. Цього року мені не сподобалося, бо було трохи холодно... Але то не головне, головне що дітки оздоровилися, ще вони того року стали менше хворіти, я забула що таке температура, чи ангіна ну іноді бувають неприємності зі здоров'ям в меншого, але то все питання віку, скоро переросте. Приємно для мене і те що в цьому році ми з ним не лежали НІ РАЗУ в лікарні :-|
Старший синочок навчився їздити на двоколісному велосипеді, розказувати вірші, молитися... Менший почав нормально говорити, старається за старшим вірші чи молитви повторяти...
Дякую Богу за цей прожитий рік, за здоров'я своїх діток, рідних і близьких...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Ludmila » 28 грудня 2011, 12:51

Зображення
Це фото з садочка, де Сашенька друга зліва в другому ряді (трошки надута :oops: , бо не хотіла фотографуватись ;-)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Таньчик » 28 грудня 2011, 13:10

Цей рік був для нас багатий на події! Наша Танічка зробила свої перші кроки-як ми раділи,що наше маленьке чудо почало саме ходити!!!Наша старша донечка Мартуся почала відвідувати гурток естрадного танцю "Леліс"!А ще в нашій сім"ї з"явилася улюблена собачка-такса Соня!і яка була трагедія,коли вона загубилася(як мої діти плакали за нею!)-але сталося чудо і через 6 днів наша Сонька повернулася до нас!!!Я щиро вдячна Богу за все,що звалилося на мої плечі,і зробило мене сильнішою!Тепер ми всі дружно будемо вступати в Новий рік! фото постараюся виставити пізніше)))
Таньчик Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 29 серпня 2011, 16:05
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 48 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: Мартуся 13 років
Тетянка 21 січня виповниться 2 рочки

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Галина » 28 грудня 2011, 13:11

Фотозвіт (фото до написаного вище).
| +
Карпати
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Мій пузик
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Моя маленька кнопочка
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Новорічний ранок (моя сорока з червоним дзьобком)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення мешканка » 28 грудня 2011, 13:33

Цей рік був дуже насичений і багатий на події за що щиро вдячна Богові.
В нас народився синочок-наша третя дитинка! Малесеньке малятко, якому на даний час, 7місяців, 2 зуба і який перш ніж сідати навчився повзати по всій хаті і, тримаючись за бильце ліжка, вставати! Синочок-Назарчик вдався на славу: щасливе, усміхнене дитя, з ямочками на щічках,подивишся на нього і відразу забуваєш якісь клопоти, недоспані ночі, турботи і хронічний брак часу.... Отакий найбільший подаруночок нам Бог подарував
Тут йому 3 місяці
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Другою великою подією було те. що моя середня доця Христинка пішла в дитячий садочок! Гарно адаптувалась, звикла і з задоволенням ходить туди щодня! Дуже тішусь нашими вихователями! Вони просто МОЛОДЦІ! Оце щойно прийшла з новорічного ранку сповнена щастя... Дуже пишаюсь своєю дитиною. Нашою маленькою кицею!
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ще одну подію хочу відмітити: моя старша доня почала відвідувати гурток раннього розвитку в Центрі Дитячої Творчості! Вивчила 10 букв, навчилась рахувати до 100 (тільки десятки путає;))Навчилась писати : "Я Люблю маму, я люблю тата." Ось моє сонечко, мамина доця-помічниця
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
(посередині)

Також цього року ми розпочали сімейну традицію спільної молитви щовечора. Тепер мої дівчатка зняють на пам"ять 3 молитви і ми щовечора з ними молимось!

Пишаюсь собою, бо за цей рік я одержала ступінь бакалавра, продовжую навчання на спеціаліста, навчилась в"язати буси, вчусь ліпити з полімерної глини, і розробила для моїх діток методику виховання (за книгою "Праздник послушания" Кристин Чандлер ) яку успашно втілюю останній тиждень і не можу натішитись!

Ось мої дітки-мій найбільший скарб і моя найсилніша втіха!
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Може ще щось згадаю, то допишу ;)


Згадала: важливою подією для мене цього року стало те, що я, нарешті, наважилась знайти няню для допомоги з дітками. Бог послав мені чудову людину, ми з нею знайшли спільну мову, дітки її полюбили, тож я тепер можу часом трохи :beauty:

І ще не можу не сказати про свого коханого чоловіка, який цього року теж цього року мав свої маленькі здобутки. Здійснилась його мрія: він став батьком синочка! (і я йому частенько це нагадую. коли треба вночі встати до малого ;) )
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Новорічний марафон: Згадати все!!!

Повідомлення Таньчик » 28 грудня 2011, 14:12

А ось і мої фото:
| +
перші кроки-вдалі і не дуже))
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Мартуся в біленькій спідничці
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

І нарешті наша Соня з Танею.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Таньчик Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 29 серпня 2011, 16:05
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 48 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: Мартуся 13 років
Тетянка 21 січня виповниться 2 рочки

Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron