Глобальні оголошення!



Квест: "Спішимо до Нового року2012". Завершився

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 18:58

lerumpochka написав:ух ти класне завдання!!!!!!!!!!!!!! пішла шукати-згадувати :dance:

так класне, але оцінювання його в 103 бали одну відповідь? Який тоді сенс в тих перших завданнях де перший отримує 8балів і так далі :evil: Відпало бажання коли побачила скільки вже відповідей є....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення happymami » 11 січня 2012, 02:25

олеся оцінювання зростало у відповідності до активності форумчан. Якшо спочатку бажаючих було багато, і багато хто активно слідкував, то далі слідкували лише самі активні. Тому, щоб залучити і не дуже активних, вартість завдань збільшувалася.
А в чому саме відпало бажання? :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення олеся » 11 січня 2012, 02:33

happymami та не знаю :? Хоча люблю і цікавлюся релігією... але після ТААААКИХ активних дописів lerumpochka (вона молодець :roses: )вирішила не шукати, бо всеодно повториться... Та ще і дітки похворіли і настрій впав... Думаю на свята посиджу в неті чи полистаю Біблію, але ще важче стало зосереджуватися, бо дещо трапилося... Не хочу цей початок року згадувати взагалі :niger:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення happymami » 11 січня 2012, 02:38

олеся ;-) Зрозуміло. Ну квест на то і квест, шо хто не вспів, той спізнився ;) Це був не просто конкурс, а конкурс на швидкість та кількість. тому Лерумпочка сиділа, вичікувала, поки ми запостимо нове завдання, і думаю, заслужено свої бали таки набрала ;-)
Але ж крім головного приза було і 5 додаткових ;) Тому наступного разу, коли таке побачите, то таки приймайте участь і не впадайте у відчай ;-)
Крім того -не всі конкурси у нас робляться у формі перегонів. Тому ви обов'язково для себе ще знайдете конкурс "до душі" гарантую ;-)
А квест і так вже скінчився і зараз в поті чола триває підрахунок балів
Але нагадую - слідкуйте за анонсами форуму і будуть ще й призи і у вашій хаті ;-) (з вашою активністю на форумі - це безсумнівно призведе до якоїсь із перемог у якомусь із конкурсів :гуд: :гуд: :гуд: )
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення олеся » 11 січня 2012, 02:41

happymami дякую :roses: але я собі уявляю яка то робота для підрахунку балів, особливо за римми і за останнє завдання...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення happymami » 11 січня 2012, 02:46

олеся ну любий конкурс, то якась робота для адміністрації ;-) . Та й підтримка всього форуму, то теж якась робота ;-) . Яка вже не є, але вона всеодно в кайф, особливо коли про форум відгуки ширяться позитивні. Такшо в любому випадку винагородою за всякі таківо марудні підрахунки, то є участь і зацікавлення мамусь конкурсом ;-) . Такшо про таке не думайте. Може в нас є спеціальна чарівна машинка для підрахунку голосів та балів ;-) ;-) ;-) :lol: :lol: :lol: Придбали за кошти форуму, виручені від позитивних відгуків учасників ;-) :roses:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення lerumpochka » 11 січня 2012, 15:33

ой дівчатка, мені не зручно шо після моїз відповідей комусь відпала охота і настрій впав(((((((((( чесно!
я просто інакше не можу - якшо за шось берусь, то викладаюсь на всі 100 - в мене той останній місяць з квестом прям таким цікавим був - дякууууюююююююююю хепімамі!
чоловік питав: "який приз?" кажу: "100 грн в ДЦ", а він каже: "я тобі дам 100 грн і перестань!" а я йому: "перестану хіба за 200, бо мені ж не просто приз, мені цікаво шо огого як)))"
я азартна дуже, але хороша :-| :-| :-| :-| то просто пробачте мене... олеся! бо я не хотіла чесно шоб ніхто засмучувався...
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Останнє завдання!!!!!!!

Повідомлення олеся » 11 січня 2012, 17:26

lerumpochka ти молодець :roses:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Завершився

Повідомлення happymami » 09 лютого 2012, 06:41

Ну ось дійшли руки в нашої рахувальної машини до завершення підрахунку балів за наш перший пробний квест на форумі
Ні для кого не серкрет,
що абсолютним переможцем є lerumpochka,
котра набрала 6083 бали
і отримує подарунковий сертифікат на покупку товарів в супермаркеті "Watsons" від спонсора конкурсу Інтернет-видання "Погляд"
Зображення


Наступні п'ять переможниць в подарунок отримують якісну поліграфічну продукцію:
Зображення
flower 1060 балів - Альбом для малювання 30 арк.
nataljka 935 балів зошит з пружинкою в твердій палітурці 96 арк.
олеся 344 бали -альбом для малювання А5 ф. 24 арк.
ЗІрка 158 балів - зошит в клітинку 36 арк
Lusik 154 - зошит в лінійку 24 арк.

Усього в квесті взяли участь 26 учасниць форуму

Вітаємо переможців :ура: :ура: :ура: :хлоп: :хлоп: :хлоп:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Квест: "Спішимо до Нового року". Завершився

Повідомлення Lusik » 09 лютого 2012, 10:41

Щиро дякую!!!!!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Поперед.Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron