Глобальні оголошення!



Творчі роботи на тему: Мій тато-мій герой

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Творчі роботи на тему: Мій тато-мій герой

Повідомлення mari » 05 вересня 2016, 23:11

З 07.09 по 14.09
На форумі триватиме конкурс: "Мій тато-мій герой"
Приймаються фото творчих робіт різних напрямків на цю тему від ваших дітей.

Умови участі в конкурсі:
У конкурсі беруть участь зареєстровані користувачі форуму .
ОДНИМ!!! повідомленням у даній ЦІЙ темі відсилається 1-3 фото робіт вашої дитини.
У роботі,на роботі обов"язково має бути вказано: Мій тато-мій герой.
Фото оброблені у графічних програмах та студійні фото до голосування не допускаються.


Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
Голосування відбуватиметься шляхом подяк під фото.При рівному числі голосів, перемога присуджується тим трьом учасницям, котрі мають більше повідомлень на форумі.

Трьом переможцям, які наберуть найбільше лайків-вподобань з 15.09 по 17.09 включно -надаються
ТРИ (кожному по одному) безкоштовних сертифікати на відвідування Сольової кімнати маленького гномика у м.Тернопіль.
Знижки від фотографа Олега Сопель на фотосесію , та знижки від Комора Зайця - інтер'єрної фотостудії.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Творчі роботи на тему: Мій тато-мій герой

Повідомлення mari » 06 вересня 2016, 12:04

Щоб помістити своє фото/картинку в повідомленні, потрібно скористуватися послугами безкоштовного фотохостінгу. Найпопулярніший з них, напевне, Радикал.
http://www.radikal.ru/

Етапи завантаження фото:
1)Через кнопку Обзор знаходимо зображення на своєму комп'ютері і обираємо його.
2)При можливості і потребі змінюємо його параметри: розмір в пікселях, підпис на фото, тощо.
3)Завантажуємо на хостінг. Тиснемо Загрузить.
4)Після завантаження ми зможемо побачити в зменшеному вигляді наше фото, інформацію про нього та знизу коди для копіювання в своє повідомлення.
4а) якщо вас щось не влаштовує в тому, як виглядає зображення чи ви помилились з вибором, на цьому етапі ви можете відредагувати потрібне чи перезавантажити інше фото.
5)Якщо вас все влаштовує, то обирайте код підписаний "Картинка в тексте" і сміливо копіюйте його в свою відповідь. При попередньому перегляді і на форумі ваше повідомлення буде містити обране вами зображення у можливо дещо зменшеному від оригінала розмірі (це буде залежати від початкового розміру зображення та обраних вами параметрів).

Є ще один код яким можна скористатись: Превью - увеличение по клику. Тоді у вашому повідомленні зображення буде зовсім невеликого розміру, при натисканні на нього буде відбуватись автоматичний перехід на Радикал до оригінального зображення. Як на мене, то користуватись цим кодом варто, якщо має сенс продемонструвати учасникам форуму якісь важливі подробиці фото, наприклад, схеми до вишивання, в'язання, тощо, які бажаючий при потребі зможе скопіювати собі на комп'ютер без змін в розмірах та якості зображення. В інших випадках користуйтесь "Картинкою в тексті", шануйте час інших учасників форуму.

Мінуси Радикала. По-перше, це велика кількість реклами. Будьте готові до того, що доки ви будете завантажувати фото, на вашому комп'ютері відкриється ще одне-два вікна браузера з рекламою. По-друге, через велику популярність користувачів, а ще можливо, через ту саму рекламу, Радикал періодично "підвисає". Це означає, що ви не зможете загрузити своє нове фото так швидко, як би вам хотілось, а старі тимчасово не будуть відображатись у ваших повідомленнях.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Творчі роботи на тему: Мій тато-мій герой

Повідомлення mari » 15 вересня 2016, 08:08

На жаль бажаючих зголоситись та взяти участь в цьому конкурсі не було, тож подарунки не має кому дарувати.
Розіграємо їх в Мамонті.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість