Глобальні оголошення!



Листівка для мами

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Листівка для мами

Повідомлення taranjka » 05 травня 2015, 10:49

Листівка для мами

Вже незабаром найприємніше свято у році - День матері :) Напевне найулюбленіше для мамів і їх діток. А що може бути приємніше для мами, як зроблена дитиною листівка, в яку вкладено всю дитячу фантазію, натхнення і любов? Покажіть нам, які листівки зробили Вам Ваші дітки і отримайте чудові призи!

Фото листівок приймаються з 5 травня до вечора 10 травня. Голосування - з 11 по 15 травня.

Зображення
Умови участі:
1.До участі в конкурсі приймається 1 фото листівки від вашої дитини або якщо у вас більше дітей, від кожної дитини по 1 листівці,але без їх присутності на фото.
2.Брати участь в конкурсі може тільки зареєстрований учасник форуму.Роботи надсилайте на адресу форуму mamusi.org.ua@gmail.com з приміткою у темі "Листівка для мами!". Обов'язково в листі вкажіть ваш нік на форумі.
4. Участь в конкурсі означає повну згоду учасника з правилами проведення конкурсу.
5. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови конкурсу під час його проведення. Всі зміни будуть опубліковані на форумі.
6. Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
8. Голосування відбуватиметься шляхом подяк під фото.
Призи
Після оголошення результатів троє учасників, які наберуть найбільше подяк отримають чудові дарунки від фармацевтичної компанії "Ельфа"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Листівка для мами

Повідомлення Поштарик » 10 травня 2015, 10:19

Не забудьте відправити фото листівки :wink: сьогодні останній день :)
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Листівка для мами

Повідомлення mari » 15 травня 2015, 20:45

ВІТАЮ ВАС!
Призи переможців, які набрали найбільше подяк - чудові дарунки від фармацевтичної компанії "Ельфа" можна отримати в нашої форумчанки ksana з понеділка до кінця травня!


І не забудьте написати тут в темі, чи вам сподобались!
Дякую за участь!

І нагадую, розпочався новий конкурс на тему СІМЕЙКИ! НЕ лінуйтесь- вигравати так просто!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron