Глобальні оголошення!



Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення taranjka » 14 жовтня 2012, 20:13

ліричний відступ
скульптура на верхньому фото. скульптор - Олег Косткевич, називається "Тривога". зроблена в 1989 році на симпозіумі. кілька рокв стояла перед пологовим будинком, але на численні прохання породіль (не знаю, що їм так не сподобалося) її перенесли.
доречі, в той рік скульптори з своїх гонорарів зібрали чималеньку суму, яку передали для пологового, що на замковій :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення Anjuta » 14 жовтня 2012, 20:42

Ми з Арсенчиком були і нам все сподобалося :yes:
Було дуже цікаво і як пізніше виявилоя легко :ha:
Фото робилися, але коли виставлять незнаю :sad:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення smailik_m » 14 жовтня 2012, 21:15

Дівчата, трошки розкажу про квест, потім Даша або Люся більше розкажуть і фотки покажуть. Було дві команди і дуууже цікаві і прикольні завдання. Починалось все біля памятника Франку, потім слідуючи завданням, поступово прослідували до озера, де були нові цікаві завдання, дальше на "острів кохання" там треба було знайти послання з морської пошти(лист справді був в бутилці в воді!!!!!!!) потім на острівці шукали "слінг", заглядали під попи рибалкам :ha: :ha: а знайшли в дуплі...ну от якось так і грали, завдання були різні, не тільки слінго. Цікаво було як слінгомам так і іншим учасникам (бічили б ви як азартно мій чоловік ганяв :hi: ) Розважились настільки гарно, що навіть те що все таки виграла інша команда нас не засмутило (призом вони всеодно поділились :wink: )
Від команди в котрій грала я - КСЕНЯ, ВЕЛИКЕ ТОБІ ДЯКУЮ
Даша, дякуємо!!!
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення Ksenija » 14 жовтня 2012, 21:58

О, я і так хотіла взяти участь, а після такої розповіді аж слинки потекли! Молодці! Сподіваюсь, наступного разу зможу приєднатись.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення Natalinda » 14 жовтня 2012, 22:49

розказуй Даша, шо ти там ше понапридумавала!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення Галина » 15 жовтня 2012, 08:49

Я собі уявляю як весело було учасникам і спостерігачам. Шкода, що ми ще хворіємо. Так хотілося попасти на квест.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення Dashko » 16 жовтня 2012, 01:10

taranjka написав:ліричний відступ
скульптура на верхньому фото. скульптор - Олег Косткевич, називається "Тривога". зроблена в 1989 році на симпозіумі. кілька рокв стояла перед пологовим будинком, але на численні прохання породіль (не знаю, що їм так не сподобалося) її перенесли.
доречі, в той рік скульптори з своїх гонорарів зібрали чималеньку суму, яку передали для пологового, що на замковій :yes:

taranjka, дякую, дуже цікаво було почитати, не знала.

Це фото було потрібно, щоб вказати гравцям, де шукати наступну записку. Розкажу попорядку:

На місці старту гравці отримують завдання, там зашифрований текст, який можна розгадати тільки завдяки магічній решітці. Розгадка була така: шукайте напис рожевою крейдою неподалік від памятника Данилу Галицькому.
Там на асфальті було написано:
forum.mamusi.org.ua
тема про квест
:wink:
Гравці дзвонили до знайомих і вияснили, що там фото скульптури. Побігли до неї.
Там їх чекав пакуночок з буклетиками про слінготиждень, які вони мали розповсюдити і повернутися до скульптури.
А там черговий пакуночок з цікавим завданням - слінгошифровкой :В): , зашифрована була фраза:
"наступну записку доставила на острів кохання морська пошта"
Далі в пляшках команди знайшли підказку шукати на острівці "слінги", насправді це була слінгоінструкція, в якій були обведені букви, що вказували йти по стрілках від фонтану, які в свою чергу привели до напису СТАРТ.
А на старті гравці отримали записку, де було зашифровано (за допомогою назв слінгів) слово РУСЬКА, повідомивши це ключове слово, команди отримували додатково число (це було 13). В результаті - це була кінцева точка, де команда-переможець отримала ПРИЗ.


Дуже дякую всім, хто приймав участь. :kiss: :kiss: :kiss: Дякую Андрію, Люсіному чоловіку за допомогу в проведені та за класні фото, завтра деякі вже виставлю. :clapping: :clapping:
Анюта, з нетерпінням чекаю твоїх фото
Дякую всім, хто прийшов просто підтримати нашу гру і спостерігав за нею з форуму. :wink:
Дуже шкода, що не всім, хто хотів, вийшло приєднатися :dokter:


Але нічого, мені придумувати квести подобається не менше ніж гравцям брати в них участь. Тому, думаю, треба буде повторити цей експеримент :wink:

Мирося, рада, що Жорі сподобалося. Я дуже хотіла провести такий захід, щоб чоловіки "оцінили", бо вони (принаймні мій :cry: ) думають, що мамусі тільки дурницями можуть займатися чи на нецікаві теми теревенити. :impossible:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Квест в рамках святкування тижня слінгоносіння

Повідомлення Natalinda » 16 жовтня 2012, 02:24

Ох я душею побувала з вами!!!!!!!!!!
Дякую!
Чекаю на фото!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей