Глобальні оголошення!



Допомога біженцям зі східних областей України

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2014, 11:50

Дівчата ,дякувати Богу що у нас нині мир,але на сході України справжня війна .
на вулицях гинуть мирні люди ,жінки
думаю з чиєї винин вже не має великого значення
відео не для вразливих

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


В людей справжня біда .Багатьом нині потрібен притулок ,робота ,одяг та їжа ,але вони не знають куди їхати ,до кого проситись.
Не всі мають заощадження навіть на дорогу.

Якщо хтось може надати будь-яку допомогу відписуйтесь на кідстафі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
,або тут

кошти можна перераховувати на рахунок фонду "Вікно в життя "

097 38 49 602 ПриватБанк к\р 4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів

сторінка фонду в фейсбуці

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


копіюю соди деяку інформацію

у нас під опікою зараз перебуває 40 чол. біженців з східної України. З них 18 дітей втому числі найменші 1 міс і 4 міс . двоє дітей є прийомними. Маємо 2 вагітні жінки і 4 жінки пенсійного віку. Четверо переселенців працевлаштовані і 5 знаходяться в активному пошуку: перукар. швець. кухар. охоронець. Всі інші : жінки , що доглядають дітей.


Потреби:

1. Побутові електроприлади ( холодильники, пралки, мікрохвильовки, праски, вентилятори, обігрівачі)
2.Продукти харчування, які не псуються швидко ( олія, крупи\макарони, консерви, цукор, печиво, чай/кава, солодощі)
3. Предмети гігієни ( підгузки одноразові 1 і 2 і 3рр, мокрі серветки,мило, зубна паста, пральний порошок і т.ч. дитячий.
4. Матраци, ковдри, постільна білизна (можна вживана) рушники.
5.Одяг, взуття, іграшки.


Сім"ї переселенців ( 3 дор + 3 діт) потрібна квартира в Тернополі 2-3 умебльованих кімнати.На перших порах готові оплачувати 1500 грн, можливо з подальшим викупом ( планують залишатись назавжди).
Сім"ю - 2 дор. жінки + 5 дітей (найменший 4 міс, інші від 8 до 11 років) потрібно поселити в прийнятні умови,можливо десь в приміській зоні в зручних умовах. Інтелігентна, адекватна, вдячна сім"я, виховані діти.


на деякий час, поки налагодиться якась інша схема, потрібна господиня, яка за невелику плату зможе готувати декілька порцій гарячої їжі в день з доставкою в готель. продукти ми надамо,



З територіїї бойових дій в Тернопіль прибувають сім"ї з дітьми і заявки на притулок продовжують поступати. В основному їдуть з Краматорська, Славянська, Маріуполя, Донецька. Також з"явились переселенці з Стаханова і Алчевська. Дуже потрібні в тимчасове користування холодильники , пралки, посуд. Також одяг ( в хорошому стані, зокрема зараз на 2 річну дівчинку. бажано гумачки) та продукти харчування, дитячі візочки тощо.. Допомогу можна доправляти за адресою Стуса 10.

«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2014, 12:06

2 сім ї з Донецька і з Луганська,з маленькими дітками хочуть винайняти житло в Тернополі чи області. Напишіть,хто має якусь інформацію чи може допомогти житлом.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2014, 12:16

Потрібно абсолютно все що може знадобитись у побуті людям різного віку .

Кому зручніше малогабаритну (не меблі та техніку )допомогу можна приносити в додаткові пункти , магазини MATIZ за адресою Чорновола 3 та в ТЦ новус на першому поверсі .Після чого вона буде перенаправлена на Стуса 10 .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення taranjka » 03 червня 2014, 12:24

маю прогулянковий візочок (його треба з Збаража привезти і напевне поміняю колеса, бо трохи звозилися). постараюся знайти машину, щоб до кінця тижня привезли в Тернопіль
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 08 червня 2014, 09:31

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 08 червня 2014, 10:11

Як видумаєте, яким чином в житті людини з"являється шанс на + в карму, райське вічне життя, нірвану чи моральне задоволення? Чи повинні зазвучати фанфари, в мозгах спалахнути табличка, на телефоні спрацювати нагадування про важливу подію, чи на небесах з"явитись знамення? Ституації, в яких людина може проявити себе в найкращих якостях, приходять тихо, буденно і, найчастіше,як приходять - так і проходять непоміченими повз. Шанс залишається неактивованим через непротягнуту руку, несказане слово, лінь, а часом і страх чи ніяковіння проявити свою пасіонарність. Тому для всіх , хто очікує явних ознак і сигналів до дій, я відповідально заявляю: " Сьогодні місця в перших рядах вартують:1. Дитяча ванночка.2. Переносна сушка для білизни.3. Мікрохвильовка.4.Для тих, хто вільно володіє розмовною німецькою - кілька сеансів скайпу.5. Житлова площа за мінімальну плату, або інформація про таку.На весь Тернопіль знайшлось лише дві сім"ї, які погодились віддати свої вільні квартири для тимчасового проживання переселенців із зони бойових дій.Ну ви поняли? Дійте, і не кажіть потім, що вас не повідомляли!________________________________________________________Звіт по коштам:+ 30 на мій мобільний- 15 транспортні витратиЗалишок: 4255 грн.________________________________________________________т. 097 38 49 602 ПриватБанк к\р 4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектівІрина Жигунова
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення erinaceus » 11 червня 2014, 23:37

В сестри на роботі теж збирали дитячі речі для біженців. Віднесла деяких одяг (в т.ч. для новонароджених) і зимовий комбінезон. Сподіваюся, комусь знадобиться. Було б добре, якби всі допомогли потрохи. У кожних батьків є якісь непотрібні речі. А для людей, які зараз залишилися без нічого, це буде велика допомога. Уявіть, як це опинитися в чужому місті з маленькими дітками, чи вагітною, не маючи ні де жити, ні достатньо одягу, чи навіть елементарних засобів гігієни для малечі... Не будьте байдужими!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 15 червня 2014, 20:48

1.Потрібна допомога для сім"ї із Краматорська : бабуся+мати+хлопчик 4роки+хлопчик 1рік 7 міс. Посуд, каструлі, пательні, підгузники 4+ чи 5 розмір. продукти харчування. Так, як соціальні виплати для мешканців Краматорська заблоковані, то ні пенсії, ні дитячих грошей сім"я не отримує, положення критичне. Кошти можна скинути на картковий рахунок вказаний нижче.2. Візьміть хтось на підселення дівчину з Дружківки 27 років. Весела, комунікабельна, енергійна, оптимістична, патріотична . З нею нудно не буде.
долучайтесь 
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
 
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
__________________т. 097 38 49 602 ПриватБанк к\р 4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення катюня » 20 червня 2014, 00:55

маю одяг на 2-4р жзе можливо щось би додала а куди ще можна віднести
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Допомога біженцям зі східних областей України

Повідомлення Перлинка » 20 червня 2014, 12:13

катюня написав:маю одяг на 2-4р жзе можливо щось би додала а куди ще можна віднести

На Стуса 10
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron