Глобальні оголошення!



Допомога і знання для дітей і батьків з діабетом

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Допомога і знання для дітей і батьків з діабетом

Повідомлення mari » 15 жовтня 2013, 09:31

Ми підтримуємо хорошу ініціативу:

Компанія "Санофі Авентіс" прикладає зусилля для допомоги дітей з цукровим діабетом.
"Ми розуміємо потреби дітей з діабетом і, разом з тим, їхнє бажання гратися, як і будь-які інші їхні однолітки. Наші конкурси і благодійні акції для них і батьків - це були хороші і вдалі заходи, але треба було вигадати щось нове".

11 вересня Санофі в Україні запустила інноваційний цифровий проект, Це унікальний у своєму роді інтерактивний додаток у соціальній мережі Facebook, спеціально розроблений для того, щоб допомогти дітям з діабетом, їхнім сім'ям, родичам, друзям і всьому суспільству покращити обізнаність про цю хворобу і її контроль.

Додаток «Малюй для здоров’я» побудований за принципом гейміфікації – нового тренду, що відіграє все більшу роль у світі, як в забезпеченні пацієнтів інтегрованими рішеннями, так і в навчальному процесі в цілому. Додаток складається з чотирьох інтерактивних уроків малювання, які містять цінні поради про здоровий спосіб життя і контроль діабету. Анімовані уроки будуть цікаві і дорослим: вони допомагають краще зрозуміти потреби дітей, пов'язані з їхнім захворюванням – у харчуванні, в школі, під час занять спортом і подорожей. Завдяки цьому додатку у батьків з’явилася можливість краще організувати навчання зі здорового способу життя для дітей з цукровим діабетом, а у всіх небайдужих – дізнатися більше про специфіку життя маленьких пацієнтів із цим захворюванням.

Тому з'явився унікальний в Україні додаток-Фейсбук "Малюй для здоров'я":
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Цікаве про діабет:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Для завантаження додатку вам необхідно вподобати цю сторінку.


Будь-ласка, допоможіть їм достукатись до більшої кількості батьків, які стикаються з такою проблематикою і навіть не здогадуються, що є сучасні рішення, як допомогти їх дітям.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Допомога і знання для дітей і батьків з діабетом

Повідомлення Кокетка » 15 жовтня 2013, 10:48

дякую :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Допомога і знання для дітей і батьків з діабетом

Повідомлення Eugen Igorovic » 28 жовтня 2013, 14:56

Щиро дякуємо)
__________________
Станом на 1 січня 2013 р. в Україні зареєстровано 1 311 335 людей з діабетом, в тому числі 8 178 дітей (за даними ендокринологічної служби України та статистики цукрового діабету у дітей України).
Допоможемо разом!
Eugen Igorovic Офлайн


 

Re: Допомога і знання для дітей і батьків з діабетом

Повідомлення Арія » 28 жовтня 2013, 22:09

Я повідомлю всім мамочкам яких знаю. Мій синочок хворіє на діабет.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка


Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron