Глобальні оголошення!



БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення mala-karta » 17 березня 2010, 12:06

ой, памятаю те крапківське ліжечко з відламаними рейками :) Їх, як написав продавець, можна склеїти :)

Люба, ти - молодець :rose:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 17 березня 2010, 16:05

Nelya написав:Люба, нас теж на зустрічі не буде. Гроші я хочу здати, але поки що ми хворієм. :(

Виздоровлюйте і ше побачимося. На всяк випадок запишу вас у список тих, до кого тре особисто завітати тай все :drink: :emphaty: . Головне - почати. А далі прогрієм і поїдем :dance: :dance: :dance:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Natalinda » 17 березня 2010, 17:15

Olenka я якщо можна, то тобі гроші передам, коліжанкою, як буду підгузник забирати, а happymami вже тоді в Olenka їх при нагоді перезабере чи як там буде. Бо мені ще поки в Тернопіль ну ніяк.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 17 березня 2010, 20:48

Станом на зараз є 210 грн. Щойно знайшла 2 ліжечка разом в сумі на 200 грн. Правда я їх ще не бачила. Ніхто не має змоги сфоткати їх на вулиці Дівочій біля Чайки? Після 17.00 там аж хтось є вдома, а я так пізно не можу з дому :cry: .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 18 березня 2010, 15:24

happymami написав:Станом на зараз є 210 грн. Щойно знайшла 2 ліжечка разом в сумі на 200 грн. Правда я їх ще не бачила. Ніхто не має змоги сфоткати їх на вулиці Дівочій біля Чайки? Після 17.00 там аж хтось є вдома, а я так пізно не можу з дому :cry: .

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Може в когось чоловіки близько працюють? Або на машині? Га? Або близько живуть якісь знайомі? тільки сфоткати треба. Я про все домовлюся. І навіть фотік дам, якшо тре
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 11 квітня 2010, 18:44

Вже є 310 грн. До благодійності вже долучилося 8 людей плюс Школа материнства :rose:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Melisa » 11 квітня 2010, 21:33

Ой, тьотя Люба, а я так і не передала тобі грошей. :???: Може на слінгозустрічі дам? нагадай, будь ласка. :rose:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 11 квітня 2010, 22:24

Nelya написав:Ой, тьотя Люба, а я так і не передала тобі грошей. :???: Може на слінгозустрічі дам? нагадай, будь ласка. :rose:

Я просто помімо всього й забула шо я маю зібрати дєнюжку :lol: . А про тебе була впевнена, що ти вже в тому моєму чорному списку 8-)

Між іншим. Купила штори. Одну пару. А ще - балакала з головним лікарем. Казав - беремо всьо. но спочатку мусимо глянути, шоб воно мало налений вигляд.
От якби в добі було на 4 години бодай більше, то я би всьо робила в 4 рази швидше :lol:

Ніхто не продає б/к шторів? І стіл кухонний, або типу кухонного? А ліжечко? Стільчик для годування?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2010, 10:12

Я Оленкою передала...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 23 квітня 2010, 17:35

Шойно дзвонив мужчина по моєму оголошенні, яке я всюда де могла закинула. Короче, продає нам нові ліжечка за ціною беушних. Нам бракуєще капку грошей. То я напишу маленький списочок, кіко в нас чого є і хто долучився, а ви собі подивіться, може хтось би ще хотів долучитися, то якраз і вийде, га?

Придбано/замовлено:
    Три пари шторів (27, 31, 33 грн)
    Одне ліжечко б/к (150 грн)
    Водій, котрий допоможе все завести в лікарню

Зібрано 408 грн.
З них залишилося 167 (купили штори і ліжечко)
Бракує 83 грн як мінімум

Є ще три книжечки по грудному годуванню "Я люблю тебе, мамо", гроші за придбання яких Школа материнства передає на благодійність. То хто б хотів придбати і таким чином длучтися - свистіть в приват

Долучилися уже:
Vika
Olenka
Мешканка
Oksana
Nelya
Liza
Natalinda
Mala-karta
mari (представляє школу материнства)

Маю велике прохання, хто може і хоче ще матеріально допомогти, то не забувайте, що гроші можна принести на слінгопікнік, або в середу-четвер я буду в центрі, сама можу підійти куди треба. Або на зустрічах слінгомам. Общім, знову ж таки - свистіть в приват, я завжди знайду вихід як отримати кошти
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей