Глобальні оголошення!



БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення nadusha » 04 травня 2017, 09:00

Благодійний гаражний розпродаж 21 травня у Подолянах - збір коштів на створення притулку для тварин
УВАГА !!! Розпочинаєм збір речей на п"ятий благодійний гаражний розпродаж, який відбудеться 21 травня в холі ТРЦ "Подоляни". Значна частина виручених коштів буде спрямована на створення притулку для тварин. Тож ми пропонуємо вам скористатись нагодою та перебрати свої речі: предмети побуту, кухонне начиння, прикраси, книжки, іграшки, картини, сувеніри, електроприлади та інші речі.
Речі можна приносити у Крамничку для тварин, що на Рєпіна 18 та ювелірну майстерню, що на Лесі Українки 4 (ресторан Рандеву), або за домовленістю. Довідки за тел. 068 445 24 46

Посилання на джерело:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення nelly » 21 травня 2017, 23:32

я ніколи нe пeрeпощую благання про допомогу бо вважаю що там багато афeристів, алe про цe писала Марі і щe кілька форумчан, які знають батька дівчинки особисто.

Потрібна допомога маленькій Марічці.
Потрібна зараз.
можливо буде нескладно, допомогти коштами цій чудовій сім"ї у якій троє діток. Дякую!
Донька мого доброго знайомого, лікаря, чудового, оптимістичного чоловіка, волонтера Андрія, потребує допомоги.
Ще в неділю все було добре. А вже від вчора -він з донькою у Києві.
У 5 річної доньки- Марічки,вже підтверджено діагноз:
гострий лейкоз, бластна форма.

Лейкоз має шанси до видужанння.
І я маю таку надію, як і батьки.

Прошу підтримайте сім'ю Андрія та Іри Гвоздецьких!
Номер картки 4149437836921393. Приватбанк Андрій Гвоздецький. Цей номер особисто Андрія без посередників.
Дякую наперед за допомогу)
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення erinaceus » 14 серпня 2017, 18:00

Проводиться збір речей для потребуючих діток віком 3-19р. Одяг, канцтовари, іграшки, взуття, засоби гігієни можна приносити у салони краси: Make art (вул. Крушельницької), Bloom Bar (вул. Медова), MT Factory (вул. Злуки) до 20 серпня :help:

Можливо у когось є одяг/взуття, з яких ваші діти виросли, чи подаровані речі, які так і стоять без толку, а комусь це може знадобитися. Допожімо чим можемо!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення vikilandi » 14 серпня 2017, 18:18

речі нові чи б/в?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення erinaceus » 14 серпня 2017, 21:37

vikilandi Збирають ніби для дитбудинків, то думаю, і користовані можуть бути.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення nadusha » 15 листопада 2017, 13:35

В Тернополі стартувала акція «Іскра милосердя». Мета її зібрати подарунки до Дня св.Миколая для дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та напівсиріт, які не проживають в сиротинцях, для дітей, чиї батьки важкохворі тощо.

Більше в статті:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення nadusha » 14 грудня 2017, 23:47

Про соціальний гардероб. Я так зрозуміла, що там приймають речі від людей, а потребуючі можуть безкоштовно взяти те, що їм підходить. Може згодиться комусь така інформація. в статті є адреса.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення erinaceus » 03 березня 2018, 01:33

Перетворити на свято день народження дітей-сиріт може кожен мешканець Тернопільщини

Подарувати увагу, турботу та незабутні емоції дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування жителі Тернопільщини можуть завдяки благодійній акції «Від серця до серця», яку вкотре проводить БФ «Майбутнє сиріт».

Акція проводиться для дітей шкільного віку із трьох закладів Тернопільщини: Бережанської, Новосільської школи-інтернату та Тернопільського дитячого будинку.

Учасники акції – небайдужі тернополяни повинні обрати більше однієї дитини (в залежності від своїх можливостей), для яких мають зробити на день народження приємний сюрприз. Це може бути певний подарунок, відвідини цікавих місць, закладів, зустрічі та інше.

- В день народження кожен із нас хоче отримати привітання, побажання, почути добрі слова в свою адресу. Тільки діти в інтернатних закладах не можуть святкувати цей день повноцінно та отримувати подарунки від близьких і найрідніших людей. Тому, коли вихованці покидають заклади, вони так до кінця і не усвідомлять важливості цього дня, а заодно і своєї цінності. Хоча, насправді, день появи на світ – одне з найважливіших свят в житті кожної людини. А тому ми хочемо, щоб усяка дитина отримала незабутні емоції, увагу та відчула себе потрібною. Для цього потрібно зовсім небагато: подарувати дитині трішки свята у вигляді (подарунка, майстер-класу, поїздки-екскурсії, походу в кінотеатр, боулінг, каток, та інші), — поділилася Ірина Вакалюк.

Пані Ірина додала, що якщо жителі області зацікавилися благодійною акцією, мешканці можуть отримати додаткову інформацію з приводу заходу безпосередньо у фонді «Майбутнє сиріт» (Чумацька, 37) чи за телефоном: 096 683 9013. Від працівників БФ учасники благодійної акції усно чи письмово отримають інформацію про дітей та коли потрібно вітати їх із днем народження.

Варто зазначити, що вже декілька небайдужих людей зголосилося влаштувати для діток незабутній день народження. Представники фонду сподіваються, що до акції доєнаються ще чимало мешканців Тернопільщини.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість