Глобальні оголошення!



БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення mari » 23 червня 2015, 22:48

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Акція "Продаю годину свого часу, для можливості проведення зустрічі в рамках проекту по допомозі сім'ям загиблих воїнів Тернопільщини".
ось дещо з попередніх зустрічей:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Потребуємо коштів для проведення вже чергової (четвертої) "родинної зустрічі" 10-12.07.2015 у с. Язлівець, в рамках проекту по допомозі сім'ям загиблих воїнів Тернопільщини.
Ми організовуємо зустрічі із сім"ями загиблих. Минулі рази ми зустрічались в Заздрості, тепер у Язлівці. До зустрічі запрошуватимуться члени родин героїв, психологи, священики.
Завдяки зустрічам «Родинного кола», близькі родичі загиблих, творячи єдину спільноту, мають можливість більше пізнати один одного та, розділяючи спільне горе, отримати підбадьорення й розуміння в складний для себе час. На жаль, кількість загиблих героїв із кожним днем усе більшає, кількість коштів від спонсорів меншає, але нам для цього дуже важливого заходу, перевезення людей, харчування, нічлігу, закупівлі методичних м-лів потрібні кошти.

Ми вирішили теж долучитись до меценатства з допомогою своїх імен і навиків. Ми продамо годину власного часу.
Для участі погодилось 5 цікавих людей, членів Української Спілки Психотерапевтів: Олег Гуковський, Марія Хомів, Олена Семенова, Ігор Лубківський, Саша Ніздрань.

Чи можливо добре провести час, поспілкуватися на цікаві теми та займатися благодійністю одночасно?
Відповідь "так" кожен зможе отримати особисто, якщо оплатить до 07.07.2015 свою участь на зустріч з вибраним психотерапевтом або психологом нашого міста.

Як взяти участь бажаючим у акції:
У цій, створеній події на ФБ, учасник вибирає особу, яка йому цікава. Повідомляє про це у пості під іменем психотерапевта (психолога), та очікує зворотнього зв’язку, та домовленості про перерахування коштів.
Оплачуючи кошти до 07.07.2015, на протязі літа учасник отримає згідно домовленості, право цікаво поспілкуватись з психотерапевтом чи психологом, (тією особою, яку вибрав). Що це буде: бесіда за чашкою чаю у кафе, консультація, тренінг, і саме місце проведення вирішує виключно психотерапевт (психолог).
Дата, час узгоджується разом, шляхом обміну телефонами між учасником та проданим свою годину.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення nadusha » 22 жовтня 2015, 11:38

"Сьогодні навідався в обласний дитячий будинок, що на вул. Стрімкій, 6. Ми привезли діткам тонну картоплі, овочі, фрукти та солодощі.
Наближаються холоди, і сиротинцю потрібні теплі речі та взуття, а також є потреба в закупці резинових тапочок. Звертаюся до підприємців, бізнесменів та усіх небайдужих тернополян. Разом допоможемо діткам зустріти зиму. Для більшості з нас це незначний внесок – для діток це ж велика допомога.
В притулку живуть 26 дітей різного віку.

Дівчата Алінка – 3роки (25р.) та Надя (24 р.)
Володя – 3 роки, (22р.)
Хлопчики Іван – 4 роки, (28р.), та Богдан ( 30 р.)
Саша – 5 років, (32р.)
Наталя – 6 років, (33р.)
Степан – 6 років, (30р.)

Хлопчики:
Микола – 8 років, (34р.), Мирослав – 8 років, (33р.)
Сергій – 9 років, (33р.)
Павло – 10 років, (34р.)
Едуард та Михайло – 11 років, (34р.)
Дмитро – 12 років, (36 р.)
Василь – 13 років, (40р.)

Дівчатка:
Діана – 8 років, (33р.) та Олена (30р.)
Віра – 11 років, (33р.)
Марія – 14 років, (35р.) та Галя (37р.)

Якщо бажаєте долучитися, телефонуйте на мій номер:
(098) 543 08 08 - Володимир Дзензель, - пишуть у групі "Від Тарнополя до Тернополя"

Звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення nadusha » 09 січня 2016, 20:57

З Фейсбуку
12 січня з Тернополя на Схід повезуть допомогу. Просять пампушків

Тернопільських господинь просять пекти позвійну порцію тістечок та пампушків на Різдво.

Одну порцію — собі, іншу — бійцям в АТО. Орієнтовно 12 січня волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО вирушають у чергову поїздку до наших захисників на Донеччину та Луганщину.

— Українські воїни завжди у приємному очікуванні домашніх смачних гостинців. Отож, коли будете випікати для родини пончики, медівники, сухарі, то не забудьте про тих, завдяки котрим ви можете у злагоді та теплі святкувати увесь цикл зимових свят, — зазначають волонтери.

Випічку просять приносити на склад Логістичного центру допомоги бійцям АТО за адресою вул. Збаразька, 16(гуртовня "Галант"). За довідками можна звертатись до волонтерів на "гарячу" лінію: (097)2-055-055.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення олеся » 31 січня 2016, 21:16

Допоможіть врятувати життя матері двох діточок та просто хорошої людини- Василини Ярмоли,у якої діагноз: гострий лейкоз.Лікування проходить в Польщі , після початку лікування дорогим препаратом Blinatumomab відзначається позитивна динаміка,кількість ракових клітин значно зменшується,шанси на одужання є!!!
Але зараз необхідно закінчити лікування та терміново провести трансплантацію кісткового мозгу,донором буде рідна сестра. Проблема зараз в нестачі коштів!!!До 6.02 обов'язково потрібно 430 000 грн щоб оплатити за останні 4 ампули і завершити лікування. Після якого терміново потрібно ще 100 000 злотих на ТКМ.Крім того потрібні кошти за перебування та лікування в клініці. Коштів катастрофічно не вистачає!!!!!!
Стан Василини зараз нестабільний, дуже виснажена,ослаблена,має болі, ,але лікарі дають шанси на одужання бо є позитивна динаміка лікування. Василина вірить в своє одужання і хоче пошвидше побачити своїх діточок і дуже сподівається на нашу допомогу ,не підведемо її. Адже вона пройшла вже довгий шлях ,зупинятися не можна!
Також просимо всіх молитися за Василину !!!
| +
Зображення
ЯРМОЛА ВАСИЛИНА 29 років
Діагноз:Гостра лейкемія (рак крові)
Відеосюжети новин - 24 канал,Львів Тб,ЗІКhttps://vk.com/videos-10609390?section=all
РЕКВІЗИТИ:https://vk.com/topic-10609390_32147429
ГРУПА https://vk.com/vasylynajarmola
ЧЕКИ http://vk.com/album-10609390_219703129
ДОКУМЕНТИ: http://vk.com/album-10609390_213896387
https://vk.com/docs?oid=-10609390
Благодійний аукціон https://vk.com/album-10609390_220467959
Картка Приватбанк 5168 7572 9217 4382(Ярмола В.І)
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення TYulia » 05 травня 2016, 22:39

Допомоги потребує Тимофійчик Золотий із Тернополя. Хлопчику уже два роки, а він ні разу не чув голосу мами і тата, сестрички та звуків, які його оточують. У дитини двобічна сенсоневральна глухота. Невтішний діагноз хлопчику встановили коли йому був рік. Для того, щоб Тимофій міг почути, йому потрібно встановити імпланти, які коштують близько 30 тисяч євро. У родини такої суми немає, тож батьки звертаються до усіх небайдужих за допомогою.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Дуже перейнялась цією історією. Знаю батька хлопчика, викладач в політесі, мене вчив в свій час, дуже позитивний і хороший чоловік. На жаль таку велику суму сімя не в змозі зібрати сама. Якщо хтось має можливість, то долучіться до цієї доброї справи і нехай маленький хлопчик буде здоровенький! Телефон тата Романа і номер раунку є наприкінці відео.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення Параска » 09 травня 2016, 11:44

може хто знає кому потрібні дитячі речі (54, 62, 68 розмір), та інші речі для дитинки перших місяців життя (пляшечка, дурник (практично новий), дитяча олійка, кілька підгузників, накладки на циці (не використовувалися) і ін. може є яка вагітна, чи вже мамуся з малозабезпеченої сім"ї, або у сиротинець?
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення Marichka » 09 травня 2016, 12:42

В Колиску життя,мабуть
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення Sms » 26 лютого 2017, 18:02

Куда можна віднести жіночий одяг і взуття в норм стані?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення taranjka » 26 лютого 2017, 18:46

Sms я в Карітас носила разом з дитячим
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення erinaceus » 04 березня 2017, 22:12

Може знаєте, комусь треба одяг для дівчинки 4-5 клас?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron