Глобальні оголошення!



БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

БЛАГОДІЙНІСТЬ!!!УВАГА!!!ВАША ДОПОМОГА!!!

Повідомлення happymami » 08 березня 2010, 21:16

Я отут шойно з лікарні. І поки ше вся на емоціях то запропоную вам-нам спробувати допомогти тому убожеству, котре в нашому місті зветься міською ДИТЯЧОЮ лікарнею.
Суть проблєми:
в інфекційно-діагностичному відділі вищезгаданого закладу мене помістили в окрему палату, котра (я так розумію) призначена для матерів з НЕМОВЛЯТАМИ. (Про ремонт і харчування мовчу, бо то словами не передати. А я в цьому знаюся, повірте, бо лікарні то хоч і не мій другий дім, але місце відвідуване періодично). Так от. Розкажу про те, що мамі з немовлям самій вижити в тій палаті ВАЖКО/майже нереально (потрібне підкреслити). Дитяче ліжечко не має бокової стінки. Відповідно пісяти, чи чого доброго й надовше в туалет, я маю йти з дитиною. Приготувати дитині кашку можна лише на сестринському пості. Куди теж треба йти з дитиною на руках, бо ліжечко ж без боковинки. Коли я сказала медсестрам, шо сусідні блоки пустують і звідти я могла б взяти нормальніше ліжечко (яке було лише в одному блоці. Решта - такі ж без стінки, но більш нові на вигляд. По крайній мірі не розвалювалися при доторку до них), вони єстєссно сказали, шо ніззя. А ще - ліжко не колишеться. Хоча мені дуже б знадобилося таке, котре б колисалося, так як хвора дитина потребує колисання. Бо інакше мамі (як от мені) прийдеться всю ніч тримати дитину на руках. Відповідно про сон можна не мріяти. Або класти дитину поруч з собою на пружинне ліжко (шириною як полка в поїзді) і там троха підколисувати. Відповідно знов без сну, бо хто спав удвох на полці в поїзді, той пойме про шо я. Одним словом, якби не слінг, я б здохла з голоду і від лопнувшого мочового :oops: Ну то таке. Гарячої води також нема, но то не в наших силах.
Ну і купа іншого, шо я писатиму не тут, а у листі до мера і в "20 хвилинку"
Пропозиція:
Пропоную нам, форумчанкам під егідою школи материнства та карітасу зробити благодійний крок до дня дитини 1 червня.
Реалізація:
Я бачу це так:
1. Якшо на форумі є принаймні 50 активних учасників, то шо нам варте зібрати по 2 грн в місяць до 1 червня і купити бодай одне беушне ліжечко НОРМАЛЬНЕ за 300-400 грн.
2. Крім того є в мене одні знайомі котрі мають доволі старе ліжечко. Єдине шо там тре зробити - столяру випиляти дуги для колисання і дощечки якісь там... Общім... Вони б віддали задарма.
3. Завтра я стрічаюся з завідуючим того відділу, то попитала б, може їм тре якусь іншу допомогу, котру можемо надати ми - прості мами в декреті чи наші сім*ї
4. Треба там ше дзеркало в туалет (бо я навіть не знала на кого я схожа), каструльку для гріття води для дитячого харчування, стільці для годування, якогось пів коврика, шоб 10-місячні немовлята могли повзати там, а не по тих каліках-ліжках, де шосекунди ждеш коли ж воно впаде
5. До речі про штори. Як засвітило сонце, з мене був шашлик-машлик і реально дихати дитині з ларингітом чи бронхітом там було нереально. раховуючи шо батареї чугунні і градусів так під 50. Можна купити не ліжко на ті гроші (бодай би 300-400 грн зібрати), а домовитися з власниками якоїсь сітки секонд-хенду в місті, аби вони нам продали по дешевших цінах потрібного розміру штори. Пропіаритися в газеті, я думаю, секонди були б не проти (ясне діло, шо все це за інформаційної підтримки ріа плюс і 20хвилинки. Можна спробувати ше ІНТБ підключити).
Чому:
Чому саме той відділ, якшо потребує допомоги вся лікарня і не одна вона у місті? Бо інших я не бачила. А як мама, котра на собі то відчула хочу зробити шось саме там.
Крім того я б хотла зробити наголос на слінгоносіння, котре помагає вижити в таких ситуаціях і на підтримку грудного годування, без котрого я б теж там пропала (вірніше синуля) і котре зовсім не підтримується в таких стресових ситуаціях. А. Ше, шо мене вбило: кажуть, якшо ви годуюча мама, то вам дадуть тут їжу. А якшо була б не годуюча, то мають з дому носити. А якшо нема кому носити, то шо мені вмирати? (пі.сі. Хоча на моїх очах не відмовляли нікому. Навпаки наливали по три тарілки. Бо ніхто ж тої бурди лікарняної не бере, а "сплавити" її треба)
Чому саме ми? Ну а хто ж я не ми? Тим паче,є нагода згадати школу материнства і карітас (пані Маріє, я тепер всюди тулитиму під егідою :D )
Хочу, шоб ми показали своїм прикладом, як невеличка групка людей шо живуть "на одну соцдопомогу" (небайдужих мамусь) при бажанні може допомогти такій самій невеликій групі людей (відділенню). Нехай би чиновники звернули увагу на стан нашої медицини

Общім, сумбурно, на емоціях, але чи буде підтримка мені в цій справі тут, га?
Хто має які ідеї? Шо скажете? Покажем місту, шо мами в декреті, то не лише цвітасті халатики?

Ось, скинула з телефона пару фоток. На жаль якість :mrgreen: . І мало і не вся картина, бо місця не хватило на телі. Але шось такево було в мене в палаті
Приєднані файли
Lyubaska0251.jpeg
Lyubaska0251.jpeg (16.38 Кб) Переглянуто 7135 разів
Lyubaska0252.jpeg
Так Юрик спав вдень
Lyubaska0252.jpeg (18.37 Кб) Переглянуто 7135 разів
Lyubaska0253.jpeg
Lyubaska0253.jpeg (17.2 Кб) Переглянуто 7135 разів
Lyubaska0254.jpeg
На дверях висів "Кодекс для батьків" про те шоб дитині свій поганий настрій не показувати, скрасити її перебування іграшками і була там така фраза "Не намагайтеся домогтися якогось особливого ставлення до Вашої дитини. Відношення до всіх дітей було і буде одинаковим"
Lyubaska0254.jpeg (13.93 Кб) Переглянуто 7135 разів
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Melisa » 08 березня 2010, 22:58

РО-ЗУМ-НИ-ЦЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я-руками і ногами "за"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 грн. то не такі вже великі гроші, а користь - значна. Ідея просто суперова! Більше додати нічо не можу. Чим зможу-тим поможу, як то кажуть. Але ти-молодець. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Natalinda » 08 березня 2010, 23:57

happymami читаю і чуть не плачу :cry: Теж знаю що таке лікарня і на власній шкурі, і тепер ще й на ніжній дитячій, і от знову нас та мука чекає :cry:

Я за руками і ногами, хоч не біля вас, але гроші передам з превеликим задоволенням. В цій справі підтримувати потрібно саме "цільову допомогу", бо давати гроші у відділення, то пуста їх трата, а придбати щось конкретне, то є надія що ним скористаються по призначенні.

Ти молодець, що таке придумала і запропонувала!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Oksana » 09 березня 2010, 00:04

Дівчатка, і я підтримую всіма руками і ногами!!!!
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення Olenka » 09 березня 2010, 02:29

Чуєш, ще питання технічні:

- як та допомога буде проходити по паперам в лікарні? Чи не буде з тим проблем? Грубо кажучи, чи погодиться взяти лікарня собі на баланс наше б/ушне ліжечко, щоб ще і за нього відповідати-ремонтувати? Думаю, варто було б зустрітись з кимось з адміністрації і послухати, що вони на то скажуть.
- як так зробити, щоб те ліжечко-коврик не пішов комусь в дім з працівників лікарні, а лишилось в палатах? Або, не лежало десь в кладовці і не доставалось тільки коли обхід головного лікаря або телебачення, а виставлялось для користування вільно в палати? (Наблюдала веселеньку картину, коли лежала на збереженні на Бамі: обхід головного - виставляється туалетний папір, рідке мило, паперові рушники і пакети для сміття. Година, як пішли - забирається все. Є пару дошок, які можна вкласти під ліжко-сітку, але їх треба випросити, щоб принесли і знати, що вони є...)
- якщо це інфекційна лікарня, то ті всі речі мають легко дизинфікуватись, не розпастись під впливом агресивних речовин. А ще, по тій самій причині, певно, коврик вони не візьмуть. Там же ж пил і інфекції збираються, ніхто ж не буде ще й за ним слідкувати, мабудь...


Виникає питання: чому саме в тій лікарні такі жахливі умови? Я лежала в інфекційному на Бамі, то там люкс, в порівнянні з тим, що ти описала. В кожній палаті туалет, пічечка. Їжу дають всім, і дуже пристойну. Усі лікарні з бюджета забезпечуються, а кінцевий результат різний. Чи різну кількість грошей дають, чи крадуть там? Якщо крадуть, і в цьому замішане керівництво лікарні, то всі наші зусилля будуть марними - як не було там нічого, так нічого і не буде. Ось в чому питання...

А ще, на скільки я знаю, в кожній лікарні виділяється кошти на певну кількість ліків, які мають роздаватись безкоштовно. Але я ніколи не бачила не чула, щоб їх реально роздавали. Але чула, що лікарі несуть ці ліки в сусідні аптеки і отримують за то гроші. Дані не перевірені, але дуже схоже на правду. Коли ми попали в інфекційну, то наш лікар спочатку сказала, що дітям до року ліки надаються безкоштовно. Потім нам принесли список, і ми повністю все купили за свої гроші, ніхто нам нічого безкоштовно не надавав. Мами в стресовій ситуації не мають сил і натхнення боротись за свої права, та, навіть, і не знає ніхто своїх прав. Цікаво, як би воно все мало бути, якби дотримувались усіх правил і постанов, витрачали усі гроші куди треба?

Заради справедливості, скажу, що працівниця іншої лікарні казала, що благодійні внески дійсно йдуть на обладнання лікарні, ремонти, купити вазонок і інші корисні цілі. Що, навіть, самі з дому несуть, щоб покращити життя хворим. Так що, мабудь, є різні люди і різні лікарні.

Якщо в ту інфекційну прийде кореспондент 20-хвилинки, то все буде люкс. Але що буде через місяць після того, як усі забудуть про цю історію?...

Я обома руками за благодійність, і прийму в цьому участь. Тільки хотілося б, щоб зусилля не пропали марно.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення mala-karta » 09 березня 2010, 13:42

йой, дівки, які то ви мудрі баби

я підтримую і Любу, і Оленку
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 09 березня 2010, 14:31

Свіжа інфа. Шойно від завідуючого. Всьо гуд. Беруть всьо шо маєм))) А оформити можна або через мене як через ПП, або через карітас (або хай пані Марія підкаже через школу материнства.) Або дарча і всьо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення happymami » 09 березня 2010, 14:33

Оленко, ти все правильно написала і я про це теж думала і говорила нині з завідуючим. Троха відійду - дам тобі ширшу відповідь на всі питаня.

Дівчьонки, дяякую.)))) Я знала шо ви зрозумієте :)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення mala-karta » 09 березня 2010, 14:43

Люба, шо, і коврик візьмуть? Чи візьмуть шось типу доріжки (схоже на наші шарфи :oops: ), чи і такий твердий коврик?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Займемся благодійністю трохи? Га?

Повідомлення мешканка » 09 березня 2010, 15:19

І я завжди "за" за такі справи. Лежала я в інфекційному на БАМі з малечею 6 міс. То завал. Полежала там добу, а на другу-втекла додому. (небуло потреби там лежати.) То просто жах. Те ліжко на пружинах, шириною з дошку для прасування, і те дитяче... ходити гріти воду-в кінець коридору на електричній плиті. Поставиш воду і бігаєш сюди-туди надцять раз....Зимно було, як в пивниці (то було ЛІТО!!! :o ) Туалет був в палаті, не закривався і "ароматизував" хлоркою все приміщення....в палаті - темно, похмуро...якась мізерна лампочка ледь жевріла...В сусідній палаті жінка мала власне ліжеко з дому. (напевне довго просила, щоб дозволили привезти.) Про їжу не згадаю, бо то-дрібниці. От персонал приємний, незважаючи на убогість та бідосю довкола.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron